Gibraltar Chess Festival 2018: Levon Aronian wint toernooi na tie-break

 

Ronde 10 van 10, donderdag 1 februari, aanvang 12:00

  Naam Rtg Pnt Uitslagen Pnt   Naam Rtg
GM Aronian Levon 2797 7 ½ – ½ 7 GM Nakamura Hikaru 2781
GM Vachier-Lagrave Maxime 2793 7 ½ – ½ 7 GM Rapport Richard 2700
GM Le Quang Liem 2737 1 – 0 7 GM Dubov Daniil 2694
GM Vitiugov Nikita 2732 1 – 0 GM Antipov Mikhail Al. 2588
GM Gupta Abhijeet 2610 ½ – ½ GM Duda Jan-Krzysztof 2724
GM Wang Hao 2711 ½ – ½ GM Howell David W L 2682
GM Adams Michael 2709 1 – 0 GM Grandelius Nils 2647
GM Cheparinov Ivan 2699 ½ – ½ GM Vocaturo Daniele 2609
GM Oparin Grigoriy 2607 ½ – ½ GM Gelfand Boris 2697
GM Kobo Ori 2477 ½ – ½ 6 GM Ivanchuk Vassily 2726
 Ronde 9
  Naam Rtg Pnt Uitslagen Pnt   Naam Rtg
GM Dubov Daniil 2694 ½ – ½ GM Vachier-Lagrave Maxime 2793
GM Nakamura Hikaru 2781 ½ – ½ GM Rapport Richard 2700
GM Aronian Levon 2797 6 1 – 0 6 GM Sethuraman S.P. 2646
GM Howell David W L 2682 6 ½ – ½ 6 GM Vitiugov Nikita 2732
GM Grandelius Nils 2647 6 ½ – ½ 6 GM Wang Hao 2711
GM Gelfand Boris 2697 6 ½ – ½ 6 GM Gupta Abhijeet 2610
GM Navara David 2749 ½ – ½ 6 GM Oparin Grigoriy 2607
GM Le Quang Liem 2737 1 – 0 FM Esipenko Andrey 2571
GM Duda Jan-Krzysztof 2724 1 – 0 GM Grigoriants Sergey 2568
GM Moussard Jules 2571 0 – 1 GM Adams Michael 2709
 Ronde 8
  Naam Rtg Pnt Uitslagen Pnt   Naam Rtg
GM Wang Hao 2711 ½ – ½ 6 GM Nakamura Hikaru 2781
GM Rapport Richard 2700 1 – 0 6 GM Howell David W L 2682
GM Oparin Grigoriy 2607 ½ – ½ GM Aronian Levon 2797
GM Vachier-Lagrave Maxime 2793 1 – 0 GM Moussard Jules 2571
GM Dubov Daniil 2694 1 – 0 GM Antipov Mikhail Al. 2588
GM Tregubov Pavel V. 2575 5 ½ – ½ 5 GM Navara David 2749
GM Vitiugov Nikita 2732 5 1 – 0 5 GM Gledura Benjamin 2612
GM Gupta Abhijeet 2610 5 1 – 0 5 GM Ivanchuk Vassily 2726
GM Narayanan S. L. 2573 5 ½ – ½ 5 GM Duda Jan-Krzysztof 2724
GM Adams Michael 2709 5 ½ – ½ 5 GM Sandipan Chanda 2579
 Ronde 7
  Naam Rtg Pnt Uitslagen Pnt   Naam Rtg
GM Nakamura Hikaru 2781 ½ – ½ 5 GM Antipov Mikhail Al. 2588
GM Howell David W L 2682 5 1 – 0 5 GM Saric Ivan 2664
GM Vachier-Lagrave Maxime 2793 1 – 0 5 GM Sandipan Chanda 2579
GM Aronian Levon 2797 1 – 0 GM Short Nigel D 2681
GM Navara David 2749 ½ – ½ GM Gupta Abhijeet 2610
GM Harikrishna P. 2745 0 – 1 GM Oparin Grigoriy 2607
GM Grandelius Nils 2647 ½ – ½ GM Vitiugov Nikita 2732
GM Duda Jan-Krzysztof 2724 ½ – ½ FM Esipenko Andrey 2571
GM Vocaturo Daniele 2609 ½ – ½ GM Adams Michael 2709
GM Rapport Richard 2700 1 – 0 GM Huzman Alexander 2561

Ronde 6 van 10, zondag 28 januari, aanvang 16:00

GM Nakamura Hikaru 2781 5 ½ – ½ GM Howell David W L 2682
GM Antipov Mikhail Al. 2588 ½ – ½ 4 GM Harikrishna P. 2745
GM Gupta Abhijeet 2610 4 ½ – ½ 4 GM Vachier-Lagrave Maxime 2793
GM Gledura Benjamin 2612 4 ½ – ½ 4 GM Navara David 2749
GM Vitiugov Nikita 2732 4 ½ – ½ 4 GM Vocaturo Daniele 2609
GM Sandipan Chanda 2579 4 1 – 0 4 GM Ivanchuk Vassily 2726
GM Narayanan S. L. 2573 4 0 – 1 4 GM Wang Hao 2711
Henderson De La Fuente Lance 2429 4 ½ – ½ 4 GM Rapport Richard 2700
GM Cheparinov Ivan 2699 4 ½ – ½ 4 GM Ju Wenjun 2572
GM Dubov Daniil 2694 4 ½ – ½ 4 GM Moussard Jules 2571
GM Saric Ivan 2664 4 1 – 0 4 IM Batsiashvili Nino 2504
GM Gagare Shardul 2494 4 0 – 1 GM Aronian Levon 2797

Ronde 5 van 10, zaterdag 27 januari, aanvang 16:00

GM Duda Jan-Krzysztof 2724 0 – 1 4 GM Nakamura Hikaru 2781
GM Gledura Benjamin 2612 ½ – ½ GM Vachier-Lagrave Maxime 2793
GM Howell David W L 2682 1 – 0 GM Svane Rasmus 2595
GM Sutovsky Emil 2673 0 – 1 GM Antipov Mikhail Al. 2588
GM Moussard Jules 2571 ½ – ½ GM Saric Ivan 2664
GM Navara David 2749 3 1 – 0 FM Esipenko Andrey 2571
GM Aronian Levon 2797 3 ½ – ½ 3 GM Huzman Alexander 2561
GM Harikrishna P. 2745 3 3 GM Grigoriants Sergey 2568
GM Le Quang Liem 2737 3 3 GM Deac Bogdan-Daniel 2549
GM Peralta Fernando 2559 3 0 – 1 3 GM Vitiugov Nikita 2732

 

Ronde 4 van 10, vrijdag 26 januari, aanvang 16:00

Naam Rtg Pnt Uitslagen Pnt Naam Rtg
GM Nakamura Hikaru 2781 3 1 – 0 3 GM Grandelius Nils 2647
GM Duda Jan-Krzysztof 2724 3 ½ – ½ 3 GM Gledura Benjamin 2612
GM Antipov Mikhail Al. 2588 3 ½ – ½ 3 GM Howell David W L 2682
GM Vachier-Lagrave Maxime 2793 1 – 0 3 IM Batsiashvili Nino 2504
GM Grigoriants Sergey 2568 ½ – ½ GM Aronian Levon 2797
GM Peralta Fernando 2559 ½ – ½ GM Le Quang Liem 2737
GM Adams Michael 2709 ½ – ½ GM Pichot Alan 2552
GM Baron Tal 2548 ½ – ½ GM Rapport Richard 2700
GM Gelfand Boris 2697 ½ – ½ GM Lalith Babu M R 2542
GM Sutovsky Emil 2673 1 – 0 GM Muzychuk Mariya 2540


Ronde 3 van 10, donderdag 25 januari, aanvang 16:00

  Naam Rtg Pt. Uitslagen Pt.   Naam Rtg
GM Perez Ponsa Federico 2553 2 0 – 1 2 GM Nakamura Hikaru 2781
GM Moroni Luca Jr 2547 2 0 – 1 2 GM Duda Jan-Krzysztof 2724
GM Lalith Babu M R 2542 2 ½ – ½ 2 GM Adams Michael 2709
GM Rapport Richard 2700 2 ½ – ½ 2 GM Mikhalevski Victor 2538
GM Howell David W L 2682 2 1 – 0 2 GM Dzagnidze Nana 2522
GM Grandelius Nils 2647 2 1 – 0 2 GM Steinberg Nitzan 2512
GM Muzychuk Mariya 2540 2 ½ – ½ 2 GM Sethuraman S.P. 2646
GM Swapnil S. Dhopade 2533 2 ½ – ½ 2 GM Edouard Romain 2613
GM Gledura Benjamin 2612 2 1 – 0 2 GM Kollars Dmitrij 2505
IM Batsiashvili Nino 2504 2 1 – 0 2 GM Oparin Grigoriy 2607
GM Papp Gabor 2607 2 ½ – ½ 2 GM Debashis Das 2501
GM Antipov Mikhail Al. 2588 2 1 – 0 2 GM Stefanova Antoaneta 2489
GM Gagare Shardul 2494 2 ½ – ½ 2 GM Buhmann Rainer 2587
GM Salomon Johan 2476 2 ½ – ½ 2 GM Narayanan S. L. 2573
IM Saduakassova Dinara 2470 2 ½ – ½ 2 GM Moussard Jules 2571
IM Dragnev Valentin 2466 2 ½ – ½ 2 FM Esipenko Andrey 2571
GM Venkatesh M.R. 2445 2 ½ – ½ 2 GM Peralta Fernando 2559
GM Aronian Levon 2797 1 – 0 2 WGM Hoolt Sarah 2400

Ronde 2 van 10, woensdag 24 januari, aanvang 16:00

Naam Uitslag Naam
GM Blomqvist Erik ½ – ½ GM Vachier-Lagrave Maxime
GM Nakamura Hikaru 1 – 0 GM Gunina Valentina
GM Debashis Das 1 – 0 GM Navara David
GM Vitiugov Nikita 0 – 1 GM Gagare Shardul
WGM Goryachkina Aleksandra ½ – ½ GM Ivanchuk Vassily
GM Duda Jan-Krzysztof 1 – 0 IM Christiansen Johan-Sebastian
GM Stefanova Antoaneta 1 – 0 GM Wang Hao
GM Adams Michael 1 – 0 IM Suarez Gomez Julio
GM Khotenashvili Bela 0 – 1 GM Rapport Richard
IM Xu Yi ½ – ½ GM Gelfand Boris

Ronde 1 van 10, dinsdag 23 januari, aanvang 16:00

147 IM Gara Anita ½ – ½ GM Aronian Levon 1
2 GM Vachier-Lagrave Maxime 1 – 0 FM Blohberger Felix 142
144 FM Tate Alan 0 – 1 GM Nakamura Hikaru 3
4 GM Navara David 1 – 0 GM Paehtz Thomas 146
149 IM Hemant Sharma (Del) ½ – ½ GM Harikrishna P. 5
6 GM Le Quang Liem ½ – ½ FM Prithu Gupta 139
140 IM Devereaux Maxim L 0 – 1 GM Vitiugov Nikita 7
8 GM Ivanchuk Vassily 1 – 0 FM Bjerre Jonas Buhl 141
143 IM Lazarne Vajda Szidonia 0 – 1 GM Duda Jan-Krzysztof 9
10 GM Wang Hao 1 – 0 IM Perez Garcia Alejandro 145
148 IM Renman Nils-Gustaf 0 – 1 GM Adams Michael 11
12 GM Rapport Richard 1 – 0 FM Gandrud Vegar Koi 150
151 FM Lombaers Peter 1 – 0 GM Cheparinov Ivan 13
14 GM Gelfand Boris 1 – 0 IM Bellin Robert 152

 

 

 

 

You may also like...

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *