Europeeskampioenschap individueel: Ivan Saric Europeeskampioen, Benjamin 18e
Van 17 t/m 29 maart vind in Batumi, Georgië, het Europeeskampioenschap individueel plaats. Er spelen 4 Nederlanders mee. GM Benjamin Bok is met een rating van 2622 op papier de sterkste Nederlander. De andere landgenoten zijn: Arthur Pijpers (2453), Michiel Bosman (2398) en Jorgen Henseler (2043).
Eindstand:
Rk. | SNo | Naam | Rtg | Pts. | TPR | rtg+/- | |
18 | 51 | GM | Bok Benjamin | 2622 | 7,5 | 2736 | 17,50 |
185 | 162 | IM | Pijpers Arthur | 2453 | 5,0 | 2464 | 4,30 |
220 | 197 | FM | Bosman Michiel | 2398 | 4,5 | 2300 | -14,30 |
288 | 279 | Henseler Jorgen | 2043 | 3,0 | 1958 | -27,20 |
Ronde 11: woensdag 28 maart 2018 (laatste ronde)
No. | Naam | Rtg | Pts. | Result | Pts. | Naam | Rtg | No. | ||
22 | GM | Melkumyan Hrant | 2664 | 7 | ½ – ½ | 7 | GM | Bok Benjamin | 2622 | 51 |
66 | GM | Martinovic Sasa | 2604 | 5 | 1 – 0 | 5 | IM | Pijpers Arthur | 2453 | 162 |
197 | FM | Bosman Michiel | 2398 | 4 | ½ – ½ | 4 | CM | Aleksanyan Hrant | 2250 | 247 |
279 | Henseler Jorgen | 2043 | 3 | 0 – 1 | 3 | FM | Nuber Blasius | 2284 | 236 |
Ronde 10: dinsdag 27 maart 2018
No. | Naam | Rtg | Pts. | Result | Pts. | Naam | Rtg | No. | ||
51 | GM | Bok Benjamin | 2622 | 6½ | ½ – ½ | 6½ | GM | Demchenko Anton | 2672 | 18 |
107 | GM | Palac Mladen | 2546 | 5 | 1 – 0 | 5 | IM | Pijpers Arthur | 2453 | 162 |
268 | Eynullayev Atilla | 2147 | 4 | 1 – 0 | 4 | FM | Bosman Michiel | 2398 | 197 | |
279 | Henseler Jorgen | 2043 | 2½ | ½ – ½ | 2½ | CM | Suleymanli Suleyman | 1763 | 296 |
>Rtg
Ronde 9: maandag 26 maart 2018
No. | Naam | Rtg | Pt. | Resultaat | Pt. | Naam | Rtg | No. | ||
14 | GM | Kravtsiv Martyn | 2685 | 5½ | 0 – 1 | 5½ | GM | Bok Benjamin | 2622 | 51 |
162 | IM | Pijpers Arthur | 2453 | 4½ | ½ – ½ | 4½ | GM | Nevednichy Vladislav | 2542 | 111 |
197 | FM | Bosman Michiel | 2398 | 4 | 0 – 1 | 4 | GM | Baron Tal | 2529 | 117 |
297 | Lomaia Diana | 1742 | 2 | ½ – ½ | 2 | Henseler Jorgen | 2043 | 279 |
Ronde 8, zaterdag 24-03-2018
No. | Naam | Rtg | Pt. | Resultaat | Pt. | Naam | Rtg | No. | ||
3 | GM | Navara David | 2737 | 4½ | 1 – 0 | 5 | GM | Bok Benjamin | 2622 | 51 |
162 | IM | Pijpers Arthur | 2453 | 3½ | 1 – 0 | 3½ | GM | Kobalia Mikhail | 2599 | 73 |
197 | FM | Bosman Michiel | 2398 | 2½ | ½ – ½ | 2½ | Mkrtchyan Sargis R. | 2224 | 254 | |
292 | Naqopia Giorgi | 1849 | 1 | 0 – 1 | 1 | Henseler Jorgen | 2043 | 279 |
Ronde 7, donderdag 22 maart 2018
No. | Name | Rtg | Pts. | Result | Pts. | Name | Rtg | No. | ||
51 | GM | Bok Benjamin | 2622 | 4½ | ½ – ½ | 4½ | GM | Nabaty Tamir | 2690 | 11 |
131 | GM | Shengelia David | 2508 | 2½ | 1 – 0 | 2½ | FM | Bosman Michiel | 2398 | 197 |
290 | Tarun Kanyamarala | 1920 | 2½ | 0 – 1 | 2½ | IM | Pijpers Arthur | 2453 | 162 | |
302 | Shamatava Nikolozi | 1570 | 1 | – | 1 | Henseler Jorgen | 2043 | 279 |
Ronde 5, woensdag 21 maart 2018
No. | Name | Rtg | Pts. | Result | Pts. | Name | Rtg | No. | ||
97 | GM | Skoberne Jure | 2563 | 3½ | 0 – 1 | 3½ | GM | Bok Benjamin | 2622 | 51 |
162 | IM | Pijpers Arthur | 2453 | 1½ | 1 – 0 | 1½ | WGM | Sandu Mihaela | 2289 | 234 |
197 | FM | Bosman Michiel | 2398 | 1½ | 1 – 0 | 1½ | Simonyan Latush | 2111 | 270 | |
279 | Henseler Jorgen | 2043 | 1 | 0 – 1 | 1 | FM | Tokranovs Dmitrijs | 2375 | 204 |
Ronde 4, dinsdag 20 maart 2018
No. | Name | Rtg | Pts. | Result | Pts. | Name | Rtg | No. | ||
51 | GM | Bok Benjamin | 2622 | 2½ | 1 – 0 | 2½ | IM | Repka Christopher | 2524 | 120 |
103 | IM | Lomasov Semen | 2551 | 1½ | 1 – 0 | 1½ | FM | Bosman Michiel | 2398 | 197 |
236 | FM | Nuber Blasius | 2284 | 1 | ½ – ½ | 1 | IM | Pijpers Arthur | 2453 | 162 |
232 | Barseghyan Armen Ar. | 2298 | ½ | – | ½ | Henseler Jorgen | 2043 | 279 |
Ronde 3, maandag 19 maart 2018
No. | Name | Rtg | Pts. | Result | Pts. | Name | Rtg | No. | ||
128 | IM | Sprenger Jan Michael Dr. | 2513 | 1½ | 0 – 1 | 1½ | GM | Bok Benjamin | 2622 | 51 |
162 | IM | Pijpers Arthur | 2453 | 1 | 0 – 1 | 1 | GM | Rakhmanov Aleksandr | 2655 | 27 |
197 | FM | Bosman Michiel | 2398 | ½ | 1 – 0 | ½ | FM | Ahmadzada Ahmad | 2283 | 238 |
279 | Henseler Jorgen | 2043 | ½ | 0 – 1 | ½ | FM | Tutisani Noe | 2394 | 198 |
Ronde 2, zondag 18 maart
No. | Naam | Rtg | Pts. | Uitslagen | Pts. | Naam | Rtg | No. | ||
51 | GM | Bok Benjamin | 2622 | 1 | ½ – ½ | 1 | GM | Maghalashvili Davit | 2508 | 130 |
25 | GM | Sutovsky Emil | 2659 | ½ | ½ – ½ | ½ | IM | Pijpers Arthur | 2453 | 162 |
47 | GM | Erdos Viktor | 2627 | ½ | 1 – 0 | ½ | FM | Bosman Michiel | 2398 | 197 |
200 | Nesterov Arseniy | 2388 | 0 | ½ – ½ | 0 | Henseler Jorgen | 2043 | 279 |
Ronde 1, zaterdag 17 maart 2018
No. | Naam | Rtg | Pt. | uitslagen | Pt. | Naam | No. | |||
162 | IM | Pijpers Arthur | 2453 | 0 | ½ – ½ | 0 | GM | Nabaty Tamir | 2690 | 11 |
197 | FM | Bosman Michiel | 2398 | 0 | ½ – ½ | 0 | GM | Aleksandrov Aleksej | 2630 | 45 |
203 | FM | Voit Daria | 2382 | 0 | 0 – 1 | 0 | GM | Bok Benjamin | 2622 | 51 |
279 | Henseler Jorgen | 2043 | 0 | 1R – 0 | 0 | GM | Matinian Nikita | 2514 | 127 |
Top 10 deelnemers op rating:
No. | Naam | FED | Rtg | |
1 | GM | Jakovenko Dmitry | RUS | 2746 |
2 | GM | Wojtaszek Radoslaw | POL | 2738 |
3 | GM | Navara David | CZE | 2737 |
4 | GM | Vallejo Pons Francisco | ESP | 2716 |
5 | GM | Ivanchuk Vassily | UKR | 2713 |
6 | GM | Mamedov Rauf | AZE | 2709 |
7 | GM | Matlakov Maxim | RUS | 2707 |
8 | GM | Dubov Daniil | RUS | 2701 |
9 | GM | Ponomariov Ruslan | UKR | 2697 |
10 | GM | Cheparinov Ivan | FID | 2693 |