Benjamin Bok wint Bevrijdingstoernooi Wageningen 2018

 

Benjamin Bok winnaar 2018

De nummer 2t/m 4. Petar Arnaudov, Thomas Beerdsen, Lucas van Foreest en Jasper Geuring (foto: Erika Sziva)

Eindstand

Nr Naam Score Rating TPR W-We
1 GM Bok, Benjamin 6.5 2607 2788 0.98
2 GM Arnaudov, Petar 5.5 2425 2568 1.33
3 IM Beerdsen, Thomas 5.5 2436 2570 1.21
4 IM Van Foreest, Lucas 5.5 2482 2504 0.3
5 Geurink, Jasper 5.5 2314 2516 1.76
6 FM Bekker, Stefan 5 2293 2327 0.55
7 FM Lammens, Tim 5 2282 2364 0.84
8 Kronemeijer, Simon 5 1969 2315 3.03
9 IM Alienkin, Aleksander 4.5 2386 2344 -0.15
10 IM Afek, Yochanan 4.5 2274 2208 -0.37
11 IM Peelen, Piet 4.5 2317 2348 0.4
12 Koudinov, Dimitri 4.5 2011 2286 2.37

Indeling ronde 7

Benjamin Bok ½ – ½ Petar Arnaudov
Lucas van Foreest ½ – ½ Thomas Beerdsen
Jasper Geurink 1 – 0 Aleksander Alienkin
Tom Bus 0 -1 Stefan Bekker
Elmer van Veenendaal 0 – 1 Tim Lammens
Simon Kronemeijer 1 – 0 Maaike Keetman
Dimitri Koudinov 1 – 0 Jan Timman
Hans Zwartveld ½ – ½ Peewee van Voorthuijsen
Yochanan Afek 1 – 0 Hamoen Habibi
Piet Peelen 1 – 0 Erik van den Dikkenberg

vlnr Petar Arnaudov vs Benjamin Bok (foto: Robert Klomp)

Thomas Beerdsen vs Lucas van Foreest (foto: Robert Klomp)

Bord 1 een paar zetten verder (foto: Robert Klomp)

Aleksander Alienkin (foto: Robert Klomp)

Stand na ronde 6

1 Benjamin Bok 6
2 Thomas Beerdsen 5
Petar Arnaudov
Lucas van Foreest
5 Aleksander Alienkin 4,5
Jasper Geurink
7 Stefan Bekker 4
Tim Lammens
Maaike Keetman
Simon Kronemeijer
Elmer van Veenendaal
Tom Bus

 

Ronde 6

Alexander Alienkin 0 – 1 Benjamin Bok
Tim Lammens 0 – 1 Petar Arnaudov
Stefan Bekker 0 – 1 Lucas van Foreest
Thomas Beerdsen 1 – 0 Piet Peelen
Jasper Geurink 1 – 0 Max van de Pavoordt
Jan Timman ½ – ½ Pewee van Voorthuijsen
Tom Bus 1 – 0 Bob Beeke

Ronde 6 met Benjamin Bok vs Aleksander Alienkin op de voorgrond. (foto: Robert Klomp)

 

Stand na ronde 5

1 Benjamin Bok 5
2 Aleksander Alienkin 4,5
3 Thomas Beerdsen 4
Tim Lammens
Petar Arnaudov
Stefan Bekker
Lucas van Foreest
8 Jasper Geurink 3,5
Piet Peelen

Ronde 5

Benjamin Bok 1 – 0 Thomas Beerdsen
Bob Beeke 0 – 1 Aleksander Alienkin
Petar Arnaudov 1 – 0 Jan Timman
Lucas van Foreest 1 – 0 Maaike Keetman
Hans Zwartveld 0 – 1 Tim Lammens
Yochanan Afek 0 – 1 Stefan Bekker
Piet Peelen 1 – 0 Tom de Jong

Thomas Beerdsen vs Benjamin Bok (foto: Robert Klomp)

Maaike Keetman – Lucas van Foreest (foto: Robert Klomp)

Schaken voor jong en oud (foto: Erika Sziva)

Stand na ronde 4

1 Benjamin Bok 4
Thomas Beerdsen
3 Aleksander Alienkin 3,5
4 Petar Arnaudov 3
Lucas van Foreest
Stefan Bekker
Tim Lammens
Jan Timman
Hans Zwartveld
Bob Beeke
Maaike Keetman

Ronde 4

Thomas Beerdsen 1 – 0 Petar Arnaudov
Alexandre Dgebuadze 0 – 1 Benjamin Bok
Jan Timman ½ – ½ Lucas van Foreest
Alexander Alienkin 1 – 0 Piet Peelen
Jasper Geurink ½ – ½ Yochanan Afek
Hotze Tette Hofstra 0 – 1 Hans Zwartveld
Tim Lammens 1 – 0 Richard Vedder

Stand na ronde 3

1 Thomas Beerdsen 3
Petar Arnaudov
Benjamin Bok
4 Jan Timman 2,5
Lucas van Foreest
Alexander Alienkin
Piet Peelen
Alexandre Dgebuadze

Ronde 3

Benjamin Bok 1 – 0 Jasper Geurink
Piet Peelen ½ – ½ Jan Timman
Bob Beeke 0 – 1 Thomas Beerdsen
Petar Arnaudov 1 – 0 Stefan Bekker
Jan Pijkeren 0 – 1 Alexandre Dgebuadze
Lucas van Foreest 1 – 0 Sebas Beumer
Simon Kronemeijer 0 – 1 Alexander Alienkin

Jan Timman (foto: Erika Sziva)

Maaike Keetman (foto: Erika Sziva)

Piet Peelen (foto: Erika Sziva)

Ronde 2

Tim Lammens 0 – 1 Benjamin Bok
Jan Timman 1 – 0 Bram van der Velden
Hotze Tette Hofstra ½ – ½ Lucas van Foreest
Thomas Beerdsen 1 – 0 Hamoen Habibi
Maaike Keetman 0 – 1 Petar Arnaudov
Alexander Alienkin ½ – ½ Jan Pijkeren
John Cornelisse 0 – 1 Piet Peelen

Ronde 1

Benjamin Bok 1 – 0 Tom de Jong
Tom Bus 0 – 1 Jan Timman
Sipke Ernst 0 – 1 R Erik van den Dikkenberg
Max van de Pavoordt ½ – ½ Alexandre Dgebuadze
Lucas van Foreest 1 – 0 Elmer van Veenendaal

Benjamin Bok-Tom de Jong (foto: Robert Klomp)

Speelzaal (foto: Robert Klomp)

Alexandre Dgebuadze (foto: Robert Klomp)

Locatie: Universitair Sportcentrum De Bongerd, Bornsesteeg 2, 6708 PE Wageningen
Aanvang: 10.00 uur (uiterlijk 09.45 uur aanwezig)
Speeltempo: 18 minuten + 5 seconden per zet
Aantal ronden: 7
Aantal groepen: 3
Maximum aantal deelnemers: 180

1) A-groep: Open voor iedereen; inschrijfgeld: € 12,50 (GM/IM gratis)
2) B-groep: Rating onder 1900; inschrijfgeld: € 10,00
3) C-groep: Rating onder 1650, ratinglozen en huisschakers; inschrijfgeld: € 10,00
(jeugd t/m 16 jaar € 2,50 korting)

Top deelnemers:
1 GM Bok, Benjamin 2607
2 GM Timman, Jan 2550
3 GM Dgebuadze, Alexandre 2509
4 IM Van Foreest, Lucas 2482
5 IM Lai, Hing Ting 2444
6 IM Beerdsen, Thomas 2436
7 GM Arnaudov, Petar 2425
8 IM Van Eijk, Sander 2375
9 FM Brink, Barry 2323
10 IM Peelen, Piet 2317
11 Geurink, Jasper 2314
12 FM Beeke, Bob 2305
13 FM Bekker, Stefan 2293
14 FM Vedder, Richard 2283
15 IM Afek, Yochanan 2274

Oud-winnaars vanaf 2000:
• 2000: van Wely
• 2001: van Wely
• 2002: Fridman
• 2003: Fridman en Wemmers
• 2004: Fridman
• 2005: Epishin
• 2006: Fridman en Dgebuadze
• 2007: Bosboom
• 2008: Timman
• 2009: Fridman
• 2010: Sadler
• 2011: Fridman/Sokolov
• 2012: Fridman
• 2013: Sokolov
• 2014: Ernst/Fridman
• 2015: Bok/Epishin
• 2016: Bekker/Timman/Sprenger
• 2017: Pruijssers/Bok

Prijsuitreiking uiterlijk 18.00 uur.

Prijzengeld
A-groep
1e prijs: €500,–
2e prijs: €200,–
3e prijs: €150,–
4e prijs: €100,–
5e prijs: €75,–

 

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *