43e Olympiade Batumi 2018; ronde 11: Open: MGL – NED 2½ – 1½, Dames: NED vs MAS 4 – 0

Eindstand

Open:

Rk. SNo Team Games   +    =    –   TB1   TB2   TB3   TB4 
1 3 China 11 8 2 1 18 372,5 28,5 149
2 1 United States of America 11 8 2 1 18 360,5 29,0 147
3 2 Russia 11 8 2 1 18 354,5 29,0 144
4 11 Poland 11 7 3 1 17 390,0 28,0 158
5 9 England 11 8 1 2 17 340,0 27,5 142
6 5 India 11 7 2 2 16 388,0 29,0 156
7 27 Vietnam 11 6 4 1 16 379,5 30,5 138
8 8 Armenia 11 7 2 2 16 371,0 27,5 152
9 7 France 11 7 2 2 16 366,0 28,5 153
10 6 Ukraine 11 7 2 2 16 337,0 26,0 152
40 13 Netherlands 11 6 1 4 13 330,5 28,0 147

Dames:

Rk. SNo Team Games   +    =    –   TB1   TB2   TB3   TB4 
1 3 China 11 7 4 0 18 407,0 30,5 153
2 2 Ukraine 11 7 4 0 18 395,5 30,0 154
3 4 Georgia 1 11 7 3 1 17 375,0 28,0 153
4 1 Russia 11 7 2 2 16 379,5 30,5 146
5 13 Hungary 11 7 2 2 16 372,0 29,5 141
6 12 Armenia 11 7 2 2 16 366,0 27,0 155
7 10 United States of America 11 7 2 2 16 359,5 27,5 152
8 5 India 11 6 4 1 16 352,5 29,5 142
9 14 Georgia 2 11 7 2 2 16 351,5 28,5 142
10 11 Azerbaijan 11 6 4 1 16 347,5 28,5 145
26 16 Netherlands 11 7 0 4 14 291,0 28,0 132

Persoonlijk

Bo.   Naam Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Pts. Games Rp w we w-we K rtg+/-
1 GM Giri Anish 2780 1 1 ½ 1 1 1 ½ ½ 1 ½ ½ 8,5 11 2814 8,5 7,82 0,68 10 6,8
2 GM L’Ami Erwin 2639 1 1 0 1 1 ½ ½ ½ ½ ½ 6,5 10 2638 6,5 6,30 0,20 10 2,0
3 GM Van Wely Loek 2642 1 ½ 1 ½ ½ 0 ½ 0 0 4,0 9 2507 4 5,50 -1,50 10 -15,0
4 GM Van Foreest Jorden 2624 1 0 1 ½ 0 ½ ½ 1 0 ½ 5,0 10 2498 5 6,46 -1,46 10 -14,6
5 GM Tiviakov Sergei 2604 1 1 1 1 4,0 4 3086 4 3,41 0,59 10 5,9

 

  Naam Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Pts. Games Rp w we w-we K rtg+/-
GM Peng Zhaoqin 2367 1 1 ½ 0 ½ 0 0 1 1 5,0 9 2286 5 5,83 -0,83 10 -8,3
WGM Haast Anne 2345 0 0 1 ½ ½ ½ 0 1 1 1 5,5 10 2208 5,5 7,01 -1,51 20 -30,2
IM Lanchava Tea 2339 1 1 1 ½ 0 0 0 1 4,5 8 2174 4,5 5,76 -1,26 20 -25,2
WGM Paulet Iozefina 2275 1 1 0 1 1 ½ 0 1 1 6,5 9 2234 6,5 6,50 0,00 20 0,0
WIM Ratsma Rosa 2260 1 1 1 1 1 0 ½ 1 6,5 8 2252 6,5 6,26 0,24 20 4,8

 

Indeling ronde 11, vrijdag, 05 oktober

No. SNo Team Pts. MP : MP Pts. Team SNo
1 1 USA 27 17 2 – 2 17 26½ China 3
2 7 France 27 16 1½ – 2½ 16 26½ Russia 2
3 5 India 27 15 2 – 2 16 26 Poland 11
4 16 Germany 25 15 2 – 2 15 25½ Armenia 8
5 6 Ukraine 24 15 2 – 2 15 25½ Czech Republic 15
6 9 England 24 15 3½ – ½ 15 25½ Kazakhstan 37
7 54 Philippines 25½ 14 1 – 3 14 27½ Vietnam 27

 

Bo. 46  Mongolia Rtg 2½ – 1½ 13  Netherlands Rtg
14.1 GM Batchuluun, Tsegmed 2570 ½ – ½ GM Giri, Anish 2780
14.2 IM Bilguun, Sumiya 2489 ½ – ½ GM L’Ami, Erwin 2639
14.3 IM Battulga, Namkhai 2421 1 – 0 GM Van Wely, Loek 2642
14.4 IM Munkhgal, Gombosuren 2452 ½ – ½ GM Van Foreest, Jorden 2624

 

Dames

No. SNo Team Pts. MP : MP Pts. Team SNo
1 1 Russia 28½ 15 1½ – 2½ 17 28½ China 3
2 10 USA 26½ 16 1 – 3 16 27 Ukraine 2
3 19 Vietnam 28½ 14 2 – 2 15 26½ Azerbaijan 11
4 13 Hungary 26 14 3½ – ½ 14 23 Slovenia 35
5 7 Poland 27 14 2 – 2 14 25½ Spain 15
6 12 Armenia 26 16 1 – 3 15 25 Georgia 1 *) 4
7 17 Mongolia 26 14 1 – 3 14 26½ India 5

 

Bo. 16   Netherlands Rtg 4 – 0 68 Malaysia Rtg
18.1 GM Peng, Zhaoqin 2367 1 – 0 WFM Tan, Li Ting 2054
18.2 WGM Haast, Anne 2345 1 – 0 WFM Bakri, Alia Anin Azwa 2005
18.3 WGM Paulet, Iozefina 2275 1 – 0 WFM Azman Hisham, Nur Nabila 1943
18.4 WIM Ratsma, Rosa 2260 1 – 0 Nithyalakshmi, Sivanesan 1866


Stand na ronde 9

Stand na ronde 10

Open

Rk. SNo Team Games   +   =   –  TB1  TB2  TB3  TB4
1 1 USA 10 8 1 1 17 324,5 27,0 122
2 3 China 10 8 1 1 17 320,5 26,5 124
3 11 Poland 10 7 2 1 16 325,0 26,0 130
4 7 France 10 7 2 1 16 309,0 27,0 125
5 2 Russia 10 7 2 1 16 301,0 26,5 119
….
23 13 Netherlands 10 6 1 3 13 274,5 26,5 120

Dames

Rk. SNo Team Team Games   +   =   –  TB1  TB2  TB3  TB4
1 3 China CHN 10 7 3 0 17 343,5 28,5 126
2 2 Ukraine UKR 10 6 4 0 16 329,5 27,0 130
3 10 USA USA 10 7 2 1 16 319,0 26,5 125
4 12 Armenia ARM 10 7 2 1 16 315,0 26,0 129
5 1 Russia RUS 10 7 1 2 15 319,0 28,5 119
6 4 Georgia 1 GEO1 10 6 3 1 15 304,0 25,0 126
7 11 Azerbaijan AZE 10 6 3 1 15 286,5 26,5 119
34 16 Netherlands NED 10 6 0 4 12 231,0 24,0 113

Indeling ronde 10

Open:

No. SNo Team Pts. MP : MP Pts. Team SNo
1 3 China 23½ 15 3 – 1 16 25 Poland 11
2 8 Armenia 24 15 1½ – 2½ 15 24½ USA 1
3 2 Russia 24 14 2½ – 1½ 15 22½ England 9
4 7 France 24½ 14 2½ – 1½ 14 23½ Croatia 18
5 27 Vietnam 25½ 13 2 – 2 14 23 Germany 16
6 4 Azerbaijan 24 13 1½ – 2½: 13 21½ Ukraine 6
7 13 Netherlands 25½ 13 ½ – 2½: 13 24 India 5

 

Bo. 13   Netherlands (NED) Rtg 1 – 3
5   India (IND) Rtg
7.1 GM Giri, Anish 2780 ½ – ½ GM Harikrishna, Pentala 2743
7.2 GM L’Ami, Erwin 2639 ½ – ½ GM Vidit, Santosh Gujrathi 2711
7.3 GM Van Wely, Loek 2642 0 – 1 GM Adhiban, B. 2668
7.4 GM Van Foreest, Jorden 2624 0 – 1 GM Sasikiran, Krishnan 2672

 

Dames:

No. SNo Team Pts. MP : MP Pts. Team SNo
1 3 China 26½ 16 2 – 2 15 24½ USA 10
2 2 Ukraine 25 15 2 – 2 14 26½ Russia 1
3 11 Azerbaijan 24½ 14 2 – 2 15 24 Armenia 12
4 19 Vietnam 26½ 13 2 – 2 13 24 Hungary 13
5 15 Spain 23½ 13 2 – 2 13 24 Kazakhstan 8
6 4 Georgia 1 *) 23 14 2 – 2 13 25½ Czech Republic 26
27 16 Netherlands 20 10 4 : 0 10 16½ Belgium 57

 

Bo. 16   Netherlands Rtg 4 – 0 57   Belgium Rtg
27.1 GM Peng, Zhaoqin 2367 1 – 0 WFM Goossens, Hanne 2220
27.2 WGM Haast, Anne 2345 1 – 0 Barbier, Wiebke 1998
27.3 IM Lanchava, Tea 2339 1 – 0 Barbier, Astrid 1894
27.4 WGM Paulet, Iozefina 2275 1 – 0 Cuvelier, Annelies 1809

 

Persoonlijke resultaten na ronde 9

Open

Bo. Naam Rtg FED Pts. Games TPR w-we rtg+/-
1 GM Giri Anish 2780 NED 7,5 9 2864 1,00 10,0
2 GM L’Ami Erwin 2639 NED 5,5 8 2651 0,30 3,0
3 GM Van Wely Loek 2642 NED 4,0 7 2602 -0,26 -2,6
4 GM Van Foreest Jorden 2624 NED 4,5 8 2522 -0,82 -8,2
5 GM Tiviakov Sergei 2604 NED 4,0 4 3086 0,59 5,9

Dames

Bo. Naam Rtg FED Pts. Games Rp w-we K rtg+/-
1 GM Peng Zhaoqin 2367 NED 3,0 7 2223 -1,27 10 -12,7
2 WGM Haast Anne 2345 NED 3,5 8 2172 -1,74 20 -34,8
3 IM Lanchava Tea 2339 NED 3,5 7 2158 -1,34 20 -26,8
4 WGM Paulet Iozefina 2275 NED 4,5 7 2216 -0,20 20 -4,0
5 WIM Ratsma Rosa 2260 NED 5,5 7 2250 0,16 20 3,2

.

Open

Rk. SNo Team Games   +   =   –  TB1  TB2  TB3  TB4
1 11 Poland 9 7 2 0 16 268,0 25,0 104
2 1 USA 9 7 1 1 15 267,5 24,5 104
3 3 China 9 7 1 1 15 252,0 23,5 99
4 8 Armenia 9 7 1 1 15 245,5 24,0 98
5 9 England 9 7 1 1 15 228,0 22,5 96
6 7 France 9 6 2 1 14 248,0 24,5 101
7 2 Russia 9 6 2 1 14 232,0 24,0 96
8 16 Germany 9 5 4 0 14 232,0 23,0 98
….
14 13 Netherlands 9 6 1 2 13 243,0 25,5 97

 

Dames

Rk. SNo Team Games   +   =   –  TB1  TB2  TB3  TB4
1 3 China 9 7 2 0 16 285,0 26,5 101
2 2 Ukraine 9 6 3 0 15 281,0 25,0 108
3 12 Armenia 9 7 1 1 15 260,5 24,0 105
4 10 USA 9 7 1 1 15 259,5 24,5 99
5 1 Russia 9 7 0 2 14 254,0 26,5 92
6 11 Azerbaijan 9 6 2 1 14 246,5 24,5 94
7 4 Georgia 1 9 6 2 1 14 242,0 23,0 99
8 13 Hungary 9 6 1 2 13 236,0 24,0 96
…..
50 16 Netherlands 9 5 0 4 10 175,5 20,0 93

 

Indeling ronde 9

Open

No. SNo Team Pts. MP : MP Pts. Team SNo
1 11 Poland 22½ 14 2½ – 1½ 15 23 USA 1
2 4 Azerbaijan 22½ 13 1½ – 2½ 13 21 China 3
3 5 India 22½ 13 1½ – 2½ 13 21½ Armenia 8
4 16 Germany 21 13 2 – 2 13 22½ France 7
5 9 England 19½ 13 2 – 1 12 23 Norway 38

 

Bo. 13   Netherlands Rtg 3 – 1
30   Moldova Rtg
8.1 GM Giri, Anish 2780 1 – 0 GM Iordachescu, Viorel 2591
8.2 GM L’Ami, Erwin 2639 ½ – ½ GM Hamitevici, Vladimir 2505
8.3 GM Van Wely, Loek 2642 ½ – ½ GM Svetushkin, Dmitry 2580
8.4 GM Van Foreest, Jorden 2624 1 – 0 IM Morozov, Nichita 2452

Dames

No. SNo Team Pts. MP : MP Pts. Team SNo
1 8 Kazakhstan 23 13 1 : 3 14 23½ China 3
2 11 Azerbaijan 22½ 13 2 – 2 14 23 Ukraine 2
3 10 United States of America 22 13 2½ – 1½ 13 22½ Hungary 13
4 12 Armenia 21 13 3 – 1 12 22 Iran 28
5 1 Russia 23½ 12 3 – 1 12 20 Romania 20
17 37 Peru 20 10 2½ – 1½ 10 18½ Netherlands 16
Bo. 37   Peru Rtg 2½ – 1½ 16   Netherlands Rtg
17.1 WGM Cori T., Deysi 2391 1 – 0 GM Peng, Zhaoqin 2367
17.2 Zarate Oyague, Flor De Maria 2039 0 – 1 WGM Haast, Anne 2345
17.3 WIM Chumpitaz, Ann 2222 1 – 0 IM Lanchava, Tea 2339
17.4 WIM Caballero Quijano, Mitzy Mishell 2034 ½ – ½ WIM Ratsma, Rosa 2260

Indeling ronde 8

Open

No. SNo Team Pts. MP   MP Pts. Team Team
1 1 USA 20½ 13 2½ – 1½ 13 21 Azerbaijan 4
2 8 Armenia 19½ 12 2 : 2 13 20½ Poland 11
3 15 Czech Republic 18 11 1½ – 2½ 11 20 India 5
4 24 Spain 20½ 11 1½ – 2½ 11 18½ Germany 16
5 10 Israel 20 11 1½ – 2½ 11 17 England 9
6 7 France 20 11 2½ – 1½ 11 17 Ukraine 6
7 3 China 18½ 11 2½ – 1½ 11 21 Netherlands 13

 

Bo. 3   China (CHN) Rtg 2½ – 1½ 13   Netherlands (NED) Rtg
7.1 GM Ding, Liren 2804 ½ – ½ GM Giri, Anish 2780
7.2 GM Yu, Yangyi 2765 ½ – ½ GM L’Ami, Erwin 2639
7.3 GM Bu, Xiangzhi 2712 1 – 0 GM Van Wely, Loek 2642
7.4 GM Li, Chao b 2708 ½ – ½ GM Van Foreest, Jorden 2624

Dames

No. SNo Team Pts. MP   MP Pts. Team SNo
1 2 Ukraine 20 12 3 – 1 13 20 Armenia 12
2 3 China 20 12 3½ – ½ 12 19½ Romania 20
3 10 USA 19 11 3 – 1 11 19 Italy 18
4 13 Hungary 19½ 11 3 : 1 11 20½ India 5
5 14 Georgia 2 20 11 1½ – 2½ 11 20 Azerbaijan 11
6 4 Georgia 1 *) 19 12 1 : 3 11 20 Kazakhstan 8
7 16 Netherlands 18½ 10 0 : 4 10 19½ Russia 1

 

Bo. 16   Netherlands Rtg 0 – 4 1   Russia (RUS) Rtg
7.1 WGM Haast, Anne 2345 0 – 1 GM Kosteniuk, Alexandra 2559
7.2 IM Lanchava, Tea 2339 0 – 1 GM Goryachkina, Aleksandra 2535
7.3 WGM Paulet, Iozefina 2275 0 – 1 WGM Pogonina, Natalija 2469
7.4 WIM Ratsma, Rosa 2260 0 – 1 WGM Girya, Olga 2462

Indeling ronde 7

Open

No. Team Team Pts. MP : MP Pts. Team Team
1 POL Poland 18½ 12 2 : 2 12 19 Azerbaijan AZE
2 CRO Croatia 17 10 1 : 3 11 17½ USA USA
3 UKR Ukraine 15 10 2 : 2 10 16½ China CHN
4 GER Germany 16½ 10 2 : 2 10 19 Netherlands NED
5 CZE Czech Republic 16 10 2 : 2 10 18 Israel ISR

 

Bo. 16   Germany Rtg 2 – 2 13   Netherlands Rtg
4.1 GM Nisipeanu, Liviu-Dieter 2661 ½ – ½ GM Giri, Anish 2780
4.2 GM Meier, Georg 2639 ½ – ½ GM L’Ami, Erwin 2639
4.3 GM Bluebaum, Matthias 2618 ½ – ½ GM Van Wely, Loek 2642
4.4 GM Fridman, Daniel 2591 ½ – ½ GM Van Foreest, Jorden 2624

 

Dames:

No. Team Team Pts. MP MP Pts. Team Team
1 ARM Armenia 17½ 11 2½ :  1½ 11 17½ USA USA
2 CHN China 17 10 3 :  1 10 17½ Netherlands NED
3 IRI Iran 17 10 1½ :  2½: 10 17½ Ukraine UKR
4 ITA Italy 17 10 2 : 2 10 18 Azerbaijan AZE
5 ROU Romania 17 10 2½ :  1½: 10 16½ Uzbekistan UZB

.

Bo. 3   China Rtg 3 – 1
16   Netherlands Rtg
2.1 GM Ju, Wenjun 2561 1 – 0 GM Peng, Zhaoqin 2367
2.2 WGM Huang, Qian 2446 ½ – ½ WGM Haast, Anne 2345
2.3 GM Lei, Tingjie 2468  1 – 0 IM Lanchava, Tea 2339
2.4 WGM Zhai, Mo 2351 ½ – ½ WGM Paulet, Iozefina 2275

Ronde 6, zondag 30 september

Open:

Bo. 13   Netherlands Rtg 2½ – 1½ 65   Georgia 3 Rtg
8.1 GM Giri, Anish 2780 1 – 0 IM Tutisani, Noe 2471
8.2 GM L’Ami, Erwin 2639 1 – 0 Oboladze, Luka 2340
8.3 GM Van Wely, Loek 2642 ½ – ½ FM Petriashvili, Nikoloz 2343
8.4 GM Van Foreest, Jorden 2624 0 – 1 IM Sibashvili, Giorgi 2425

Dames:

Bo. 16   Netherlands Rtg 3 – 1
51   Luxembourg Rtg
11.1 GM Peng, Zhaoqin 2367 ½ – ½ WGM Berend, Elvira 2300
11.2 WGM Haast, Anne 2345 ½ – ½ WIM Aghabekian, Liana 2188
11.3 WGM Paulet, Iozefina 2275 1 – 0 WIM Steil-Antoni, Fiona 2143
11.4 WIM Ratsma, Rosa 2260 1 – 0 WFM Bakalarz, Grazyna 1849

29 september Rustdag

Ronde 5

Anish Giri na ronde 5 op de 5e op de live ratinglijst

Stand Open

Rk. SNo Team Team Games   +   =   –  TB1  TB2  TB3
1 4
Azerbaijan AZE 5 5 0 0 10 87,0 16,0
2 15
Czech Republic CZE 5 5 0 0 10 85,5 15,0
3 11
Poland POL 5 5 0 0 10 80,5 16,0
4 6
Ukraine UKR 5 5 0 0 10 68,5 13,5
5 1
United States of America USA 5 4 1 0 9 82,0 14,0
12 13
Netherlands NED 5 4 0 1 8 73,5 16,5

 

Bo. Name Rtg FED 1 2 3 4 5 6 Pts. Games RtgAvg Rp w we w-we K rtg+/-
1 GM Giri Anish 2780 NED 1 1 ½ 1 1 4,5 5 2547 2924 4,5 3,76 0,74 10 7,4
2 GM L’Ami Erwin 2639 NED 1 1 0 1 3,0 4 2457 2650 3 2,84 0,16 10 1,6
3 GM Van Wely Loek 2642 NED 1 ½ 1 2,5 3 2537 2810 2,5 1,89 0,61 10 6,1
4 GM Van Foreest Jorden 2624 NED 1 0 1 ½ 2,5 4 2402 2510 2,5 2,90 -0,40 10 -4,0
5 GM Tiviakov Sergei 2604 NED 1 1 1 1 4,0 4 2255 3086 4 3,41 0,59 10 5,9

 

Stand dames

Rk. SNo Team Team Games   +   =   –  TB1  TB2  TB3
1 10
United States of America USA 5 5 0 0 10 100,0 15,5
2 3
China CHN 5 4 1 0 9 91,0 15,0
3 2
Ukraine UKR 5 4 1 0 9 81,0 15,5
4 14
Georgia 2 GEO2 5 4 1 0 9 80,0 15,5
5 12
Armenia ARM 5 4 1 0 9 77,0 14,5
18 16
Netherlands NED 5 4 0 1 8 63,0 14,5

 

Bo. Name Rtg FED 1 2 3 4 5 6 Pts. Games RtgAvg Rp w we w-we K rtg+/-
1 GM Peng Zhaoqin 2367 NED 1 1 ½ 0 2,5 4 2164 2260 2,5 2,96 -0,46 10 -4,6
2 WGM Haast Anne 2345 NED 0 0 1 ½ 1,5 4 2121 2034 1,5 3,08 -1,58 20 -31,6
3 IM Lanchava Tea 2339 NED 1 1 1 ½ 3,5 4 1910 2307 3,5 3,60 -0,10 20 -2,0
4 WGM Paulet Iozefina 2275 NED 1 1 0 1 3,0 4 1862 2152 3 3,37 -0,37 20 -7,4
5 WIM Ratsma Rosa 2260 NED 1 1 1 1 4,0 4 1848 2746 4 3,39 0,61 20 12,2

Open

Bo. 50   Lithuania Rtg ½ – 3½ 13   Netherlands Rtg
7.1 GM Sulskis, Sarunas 2525 0 – 1 GM Giri, Anish 2780
7.2 IM Pultinevicius, Paulius 2465 0 – 1 GM Van Wely, Loek 2642
7.3 IM Laurusas, Tomas 2484 ½ – ½  GM Van Foreest, Jorden 2624
7.4 GM Malisauskas, Vidmantas 2443 0 – 1 GM Tiviakov, Sergei 2604

Dames

Bo. 70   Montenegro Rtg 1 – 3 16   Netherlands Rtg
17.1 WIM Stojanovic, Marija R 2113 ½ – ½ WGM Haast, Anne 2345
17.2 Koljevic, Nikolina 1898 ½ – ½ IM Lanchava, Tea 2339
17.3 Rakic, Tijana 1651 0 – 1 WGM Paulet, Iozefina 2275
17.4 Radosevic, Nevena 1600 0 – 1 WIM Ratsma, Rosa 2260

Ronde 4

Anish wint in 21 zetten met zwart

Open

Bo. 71   Tajikistan Rtg 0 – 4 13   Netherlands Rtg
24.1 GM Amonatov, Farrukh 2615 0 – 1 GM Giri, Anish 2780
24.2 IM Khusenkhojaev, Muhammad 2430 0 – 1 GM L’Ami, Erwin 2639
24.3 Khusenkhojaev, Mustafokhuja 2229 0 – 1 GM Van Foreest, Jorden 2624
24.4 Kabilov, Amin 2178 0 – 1 GM Tiviakov, Sergei 2604

Dames

Bo. 16   Netherlands Rtg 3 – 1 48   Norway Rtg
18.1 GM Peng, Zhaoqin 2367 0 – 1 WGM Dolzhikova, Olga 2184
18.2 WGM Haast, Anne 2345 1 – 0 WIM Sahl, Sheila Barth 2136
18.3 IM Lanchava, Tea 2339 1 – 0 Machlik, Monika 2059
18.4 WIM Ratsma, Rosa 2260 1 – 0 Kyrkjebo, Hanna B. 1947

 

 

Ronde 3

Bo. Name Rtg FED 1 2 3 4 Pts. Games RtgAvg
1 GM Giri Anish 2780 NED 1 1 ½ 2,5 3 2532
2 GM L’Ami Erwin 2639 NED 1 1 0 2,0 3 2466
3 GM Van Wely Loek 2642 NED 1 ½ 1,5 2 2573
4 GM Van Foreest Jorden 2624 NED 1 0 1,0 2 2448
5 GM Tiviakov Sergei 2604 NED 1 1 2,0 2 2199
Bo. Name Rtg FED 1 2 3 4 Pts. Games RtgAvg
1 GM Peng Zhaoqin 2367 NED 1 1 ½ 2,5 3 2157
2 WGM Haast Anne 2345 NED 0 0 0,0 2 2118
3 IM Lanchava Tea 2339 NED 1 1 2,0 2 1841
4 WGM Paulet Iozefina 2275 NED 1 1 0 2,0 3 1932
5 WIM Ratsma Rosa 2260 NED 1 1 2,0 2 1922

 

Open

Bo. 13   Netherlands  Rtg 1 – 3 1   USA Rtg
3.1 GM Giri, Anish 2780 ½ – ½ GM Caruana, Fabiano 2827
3.2 GM L’Ami, Erwin 2639 0 – 1 GM So, Wesley 2776
3.3 GM Van Wely, Loek 2642 ½ – ½ GM Nakamura, Hikaru 2763
3.4 GM Van Foreest, Jorden 2624 0 – 1 GM Shankland, Samuel 2722

Dames:

Bo. 35   Slovenia Rtg 2½ – 1½ 16   Netherlands Rtg
14.1 WIM Unuk, Laura 2299 ½ – ½ GM Peng, Zhaoqin 2367
14.2 WFM Janzelj, Lara 2254 1 – 0 WGM Haast, Anne 2345
14.3 WGM Krivec, Jana 2185 1 – 0 WGM Paulet, Iozefina 2275
14.4 WFM Vidic, Teja 2116 0 – 1 WIM Ratsma, Rosa 2260

Ronde 2

Open

Bo. 70   Scotland (SCO) Rtg 0 – 4 13   Netherlands (NED) Rtg
6.1 IM Greet, Andrew N 2441 0 – 1 GM Giri, Anish 2780
6.2 FM Tate, Alan 2345 0 – 1 GM L’Ami, Erwin 2639
6.3 FM Sreeves, Clement 2382 0 – 1 GM Van Wely, Loek 2642
6.4 FM Abdulla, Murad 2292 0 – 1 GM Tiviakov, Sergei 2604

Dames:

Bo. 62   Iceland (ISL) Rtg 1 – 3 16   Netherlands (NED) Rtg
8.1 WGM Ptacnikova, Lenka 2211 0 – 1 GM Peng, Zhaoqin 2367
8.2 WFM Thorsteinsdottir, Gudlaug 1981 1 – 0 WGM Haast, Anne 2345
8.3 Davidsdottir, Nansy 1945 0 – 1 IM Lanchava, Tea 2339
8.4 Johannsdottir, Johanna Bjorg 1900 0 – 1 WGM Paulet, Iozefina 2275

Ronde 1

Open:

Bo.   Netherlands (NED) Rtg 4 – 0   Lebanon (LBN) Rtg
12.1 Giri, Anish 2780 1 – 0 Eid, Fadi 2328
12.2 L’Ami, Erwin 2639 1 – 0 El Jawich, Amro 2276
12.3 Van Foreest, Jorden 2624 1 – 0 Kassis, Antoine 2173
12.4 Tiviakov, Sergei 2604 1 – 0 Al Kaoury, Mahdi 2106

Dames:

Bo. 16   Netherlands (NED) Rtg 4 – 0 90   Panama (PAN) Rtg
15.1 GM Peng, Zhaoqin 2367 1 – 0 WFM Barria Baker, Raisa Melissa 1962
15.2 IM Lanchava, Tea 2339 1 – 0 WFM Chung, Yaleika 1736
15.3 WGM Paulet, Iozefina 2275 1 – 0 Carrillo Marval, Maria Angelica 1712
15.4 WIM Ratsma, Rosa 2260 1 – 0 WCM Gonzalez, Yaribeth 1727

.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *