Wk Jeugd 2015, Ronde 11 , Vier uit zeven
Anna-Maja Kazarian lijkt door een onachtzaamheid van de KNSB haar plaats bij het jeugd WK verloren te hebben. Lees op facebook de ins en uit beschreven door haar moeder. https://www.facebook.com/annamaja7/posts/901293266593020. Dit verhaal zal nog wel een staartje hebben en vraagt zeker om uitleg van de KNSB hoe het mogelijk is dat een regerend Europees kampioene Nederland niet vertegenwoordigd op het WK.
De uitslagen van de spelers en speelsters die wel gingen.
Eindstanden:
Start Positie | Naam | Rtg | Pnt | Positie | Groep | Positie +/- |
40 | Lai Hing Ting | 2334 | 5,5 | 57 | Open U18 | -17 |
24 | Warmerdam Max | 2377 | 7,0 | 30 | Open U16 | -6 |
73 | Vrolijk Liam | 2039 | 6,5 | 50 | Open U14 | 23 |
38 | De Boer Eelke | 2048 | 5,0 | 129 | Open U12 | -91 |
107 | Rutten Alexander | 1473 | 5,0 | 123 | Open U10 | -16 |
58 | Sanders Catheleijne | 1846 | 6,0 | 33 | Girls U18 | 25 |
18 | Keetman Maaike | 2115 | 6,5 | 22 | Girls U16 | -4 |
Indeling ronde 11 (laatste ronde)
Naam | Rtg | Pnt | Uitslagen | Pnt | Naam | Rtg |
Lai Hing Ting | 2334 | 4½ | 1 – 0 | 4½ | Lien Kjell Hakon | 2121 |
Warmerdam Max | 2377 | 6 | 1 – 0 | 6 | Papadopoulos Argirios | 2267 |
Brodsky David | 2251 | 5½ | 0 – 1 | 5½ | Vrolijk Liam | 2039 |
Liu Mingyang | 1781 | 5 | 1 – 0 | 5 | De Boer Eelke | 2048 |
Indriunas Matas | 1677 | 5 | 1 – 0 | 5 | Rutten Alexander | 1473 |
Paramzina Anastasya | 2260 | 5 | 0 – 1 | 5 | Sanders Catheleijne | 1846 |
Keetman Maaike | 2115 | 6½ | 0 – 1 | 6½ | Alinasab Mobina | 1993 |
Stand na ronde 10
Start Positie | Naam | Rtg | Pnt | Rk. | TPR | Groep |
40 | Lai Hing Ting | 2334 | 4,5 | 71 | 2210 | Open U18 |
24 | Warmerdam Max | 2377 | 6,0 | 47 | 2179 | Open U16 |
73 | Vrolijk Liam | 2039 | 5,5 | 63 | 2126 | Open U14 |
38 | De Boer Eelke | 2048 | 5,0 | 100 | 1642 | Open U12 |
107 | Rutten Alexander | 1473 | 5,0 | 100 | 1366 | Open U10 |
58 | Sanders Catheleijne | 1846 | 5,0 | 40 | 1853 | Girls U18 |
18 | Keetman Maaike | 2115 | 6,5 | 15 | 2044 | Girls U16 |
UItslagen ronde 10
Naam | Rtg | Pnt | Uitslagen | Pnt | Naam | Rtg |
Grabinsky Aaron | 2194 | 4½ | 1 – 0 | 4½ | Lai Hing Ting | 2334 |
Apap Hugo | 2159 | 5 | 0 – 1 | 5 | Warmerdam Max | 2377 |
Scallan Fiachra | 1698 | 4½ | 0 – 1 | 4½ | Vrolijk Liam | 2039 |
De Boer Eelke | 2048 | 5 | 0 – 1 | 5 | Zhang Yifan(a) | 1854 |
Rutten Alexander | 1473 | 4½ | ½ – ½ | 4½ | Amanzhol Sultan | 1715 |
Sanders Catheleijne | 1846 | 5 | 0 – 1 | 5 | Assaubayeva Bibisara | 2183 |
Sapale Saloni | 1927 | 5½ | 0 – 1 | 5½ | Keetman Maaike | 2115 |
UItslagen ronde 9
Naam | Rtg | Pnt | Uitslagen | Pnt | Naam | Rtg | |
FM | Lai Hing Ting | 2334 | 4 | ½ – ½ | 4½ | Grigoriadis Mihail | 1994 |
FM | Warmerdam Max | 2377 | 5 | 0 – 1 | 5 | Philippe Guillaume | 2260 |
Vrolijk Liam | 2039 | 4 | ½ – ½ | 4 | Chi Yi | 1877 | |
Veiga Jose Francisco R P Neve | 1798 | 4½ | ½ – ½ | 4½ | De Boer Eelke | 2048 | |
Zavattero Luca | 0 | 3½ | 0 – 1 | 3½ | Rutten Alexander | 1473 | |
Trippold Denise | 1982 | 4 | 0 – 1 | 4 | Sanders Catheleijne | 1846 | |
Keetman Maaike | 2115 | 5½ | 0 – 1 | 5½ | Gazikova Veronika | 2190 | |
Stand na ronde 8 | |||||||
Start Positie | Naam | Rtg | Pnt | Positie | Rtg | Groep | |
40 | Lai Hing Ting | 2334 | 4,0 | 50 | 2284 | Open U18 | |
24 | Warmerdam Max | 2377 | 5,0 | 37 | 2176 | Open U16 | |
73 | Vrolijk Liam | 2039 | 4,0 | 84 | 2165 | Open U14 | |
38 | De Boer Eelke | 2048 | 4,5 | 82 | 1639 | Open U12 | |
107 | Rutten Alexander | 1473 | 3,5 | 126 | 1326 | Open U10 | |
58 | Sanders Catheleijne | 1846 | 4,0 | 43 | 1796 | Girls U18 | |
18 | Keetman Maaike | 2115 | 5,5 | 12 | 2044 | Girls U16 |
UItslagen ronde 8
Naam | Rtg | Pnt | Uitslagen | Pnt | Naam | Rtg |
Xu Yining | 2201 | 4 | 1 – 0 | 4 | Lai Hing Ting | 2334 |
Domingo Nunez Alejandro | 2143 | 4½ | 0 – 1 | 4 | Warmerdam Max | 2377 |
Martin Julian | 2207 | 4 | 1 – 0 | 4 | Vrolijk Liam | 2039 |
De Boer Eelke | 2048 | 4 | ½ – ½ | 4 | Vorisek Jakub | 1719 |
Rutten Alexander | 1473 | 3½ | 0 – 1 | 3½ | Low Kevin | 1798 |
Sanders Catheleijne | 1846 | 3 | 1 – 0 | 3 | Kokanovic Zana | 1492 |
Gitu Paula-Alexandra | 2051 | 4½ | 0 – 1 | 4½ | Keetman Maaike | 2115 |
Indeling ronde 7
Titel | Naam | Rtg | Pnt | Uitslagen | Pnt | Titel | Naam | Rtg |
FM | Lai Hing Ting | 2334 | 3 | 1 – 0 | 3 | FM | Johannesson Oliver | 2202 |
FM | Warmerdam Max | 2377 | 3½ | ½ – ½ | 3½ | Abdisalimov Abdimalik | 2178 | |
Vrolijk Liam | 2039 | 3½ | ½ – ½ | 3½ | FM | Chetrari Nikita | 2265 | |
Pulfer Luke | 1750 | 3 | 0 – 1 | 3 | De Boer Eelke | 2048 | ||
Djurovic Peko | 0 | 2½ | 0 – 1 | 2½ | Rutten Alexander | 1473 | ||
Janzelj Lara | 2066 | 3 | 1 – 0 | 3 | Sanders Catheleijne | 1846 | ||
Keetman Maaike | 2115 | 3½ | 1 – 0 | 3½ | Busuioc Alexandra | 1882 |
Stand individueel Nederlanders na ronde 6
Start Positie | Naam | Rtg | Pnt | Positie | Rtg | Groep |
40 | Lai Hing Ting | 2334 | 3 | 49 | 2311 | Open U18 |
24 | Warmerdam Max | 2377 | 3,5 | 63 | 2112 | Open U16 |
73 | Vrolijk Liam | 2039 | 3,5 | 58 | 2199 | Open U14 |
38 | De Boer Eelke | 2048 | 3 | 111 | 1549 | Open U12 |
107 | Rutten Alexander | 1473 | 2,5 | 130 | 1302 | Open U10 |
58 | Sanders Catheleijne | 1846 | 3 | 48 | 1801 | Girls U18 |
18 | Keetman Maaike | 2115 | 3,5 | 36 | 1939 | Girls U16 |
Indeling ronde 6
Titel | Naam | Rtg | Pnt | Uitslagen | Pnt | Titel | Naam | Rtg |
GM | Vaibhav Suri | 2561 | 3 | 1 – 0 | 3 | FM | Lai Hing Ting | 2334 |
Mamyrbay Assad | 2195 | 3 | ½ – ½ | 3 | FM | Warmerdam Max | 2377 | |
FM | Gaifullin Artur | 2328 | 3 | ½ – ½ | 3 | Vrolijk Liam | 2039 | |
De Boer Eelke | 2048 | 2 | 1 – 0 | 2½ | Remus Elliot Tate | 0 | ||
Rutten Alexander | 1473 | 2 | ½ – ½ | 2 | Bui Alan | 0 | ||
Sanders Catheleijne | 1846 | 2 | 1 – 0 | 2 | Samudin Elina | 1623 | ||
Choladze Tea | 1800 | 2½ | 0 – 1 | 2½ | Keetman Maaike | 2115 |
Indeling ronde 5
Titel | Naam | Rtg | Pnt | Uitslagen | Pnt | Titel | Naam | Rtg |
FM | Lai Hing Ting | 2334 | 2½ | ½ – ½ | 2½ | IM | Korpa Bence | 2430 |
FM | Warmerdam Max | 2377 | 2 | 1 – 0 | 2 | Ahn Hongjin | 2054 | |
Vrolijk Liam | 2039 | 2½ | ½ – ½ | 2½ | Karousos-Theodorakis Nikolaos | 2183 | ||
Ezizov Muhammet | 1760 | 2 | 1 – 0 | 2 | De Boer Eelke | 2048 | ||
Flores Quillas Diego Saul Rod | 1757 | 2 | 1 – 0 | 2 | Rutten Alexander | 1473 | ||
Mendez Tovar Rosario Trin | 1589 | 1 | 0 – 1 | 1 | Sanders Catheleijne | 1846 | ||
Keetman Maaike | 2115 | 2½ | 0 – 1 | 2½ | Georgescu Lena | 2014 |
Indeling ronde 4
Titel | Naam | Rtg | Pnt | Uitslagen | Pnt | Titel | Naam | Rtg |
FM | Lai Hing Ting | 2334 | 2 | ½ – ½ | 2 | Kassay Krisztian | 2072 | |
Dionizio Andre Filipe Nascime | 1935 | 1 | 0 – 1 | 1 | FM | Warmerdam Max | 2377 | |
Vrolijk Liam | 2039 | 2½ | 0 – 1 | 2½ | Buckels Valentin | 2268 | ||
De Boer Eelke | 2048 | 1 | 1 – 0 | 1 | Satybaldy Amir | 1632 | ||
Rutten Alexander | 1473 | 1 | 1 – 0 | 1 | Desai Tarun | 1144 | ||
Sanders Catheleijne | 1846 | 1 | 0 – 1 | 1 | Uzlavataya Anhelina | 1936 | ||
WCM | Mirza Diana | 1898 | 2 | ½ – ½ | 2 | Keetman Maaike | 2115 | |
Ronde 3 | ||||||||
Titel | Naam | Rtg | Pnt | Uitslagen | Pnt | Titel | Naam | Rtg |
Mosadeghpour Masoud | 2420 | 2 | 1 – 0 | 2 | FM | Lai Hing Ting | 2334 | |
FM | Warmerdam Max | 2377 | 1 | 0 – 1 | 1 | Machlik Endre | 2094 | |
Mitsis Georgios | 2240 | 1½ | 0 – 1 | 1½ | Vrolijk Liam | 2039 | ||
FM | Rodrigue-Lemieux Shawn | 1753 | 1 | 1 – 0 | 1 | De Boer Eelke | 2048 | |
El Jawich Muhammad | 1176 | 0 | 0 – 1 | 0 | Rutten Alexander | 1473 | ||
Hernandez Lara | 1995 | 1 | 1 – 0 | 1 | Sanders Catheleijne | 1846 | ||
Keetman Maaike | 2115 | 1 | 1 – 0 | 1 | WCM | Gundogan Sinem Cagla | 1886 |
Ronde 2
Titel | Naam | Rtg | Pnt | Uitslagen | Pnt | Titel | Naam | Rtg |
FM | Lai Hing Ting | 2334 | 1 | 1 – 0 | 1 | IM | Tran Tuan Minh | 2444 |
Tifferet Shaked | 2028 | ½ | ½ – ½ | ½ | FM | Warmerdam Max | 2377 | |
Vrolijk Liam | 2039 | 1 | ½ – ½ | 1 | FM | Ioannidis Evgenios | 2277 | |
De Boer Eelke | 2048 | 0 | 1 – 0 | 0 | Dissanayake R K T | 1546 | ||
Rutten Alexander | 1473 | 0 | 0 – 1 | 0 | Davidsson Stefan Orri | 1114 | ||
Sanders Catheleijne | 1846 | 0 | 1 – 0 | 0 | Maasik Liisa | 1530 | ||
WIM | Monroy G. Nataly A. | 1931 | 1 | 1 – 0 | 1 | Keetman Maaike | 2115 |
Ronde 1
Titel | Naam | Rtg | Uitslagen | Titel | Naam | Rtg |
FM | Dogan Mire Deniz | 1938 | 0 – 1 | FM | Lai Hing Ting | 2334 |
FM | Warmerdam Max | 2377 | ½ – ½ | Zisiadis Dimitrios | 2023 | |
Makris Spyridon-Dionysios | 1553 | 0 – 1 | Vrolijk Liam | 2039 | ||
Deng Tianle | 1604 | 1 – 0 | De Boer Eelke | 2048 | ||
CM | Tugstumur Yesuntumur | 1960 | 1 – 0 | Rutten Alexander | 1473 | |
WFM | Lingur Zalina | 2134 | 1 – 0 | Sanders Catheleijne | 1846 | |
Keetman Maaike | 2115 | 1 – 0 | WFM | Mena Ailen Oriana | 1761 |