WK Jeugd 2016: Eindstand: Anna-Maja Kazarian wordt vierde, Robby Kevlishvili vijfde

chessy2016-5

Anna-Maja (foto: Erika Sziva)

Anna-Maja (foto: Erika Sziva)

Robby Kevlishvili met zijn IM-Norm

Robby Kevlishvili

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eindstand meisjes U16

Positie Naam Rtg Land Pts. TPR
1 Aakanksha Hagawane 2183 IND 9 2362
2 WFM Alinasab Mobina 2230 IRI 8,5 2223
3 WFM Shuvalova Polina 2393 RUS 8,5 2272
4 FM Kazarian Anna-Maja 2231 NED 8 2314
5 Yao Lan 2235 CHN 8 2263

Eindstand Open U16

Positie Naam Rtg FED Pts. Rp
1 IM Martirosyan Haik M. 2470 ARM 9 2671
2 Triapishko Olexandr 2458 RUS 8,5 2596
3 FM Tran Minh Thang 2293 VIE 8 2545
4 FM Fakhrutdinov Timur 2419 RUS 8 2489
5 FM Kevlishvili Robby 2402 NED 8 2481

Ronde 11 (Maandag 3 oktober)

Open onder 16

FM Kevlishvili Robby 2402    1 – 0  IM Gholami Aryan 2435
Den Hartog Marijn 2190        –  Petersen Caleb 1884

Meisjes onder 16

FM Kazarian Anna-Maja 2231    0 – 1    WFM Alinasab Mobina 2230
Aakanksha Hagawane    2183    1 – 0    WFM Sliwicka Alicja 2092


 

Stand Open onder 16 na ronde 10

Positie   Naam Rtg Land Pts. TPR
1 IM Martirosyan Haik M. 2470 ARM 8,5 2717
2 Triapishko Olexandr 2458 RUS 8 2620
3 FM Tran Minh Thang 2293 VIE 7,5 2553
4 FM Livaic Leon 2436 CRO 7,5 2522
5 IM Maghsoodloo Parham 2566 IRI 7 2521
6 FM Fakhrutdinov Timur 2419 RUS 7 2438
7 FM Kevlishvili Robby 2402 NED 7 2443
.. .. .. .. .. .. ..
63   Den Hartog Marijn 2190 NED 4 2072

Stand meisjes onder 16 na ronde 10

Positie   Naam Rtg Land Pts. TPR
1 Aakanksha Hagawane 2183 IND 8 2341
2 FM Kazarian Anna-Maja 2231 NED 8 2370
3 WFM Alinasab Mobina 2230 IRI 7,5 2184
4 WFM Shuvalova Polina 2393 RUS 7,5 2230
5 Yao Lan 2235 CHN 7 2217

Ronde 10 (zondag 2 oktober)

Open onder 16

FM Hilby Craig 2319    0  –  1   FM Kevlishvili Robby 2402
Lintner Igor 2065          1  –  0  Den Hartog Marijn 2190

Meisjes onder 16

Priyanka K 2205    0 –  1  FM Kazarian Anna-Maja 2231

Stand meisjes na ronde 9

Positie   Naam Rtg FED Pts. TPR
1 WFM Shuvalova Polina 2393 RUS 7,5 2288
2 Aakanksha Hagawane 2183 IND 7 2317
3 FM Kazarian Anna-Maja 2231 NED 7 2341
4 WFM Alinasab Mobina 2230 IRI 6,5 2112
5 Priyanka K 2205 IND 6,5 2037

Ronde 9 (zaterdag 1 oktober)

Open onder 16

FM Kevlishvili Robby 2402     1  –  0   FM Ozen Bahadir 2304
Den Hartog Marijn 2190         0  –  1   IM Gazik Viktor 2429

Meisjes onder 16

FM Kazarian Anna-Maja 2231   1  –  0   FM Amina Battsooj 2302

 

Ronde 8 (vrijdag 30 September)

Open onder 16

FM Askerov Marat 2299    0  –  1   FM Kevlishvili Robby 2402
Khodashneli Shota 1926   0  –  1   Den Hartog Marijn 2190

Meisjes onder 16

WIM Vazquez Maccarini Danitza 2142  0  –  1   FM Kazarian Anna-Maja 2231

Stand na Open onder 16 ronde 7

Positie Titel Naam Rtg Land Punten TPR
1 IM Martirosyan Haik M. 2470 ARM 7 3195
2 IM Tabatabaei M.Amin 2493 IRI 5,5 2611
3 IM Moroni Luca Jr 2459 ITA 5,5 2606
28 FM Kevlishvili Robby 2402 NED 4 2338
53 Den Hartog Marijn 2190 NED 3 2096

Stand na meisjes onder 16 ronde 7

Positie Titel Naam Rtg Land Punten TPR
1 WFM Shuvalova Polina 2393 RUS 6 2282
2 Aakanksha Hagawane 2183 IND 5,5 2295
3 Yao Lan 2235 CHN 5,5 2234
4 Yakubbaeva Nilufar 1896 UZB 5 2317
5 FM Kazarian Anna-Maja 2231 NED 5 2251

 

Ronde 7 (donderdag 29 september)

Open onder 16

FM Kevlishvili Robby 2402   1/2 – 1/2   FM Agmanov Zhandos 2316
Den Hartog Marijn 2190       1  –  0  Kristensen Bjarke Hautop 2039 

Meisjes onder 16

FM Kazarian Anna-Maja 2231  1 – 0  WFM Hrescak Ivana 1957

 

Ronde 6 (woensdag 28 september)

Open onder 16

Bold Khosbayar 1926                              1 – 0     Den Hartog Marijn 2190
FM Banzea Alexandru-Bogdan 2284   1/2 – 1/2  FM Kevlishvili Robby 2402

Meisjes onder 16

FM Kazarian Anna-Maja 2231    0 – 1    WFM Shuvalova Polina 2393

Ronde 5

Open onder 16

FM Kevlishvili Robby 2402 0  –  1  FM Tran Minh Thang 2293
Den Hartog Marijn 2190   0  –  1    FM Tiglon Bryce 2292

Meisjes onder 16

Aakanksha Hagawane 2183   1 – 0  FM Kazarian Anna-Maja 2231

Ronde 4

Open onder 16

FM Mitrabha Guha 2286   0 – 1   FM Kevlishvili Robby 2402
FM Donoso Diaz Sebastian 2005  0  –  1  Den Hartog Marijn 2190

Meisjes onder 16

FM Kazarian Anna-Maja 2231   1 – 0   Yao Lan 2235

 

Ronde 3

Open onder 16

17 FM Kevlishvili Robby 2402 0 – 1 IM Tabatabaei M.Amin 2493 2
51 Den Hartog Marijn 2190 0 – 1 Tahbaz Arash 2420 14


Meisjes onder 16

2 18 WFM Kochukova Anna 2073 2  0- 1 2 FM Kazarian Anna-Maja 2231 7

Open onder 16

40 Roshka Yevgeniy 2275 1 0 – 1 1 FM Kevlishvili Robby 2402 17
51 Den Hartog Marijn 2190 0 1 – 0 0 Plaza Reino Agustin 1891 72

Meisjes onder 16

7 FM Kazarian Anna-Maja 2231 1 1 – 0 1 Khristenko Anna 1938 24

 

Ronde 1

Open onder 16

17 FM Kevlishvili Robby 2402 0 1 – 0 0 Savic Mihailo S 2067 61
7 FM Raghunandan Kaumandur Srihari 2451 0 1 – 0 0 Den Hartog Marijn 2190 51

Meisjes onder 16

35 Cieslak Wiktoria 1869 0 0 – 1 0 FM Kazarian Anna-Maja 2231 7

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *