22st HZ Tournament 2018: winnaars Mareco, Iturrizaga en Pruijssers

Op zaterdag 4 augustus start het traditionele zwem-schaaktoernooi in Vlissingen. Overdag kunnen de deelnemers een frisse duik nemen en ’s avonds een partij schaken in het HZ University of Applied Sciences gebouw.

Ook dit jaar speelt er een groot internationaal gezelschap mee. Grootmeester Sandro Mareco uit Argentinië is met een elo van 2643 de hoogste ratinghouder. Jorden van Foreest is de topper onder de Nederlanders met een elo van 2636. Jorden moet langzamerhand wel gaan oppassen dat zijn broertje Lucas hem niet gaat inhalen. Lucas was net medewinnaar in Dieren en behaalde daar zijn grootmeester titel.

Foto’s ronde 9 en prijsuitreiking (Robert Klomp) https://www.schakers.info/Album/index.php?/category/46

De winnaars HZ Vlissingen 2018

 

Sandro Mareco
(foto: René Olthof)

EduardoI Turrizaga Bonelli (foto: René Olthof)

Roeland Pruijssers
(foto: Robert Klomp)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eindstand:

Rank Naam Pnt Land Rtg TPR W-We BH SB PS 1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 GM Mareco, Sandro 7.5 ARG 2643 2692 0.64 58 47.5 41 1 1 1 1 ½ 1 1 ½ ½
2 GM Iturrizaga Bonelli, Eduard 7.5 VEN 2640 2669 0.43 54 43.8 39 1 1 1 ½ 1 ½ 1 ½ 1
3 GM Pruijssers, Roeland 7.5 NED 2506 2597 1.05 54 44 39 1 1 1 ½ ½ 1 1 ½ 1
4 GM Wan, Yunguo 7 CHN 2500 2587 1.13 56 41.5 38 1 1 1 ½ 1 1 0 ½ 1
5 GM Ikonnikov, Vyacheslav 7 RUS 2546 2580 0.53 55 40.5 39 1 1 1 1 0 1 1 ½ ½
6 GM Zeng, Chongsheng 7 CHN 2539 2522 -0.02 53 40 36 1 1 1 0 ½ 1 1 1 ½
7 IM Beerdsen, Thomas 7 NED 2469 2496 0.45 52 38.5 36 1 1 1 0 1 ½ ½ 1 1
8 GM Hausrath, Daniel 7 GER 2502 2508 0.24 51 38.5 37 1 1 1 ½ 0 1 1 1 ½
9 GM Chanda, Sandipan 7 IND 2553 2426 -0.91 50 38 32 1 0 1 ½ 1 ½ 1 1 1
10 IM Vrolijk, Liam 7 NED 2430 2433 0.2 48 37 35 1 ½ 1 ½ 1 ½ 1 ½ 1
11 IM Viani Antonio Dcunha 6.5 IND 2414 2525 1.51 57 38.3 38 1 1 1 1 ½ 0 1 1 0
12 IM Miciano, John Marvin 6.5 PHI 2381 2534 2 56 37.8 38 1 1 1 1 1 0 0 1 ½
13 GM Gonzales, Jayson 6.5 PHI 2383 2451 0.98 54 37.5 37 1 1 ½ 1 ½ 1 1 0 ½
14 IM Shyaamnikhil P 6.5 IND 2389 2380 0.21 53 37 35 1 ½ 1 1 ½ ½ 1 ½ ½
15 GM Van Foreest, Jorden 6.5 NED 2636 2485 -1.24 53 36.3 36 1 1 1 0 1 1 0 1 ½
16 IM Warmerdam, Max 6.5 NED 2421 2397 0.03 52 35.5 35 1 1 ½ 1 ½ 1 0 ½ 1
17 IM Schoppen, Casper 6.5 NED 2394 2426 0.59 51 34 35 1 1 1 0 1 ½ 1 0 1
18 IM De Jong, Migchiel 6.5 NED 2339 2384 0.78 51 32.8 33 1 1 0 1 1 0 1 ½ 1
19 GM Romanishin, Oleg M 6.5 UKR 2441 2440 0.24 50 33.8 37 1 1 ½ 1 ½ 1 ½ 1 0
20 FM Rijnaarts, Sjef 6.5 NED 2339 2405 1.05 49 32.8 35 1 1 0 1 1 1 ½ 0 1
21 IM Timmermans, Mark 6.5 NED 2383 2337 -0.21 48 32.5 33 1 1 ½ 1 0 0 1 1 1

Indeling ronde 9, zaterdag 11 augustus 2018, aanvang 11:30

  Naam Score Fed. Rating Uitslagen Naam Score Fed. Rating
1 GM Ikonnikov, Vyacheslav 6.5 RUS 2546 ½ – ½ GM Mareco, Sandro 7 ARG 2643
2 GM Iturrizaga Bonelli, Eduard 6.5 VEN 2640 1 – 0 GM Romanishin, Oleg M 6.5 UKR 2441
3 GM Hausrath, Daniel 6.5 GER 2502 ½ – ½ GM Zeng, Chongsheng 6.5 CHN 2539
4 IM Viani Antonio Dcunha 6.5 IND 2414 0 – 1 GM Pruijssers, Roeland 6.5 NED 2506
5 IM Miciano, John Marvin 6 PHI 2381 ½ – ½ GM Van Foreest, Jorden 6 NED 2636
6 GM Chanda, Sandipan 6 IND 2553 1 – 0 IM Grooten, Herman 6 NED 2374
7 GM Wan, Yunguo 6 CHN 2500 1 – 0 FM Haast, Mark 6 NED 2350
8 IM Beerdsen, Thomas 6 NED 2469 1 – 0 FM Maatman, Nick 6 NED 2345
9 IM Vrolijk, Liam 6 NED 2430 1 – 0 FM Grochal, Joey 6 NED 2300
10 GM Gonzales, Jayson 6 PHI 2383 IM Shyaamnikhil P 6 IND 2389
11 IM Warmerdam, Max 5.5 NED 2421 1 – 0 Wagenvoorde, Guido 6 NED 2035

Stand na ronde 8

  Naam Pnt Land Rtg TPR W-We 1 2 3 4 5 6 7 8
1 GM Mareco, Sandro 7 ARG 2643 2740 0.77 1 1 1 1 ½ 1 1 ½
2 GM Iturrizaga Bonelli, Eduard 6.5 VEN 2640 2642 0.19 1 1 1 ½ 1 ½ 1 ½
3 GM Ikonnikov, Vyacheslav 6.5 RUS 2546 2576 0.4 1 1 1 1 0 1 1 ½
4 GM Zeng, Chongsheng 6.5 CHN 2539 2528 0.03 1 1 1 0 ½ 1 1 1
5 GM Pruijssers, Roeland 6.5 NED 2506 2564 0.68 1 1 1 ½ ½ 1 1 ½
6 GM Hausrath, Daniel 6.5 GER 2502 2508 0.19 1 1 1 ½ 0 1 1 1
7 GM Romanishin, Oleg M 6.5 UKR 2441 2480 0.48 1 1 ½ 1 ½ 1 ½ 1
8 IM Viani Antonio Dcunha 6.5 IND 2414 2592 1.88 1 1 1 1 ½ 0 1 1
9 GM Van Foreest, Jorden 6 NED 2636 2504 -0.93 1 1 1 0 1 1 0 1
10 GM Chanda, Sandipan 6 IND 2553 2378 -1.18 1 0 1 ½ 1 ½ 1 1
11 GM Wan, Yunguo 6 CHN 2500 2562 0.83 1 1 1 ½ 1 1 0 ½
12 IM Beerdsen, Thomas 6 NED 2469 2460 0.12 1 1 1 0 1 ½ ½ 1

 

Indeling ronde 8, vrijdag 10 augustus 2018, aanvang 18:30

  Naam Pnt Land Rtg Uitslagen Naam Pnt Land Rtg
1 GM Mareco, Sandro 6.5 ARG 2643 ½ – ½ GM Iturrizaga Bonelli, Eduard 6 VEN 2640
2 GM Pruijssers, Roeland 6 NED 2506 ½ – ½ GM Ikonnikov, Vyacheslav 6 RUS 2546
3 GM Zeng, Chongsheng 5.5 CHN 2539 1 – 0 GM Gonzales, Jayson 6 PHI 2383
4 IM Schoppen, Casper 5.5 NED 2394 0 – 1 GM Hausrath, Daniel 5.5 GER 2502
5 IM Shyaamnikhil P 5.5 IND 2389 ½ – ½ GM Wan, Yunguo 5.5 CHN 2500
6 GM Romanishin, Oleg M 5.5 UKR 2441 1 – 0 IM Ravi, Teja S. 5.5 IND 2374
7 FM Maatman, Nick 5.5 NED 2345 ½ – ½ IM Vrolijk, Liam 5.5 NED 2430
8 FM Rijnaarts, Sjef 5.5 NED 2339 0 – 1 IM Viani Antonio Dcunha 5.5 IND 2414
9 GM Van Foreest, Jorden 5 NED 2636 1 – 0 WGM Frayna, Janelle Mae 5.5 PHI 2278
10 GM Ree, Hans 5 NED 2303 0 – 1 GM Chanda, Sandipan 5 IND 2553
11 FM Grochal, Joey 5 NED 2300 1 – 0 IM Henrichs, Thomas 5 GER 2486
12 Sparenberg, Erik 5 NED 2173 0 – 1 IM Beerdsen, Thomas 5 NED 2469
13 IM Warmerdam, Max 5 NED 2421 ½ – ½ IM De Jong, Migchiel 5 NED 2339
14 WFM Bluhm, Sonja Maria 5 GER 2279 0 – 1 IM Miciano, John Marvin 5 PHI 2381
15 IM Grooten, Herman 5 NED 2374 1 – 0 FM De Boer, Eelke 5 NED 2292
16 FM Haast, Mark 5 NED 2350 1 – 0 FM Van Baar, Esper 5 NED 2241
17 Wagenvoorde, Guido 5 NED 2035 1 – 0 FM Van der Lende, Ilias 5 NED 2347

Ronde 7

Sandro Mareco (foto: René Olthof)

Stand na ronde 7

  Naam Pnt Land Rtg TPR W-We 1 2 3 4 5 6 7
1 GM Mareco, Sandro 6.5 ARG 2643 2792 0.77 1 1 1 1 ½ 1 1
2 GM Iturrizaga Bonelli, Eduard 6 VEN 2640 2664 0.19 1 1 1 ½ 1 ½ 1
3 GM Ikonnikov, Vyacheslav 6 RUS 2546 2608 0.46 1 1 1 1 0 1 1
4 GM Pruijssers, Roeland 6 NED 2506 2589 0.62 1 1 1 ½ ½ 1 1
5 GM Gonzales, Jayson 6 PHI 2383 2542 1.26 1 1 ½ 1 ½ 1 1
6 GM Zeng, Chongsheng 5.5 CHN 2539 2492 -0.26 1 1 1 0 ½ 1 1
7 GM Hausrath, Daniel 5.5 GER 2502 2468 -0.16 1 1 1 ½ 0 1 1
8 GM Wan, Yunguo 5.5 CHN 2500 2596 0.98 1 1 1 ½ 1 1 0
9 GM Romanishin, Oleg M 5.5 UKR 2441 2438 0.07 1 1 ½ 1 ½ 1 ½
10 IM Vrolijk, Liam 5.5 NED 2430 2411 0 1 ½ 1 ½ 1 ½ 1
11 IM Viani Antonio Dcunha 5.5 IND 2414 2571 1.48 1 1 1 1 ½ 0 1
12 IM Schoppen, Casper 5.5 NED 2394 2453 0.6 1 1 1 0 1 ½ 1
13 IM Shyaamnikhil P 5.5 IND 2389 2379 0.07 1 ½ 1 1 ½ ½ 1
14 IM Ravi, Teja S. 5.5 IND 2374 2446 0.76 1 1 1 ½ 0 1 1
15 FM Maatman, Nick 5.5 NED 2345 2277 -0.4 ½ 1 1 0 1 1 1
16 FM Rijnaarts, Sjef 5.5 NED 2339 2458 1.2 1 1 0 1 1 1 ½
17 WGM Frayna, Janelle Mae 5.5 PHI 2278 2377 1.06 1 1 ½ 0 1 1 1

Indeling ronde 7

Naam Pnt Land Rtg Uitslagen Naam Pnt Land Rtg
1 GM Wan, Yunguo 5.5 CHN 2500 0 – 1 GM Mareco, Sandro 5.5 ARG 2643
2 GM Iturrizaga Bonelli, Eduard 5 VEN 2640 1 – 0 IM Warmerdam, Max 5 NED 2421
3 GM Gonzales, Jayson 5 PHI 2383 1 – 0 GM Van Foreest, Jorden 5 NED 2636
4 GM Ikonnikov, Vyacheslav 5 RUS 2546 1 – 0 IM Grooten, Herman 5 NED 2374
5 IM Miciano, John Marvin 5 PHI 2381 0 – 1 GM Pruijssers, Roeland 5 NED 2506
6 FM Rijnaarts, Sjef 5 NED 2339 ½ – ½ GM Romanishin, Oleg M 5 UKR 2441
7 GM Zeng, Chongsheng 4.5 CHN 2539 1 – 0 FM Mehar, Chinna Reddy C.H. 4.5 IND 2345
8 GM Hausrath, Daniel 4.5 GER 2502 1 – 0 IM Rajesh, V.A.V. 4.5 IND 2325
9 IM Beerdsen, Thomas 4.5 NED 2469 ½ – ½ FM Grochal, Joey 4.5 NED 2300
10 IM Vrolijk, Liam 4.5 NED 2430 1 – 0 FM Lammens, Tim 4.5 NED 2293
11 IM Viani Antonio Dcunha 4.5 IND 2414 1 – 0 IM Peek, Marcel 4.5 NED 2290
12 WGM Frayna, Janelle Mae 4.5 PHI 2278 1 – 0 IM Van Delft, Merijn 4.5 NED 2395

Stand na ronde 6

Yunguo Wan (foto: René Olthof)

Sandro Mareco (foto: René Olthof)

  Naam Pnt Land Rtg TPR W-We 1 2 3 4 5 6
1 GM Mareco, Sandro 5.5 ARG 2643 2749 0.46 1 1 1 1 ½ 1
2 GM Wan, Yunguo 5.5 CHN 2500 2721 1.29 1 1 1 ½ 1 1
3 GM Iturrizaga Bonelli, Eduard 5 VEN 2640 2617 -0.03 1 1 1 ½ 1 ½
4 GM Van Foreest, Jorden 5 NED 2636 2578 -0.22 1 1 1 0 1 1
5 GM Ikonnikov, Vyacheslav 5 RUS 2546 2560 0.19 1 1 1 1 0 1
6 GM Pruijssers, Roeland 5 NED 2506 2536 0.29 1 1 1 ½ ½ 1
7 GM Romanishin, Oleg M 5 UKR 2441 2459 0.21 1 1 ½ 1 ½ 1
8 IM Warmerdam, Max 5 NED 2421 2450 0.27 1 1 ½ 1 ½ 1
9 GM Gonzales, Jayson 5 PHI 2383 2439 0.45 1 1 ½ 1 ½ 1
10 IM Miciano, John Marvin 5 PHI 2381 2589 1.66 1 1 1 1 1 0
11 IM Grooten, Herman 5 NED 2374 2512 1.12 1 1 ½ 1 1 ½
12 FM Rijnaarts, Sjef 5 NED 2339 2465 1.06 1 1 0 1 1 1

 

Indeling ronde 6: woensdag 8 augustus 2018: aanvang 18:30

  Naam Pnt Land Rtg Uitslagen Naam Pnt Land Rtg
1 GM Mareco, Sandro 4.5 ARG 2643 1 – 0 IM Miciano, John Marvin 5 PHI 2381
2 IM Grooten, Herman 4.5 NED 2374 ½ – ½ GM Iturrizaga Bonelli, Eduard 4.5 VEN 2640
3 GM Wan, Yunguo 4.5 CHN 2500 1 – 0 IM Viani Antonio Dcunha 4.5 IND 2414
4 GM Van Foreest, Jorden 4 NED 2636 1 – 0 FM Van der Lende, Ilias 4 NED 2347
5 FM Haast, Mark 4 NED 2350 0 – 1 GM Ikonnikov, Vyacheslav 4 RUS 2546
6 GM Pruijssers, Roeland 4 NED 2506 1 – 0 IM De Jong, Migchiel 4 NED 2339
7 IM Admiraal, Miguoel 4 NED 2479 0 – 1 FM Rijnaarts, Sjef 4 NED 2339
8 FM Mehar, Chinna Reddy C.H. 4 IND 2345 ½ – ½ IM Beerdsen, Thomas 4 NED 2469
9 GM Romanishin, Oleg M 4 UKR 2441 1 – 0 IJzermans, Cees 4 NED 2142
10 IM Rajesh, V.A.V. 4 IND 2325 ½ – ½ IM Vrolijk, Liam 4 NED 2430
11 IM Warmerdam, Max 4 NED 2421 1 – 0 FM Lefebvre, Herve 4 FRA 2304
12 FM Grochal, Joey 4 NED 2300 ½ – ½ IM Schoppen, Casper 4 NED 2394

Ronde 5

John Marvin Miciano aan de leiding na ronde 5 (foto: René Olthof)

Stand na ronde 5

  Naam Pnt Land Rtg TPR W-We 1 2 3 4 5
1 IM Miciano, John Marvin 5 PHI 2381 3050 1.84 1 1 1 1 1
2 GM Mareco, Sandro 4.5 ARG 2643 2708 0.28 1 1 1 1 ½
3 GM Iturrizaga Bonelli, Eduard 4.5 VEN 2640 2704 0.29 1 1 1 ½ 1
4 GM Wan, Yunguo 4.5 CHN 2500 2667 0.91 1 1 1 ½ 1
5 IM Viani Antonio Dcunha 4.5 IND 2414 2685 1.53 1 1 1 1 ½
6 IM Grooten, Herman 4.5 NED 2374 2525 0.8 1 1 ½ 1 1
7 GM Van Foreest, Jorden 4 NED 2636 2536 -0.38 1 1 1 0 1
8 GM Ikonnikov, Vyacheslav 4 RUS 2546 2514 -0.06 1 1 1 1 0
9 GM Pruijssers, Roeland 4 NED 2506 2488 0.01 1 1 1 ½ ½
10 IM Admiraal, Miguoel 4 NED 2479 2436 -0.11 1 1 ½ ½ 1
11 IM Beerdsen, Thomas 4 NED 2469 2504 0.36 1 1 1 0 1
12 GM Romanishin, Oleg M 4 UKR 2441 2435 0.06 1 1 ½ 1 ½
13 IM Vrolijk, Liam 4 NED 2430 2370 -0.18 1 ½ 1 ½ 1
14 IM Warmerdam, Max 4 NED 2421 2392 -0.07 1 1 ½ 1 ½
15 IM Schoppen, Casper 4 NED 2394 2435 0.38 1 1 1 0 1

Indeling ronde 5:

Naam Pnt Land Rtg Indeling Naam Pnt land Rtg
1 IM Viani Antonio Dcunha 4 IND 2414 ½ – ½ GM Mareco, Sandro 4 ARG 2643
2 GM Ikonnikov, Vyacheslav 4 RUS 2546 0 – 1 IM Miciano, John Marvin 4 PHI 2381
3 GM Iturrizaga Bonelli, Eduard 3.5 VEN 2640 1 – 0 IM Timmermans, Mark 3.5 NED 2383
4 FM Mehar, Chinna Reddy C.H. 3.5 IND 2345 ½ – ½ GM Pruijssers, Roeland 3.5 NED 2506
5 GM Hausrath, Daniel 3.5 GER 2502 0 – 1 IM Grooten, Herman 3.5 NED 2374
6 IM Ravi, Teja S. 3.5 IND 2374 0 – 1 GM Wan, Yunguo 3.5 CHN 2500
7 FM Lefebvre, Herve 3.5 FRA 2304 ½ – ½ GM Romanishin, Oleg M 3.5 UKR 2441
8 IJzermans, Cees 3.5 NED 2142 ½ – ½ IM Warmerdam, Max 3.5 NED 2421
9 IM Shyaamnikhil P 3.5 IND 2389 ½ – ½ FM Haast, Mark 3.5 NED 2350
10 GM Gonzales, Jayson 3.5 PHI 2383 ½ – ½ IM Peek, Marcel 3.5 NED 2290
11 Ojas Kulkarni 3 IND 2256 0 – 1 GM Van Foreest, Jorden 3 NED 2636

Stand na ronde 4:

  Naam Pnt Land Rtg TPR W-We 1 2 3 4
1 GM Mareco, Sandro 4 ARG 2643 3124 0.57 1 1 1 1
2 GM Ikonnikov, Vyacheslav 4 RUS 2546 3047 0.66 1 1 1 1
3 IM Viani Antonio Dcunha 4 IND 2414 3038 1.24 1 1 1 1
4 IM Miciano, John Marvin 4 PHI 2381 2976 1.12 1 1 1 1
5 GM Iturrizaga Bonelli, Eduard 3.5 VEN 2640 2662 0.11 1 1 1 ½
6 GM Pruijssers, Roeland 3.5 NED 2506 2559 0.22 1 1 1 ½
7 GM Hausrath, Daniel 3.5 GER 2502 2538 0.13 1 1 1 ½
8 GM Wan, Yunguo 3.5 CHN 2500 2619 0.58 1 1 1 ½
9 GM Romanishin, Oleg M 3.5 UKR 2441 2503 0.24 1 1 ½ 1
10 IM Warmerdam, Max 3.5 NED 2421 2490 0.27 1 1 ½ 1

Indeling ronde 4, maandag 7 augustus 2018, aanvang 18:30

  Naam Pnt Land Rating Uitslagen Naam Pnt Land Rating
1 GM Mareco, Sandro 3 ARG 2643 1 – 0 IM Beerdsen, Thomas 3 NED 2469
2 GM Wan, Yunguo 3 CHN 2500 ½ – ½ GM Iturrizaga Bonelli, Eduard 3 VEN 2640
3 GM Van Foreest, Jorden 3 NED 2636 0 – 1 IM Viani Antonio Dcunha 3 IND 2414
4 GM Ikonnikov, Vyacheslav 3 RUS 2546 1 – 0 IM Schoppen, Casper 3 NED 2394
5 IM Miciano, John Marvin 3 PHI 2381 1 – 0 GM Zeng, Chongsheng 3 CHN 2539
6 GM Pruijssers, Roeland 3 NED 2506 ½ – ½ IM Ravi, Teja S. 3 IND 2374
7 IM Peek, Marcel 3 NED 2290 ½ – ½ GM Hausrath, Daniel 3 GER 2502
8 IM Admiraal, Miguoel 2.5 NED 2479 ½ – ½ FM Mehar, Chinna Reddy C.H. 3 IND 2345
9 GM Romanishin, Oleg M 2.5 UKR 2441 1 – 0 FM Vedder, Richard 2.5 NED 2284
10 GM Ree, Hans 2.5 NED 2303 ½ – ½ IM Vrolijk, Liam 2.5 NED 2430
11 IM Warmerdam, Max 2.5 NED 2421 1 – 0 WGM Frayna, Janelle Mae 2.5 PHI 2278
12 IM Van Delft, Merijn 2.5 NED 2395 ½ – ½ Ojas Kulkarni 2.5 IND 2256

Stand na ronde 3

  Naam Pnt Fed. Rtg TPR W-We 1 2 3
1 GM Mareco, Sandro 3 ARG 2643 3075 0.3 1 1 1
2 GM Iturrizaga Bonelli, Eduard 3 VEN 2640 3068 0.3 1 1 1
3 GM Van Foreest, Jorden 3 NED 2636 3070 0.31 1 1 1
4 GM Ikonnikov, Vyacheslav 3 RUS 2546 2998 0.36 1 1 1
5 GM Zeng, Chongsheng 3 CHN 2539 2993 0.36 1 1 1
6 GM Pruijssers, Roeland 3 NED 2506 2973 0.4 1 1 1
7 GM Hausrath, Daniel 3 GER 2502 2973 0.4 1 1 1
8 GM Wan, Yunguo 3 CHN 2500 2964 0.39 1 1 1
9 IM Beerdsen, Thomas 3 NED 2469 2946 0.42 1 1 1
10 IM Viani Antonio Dcunha 3 IND 2414 2906 0.46 1 1 1
11 IM Schoppen, Casper 3 NED 2394 2885 0.46 1 1 1
12 IM Miciano, John Marvin 3 PHI 2381 2855 0.41 1 1 1
13 IM Ravi, Teja S. 3 IND 2374 2840 0.38 1 1 1
14 FM Mehar, Chinna Reddy C.H. 3 IND 2345 2771 0.29 1 1 1
15 IM Peek, Marcel 3 NED 2290 2906 0.94 1 1 1

Indeling ronde 3, zondag 5 augustus 2018, aanvang 18:30

  Naam Pnt Land Rating Uitslagen Naam Pnt Land Rating
1 IM De Jong, Migchiel 2 NED 2339 0 – 1 GM Mareco, Sandro 2 ARG 2643
2 GM Iturrizaga Bonelli, Eduard 2 VEN 2640 1 – 0 IM Rajesh, V.A.V. 2 IND 2325
3 FM Rijnaarts, Sjef 2 NED 2339 0 – 1 GM Van Foreest, Jorden 2 NED 2636
4 FM Aronsson, Marten 2 SWE 2303 0 – 1 GM Ikonnikov, Vyacheslav 2 RUS 2546
5 GM Zeng, Chongsheng 2 CHN 2539 1 – 0 FM Grochal, Joey 2 NED 2300
6 FM Bezemer, Arno 2 NED 2295 0 – 1 GM Pruijssers, Roeland 2 NED 2506
7 GM Hausrath, Daniel 2 GER 2502 1 – 0 FM Lammens, Tim 2 NED 2293
8 FM De Boer, Eelke 2 NED 2292 0 – 1 GM Wan, Yunguo 2 CHN 2500
9 IM Henrichs, Thomas 2 GER 2486 0 – 1 IM Peek, Marcel 2 NED 2290
10 FM Vedder, Richard 2 NED 2284 1/2-1/2 IM Admiraal, Miguoel 2 NED 2479
11 IM Beerdsen, Thomas 2 NED 2469 1 – 0 WFM Bluhm, Sonja Maria 2 GER 2279

Indeling ronde 2, zondag 5 augustus 2018, aanvang 11:30

  Naam Pnt Land Rating Uitslagen Naam Pnt Land Rating
1 GM Mareco, Sandro 1.0 ARG 2643 1 – 0 Hesse, Henrik 1.0 GER 2137
2 Bressy, Theo 1.0 FRA 2140 0 – 1 GM Iturrizaga Bonelli, Eduard 1.0 VEN 2640
3 GM Van Foreest, Jorden 1.0 NED 2636 1 – 0 Merbis, Max 1.0 NED 2136
4 Elgersma, Simon 1.0 NED 2136 1- 0 GM Chanda, Sandipan 1.0 IND 2553
5 GM Ikonnikov, Vyacheslav 1.0 RUS 2546 1 – 0 Boelhouwer, Collin 1.0 NED 2128
6 De Boer, Bas 1.0 NED 2129 0 – 1 GM Zeng, Chongsheng 1.0 CHN 2539
7 GM Pruijssers, Roeland 1.0 NED 2506 1 – 0 Coenen, Eduard 1.0 NED 2118
8 Nachbar, Benjamin 1.0 GER 2123 0 – 1 GM Hausrath, Daniel 1.0 GER 2502
9 GM Wan, Yunguo 1.0 CHN 2500 1 – 0 Boulahfa, Hicham 1.0 NED 2074
10 Oosterom, Erik 1.0 NED 2113 0 – 1 IM Henrichs, Thomas 1.0 GER 2486
11 IM Admiraal, Miguoel 1.0 NED 2479 1 – 0 Rosmuller, Anton 1.0 NED 2069
12 Kalisvaart, Peter 1.0 NED 2090 0 – 1 IM Beerdsen, Thomas 1.0 NED 2469

Indeling ronde 1, zaterdag 4 augustus 2018, aanvang 18:30

  Naam Fed. Rating Uitslagen Naam Fed. Rating
1 Leentjens, Gilbert NED 1870 0 – 1 GM Mareco, Sandro ARG 2643
2 GM Iturrizaga Bonelli, Eduard VEN 2640 1 – 0 Smit, Ron NED 1867
3 De Kleuver, Jonathan NED 1865 0 – 1 GM Van Foreest, Jorden NED 2636
4 GM Chanda, Sandipan IND 2553 1 – 0 Van Driel, Eric NED 1864
5 Baete, Guy BEL 1861 0 – 1 GM Ikonnikov, Vyacheslav RUS 2546
6 GM Zeng, Chongsheng CHN 2539 1 – 0 Westerweele, Maarten NED 1859
7 Minnema, Rens NED 1856 0 – 1 GM Pruijssers, Roeland NED 2506
8 GM Hausrath, Daniel GER 2502 1 – 0 Homfeldt, Christopher GER 1854
9 Timmermans, Adri NED 1847 0 – 1 GM Wan, Yunguo CHN 2500
10 IM Henrichs, Thomas GER 2486 1 – 0 Van Dijkhuizen, Robbert NED 1845
11 Lukas, Anne GER 1844 0 – 1 IM Admiraal, Miguoel NED 2479
12 IM Beerdsen, Thomas NED 2469 1 – 0 Bishoen, Bob NED 1837

 

  Top 10 op rating Fed. Rating
1 GM Mareco, Sandro ARG 2643
2 GM Iturrizaga Bonelli, Eduard VEN 2640
3 GM Van Foreest, Jorden NED 2636
4 GM Chanda, Sandipan IND 2553
5 GM Ikonnikov, Vyacheslav RUS 2546
6 GM Ernst, Sipke NED 2546
7 GM Zeng, Chongsheng CHN 2539
8 GM Pruijssers, Roeland NED 2506
9 GM Hausrath, Daniel GER 2502
10 GM Wan, Yunguo CHN 2500

De Top 5 op rating: (foto’s René Olthof) Alle foto’s ronde 1: https://www.schakers.info/Album/index.php?/category/45

Sandro Mareco (foto: René Olthof)

EduardoI Turrizaga Bonelli (foto: René Olthof)

Jorden van Foreest (foto: René Olthof)

Sandipan Chanda (Foto: René Olthof)

Vyacheslav Ikonnikov (foto: René Olthof)

 

 

 

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *