Tata Steel Challenger 2019: Uitslagen en Partijen: Ronde 5: Lucas mist winst tegen Erwin

Speeltempo: 1:40 voor 40 zetten, 50 minuten voor 20 zetten, 15 minuten voor de rest van de partij. Increment van 30 seconden vanaf zet 1.

Rondes aanvang 13:30, Laatste ronde aanvang 12:00.

Donderdag 17 januari: Rustdag

Stand na ronde 5

Score Rating TPR SB 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
1 Kovalev, Vladislav 3.5 / 5 2687 2718 8.5 ½ ½ 1 ½ 1
2 Korobov, Anton 3.5 / 5 2699 2692 6.25 1 ½ ½ ½ 1
3 Esipenko, Andrey 3.0 / 5 2584 2669 8.25 ½ ½ ½ 1 ½
4 Chigaev, Maksim 3.0 / 5 2604 2662 7.5 ½ ½ ½ ½ 1
5 Bareev, Evgeny 3.0 / 5 2650 2618 6 ½ 0 1 ½ 1
6 L’Ami, Erwin 3.0 / 5 2643 2612 5.75 ½ ½ ½ ½ 1
7 Maghsoodloo, Parham 3.0 / 5 2679 2626 5 0 ½ ½ 1 1
8 Van Foreest, Lucas 2.5 / 5 2502 2613 6.25 0 1 ½ ½ ½
9 Keymer, Vincent 2.5 / 5 2500 2535 4 0 ½ ½ ½ 1
10 Praggnanandhaa R 2.0 / 5 2539 2560 6 ½ 0 ½ ½ ½
11 Gledura, Benjamin 2.0 / 5 2615 2530 5.25 0 ½ ½ ½ ½
12 Paehtz, Elisabeth 2.0 / 5 2477 2514 4.75 ½ ½ 0 ½ ½
13 Saduakassova, Dinara 1.5 / 5 2472 2465 4 ½ 0 0 ½ ½
14 Kuipers, Stefan 0.5 / 5 2470 2234 1 0 0 0 0 ½

 

Ronde 5 – Woensdag de 16e
Kuipers, Stefan – Korobov, Anton 0 – 1
Esipenko, Andrey – Paehtz, Elisabeth ½ – ½
Praggnanandhaa R – Maghsoodloo, Parham ½ – ½
Chigaev, Maksim – Keymer, Vincent ½ – ½
Van Foreest, Lucas – L’Ami, Erwin ½ – ½
Gledura, Benjamin – Kovalev, Vladislav 0 – 1
Saduakassova, Dinara – Bareev, Evgeny 0 – 1

Stand na ronde 4

Score Rating TPR SB 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
1 Esipenko, Andrey 2.5 / 4 2584 2722 5.75 ½ ½ ½ 1
2 Kovalev, Vladislav 2.5 / 4 2687 2652 5.25 ½ ½ 1 ½
3 Korobov, Anton 2.5 / 4 2699 2656 5 1 ½ ½ ½
4 Chigaev, Maksim 2.5 / 4 2604 2708 5 ½ ½ ½ 1
5 L’Ami, Erwin 2.5 / 4 2643 2644 3.75 ½ ½ ½ 1
6 Maghsoodloo, Parham 2.5 / 4 2679 2653 3.25 ½ 0 1 1
7 Gledura, Benjamin 2.0 / 4 2615 2581 4 ½ ½ ½ ½
8 Bareev, Evgeny 2.0 / 4 2650 2565 3.75 ½ ½ 0 1
9 Van Foreest, Lucas 2.0 / 4 2502 2606 3.75 0 ½ 1 ½
10 Keymer, Vincent 2.0 / 4 2500 2518 2 0 ½ ½ 1
11 Praggnanandhaa R 1.5 / 4 2539 2533 3.5 ½ ½ 0 ½
12 Saduakassova, Dinara 1.5 / 4 2472 2518 3.25 ½ 0 ½ ½
13 Paehtz, Elisabeth 1.5 / 4 2477 2500 2.5 ½ 0 ½ ½
14 Kuipers, Stefan 0.5 / 4 2470 2253 0.75 0 0 0 ½

 

 

 

 

 

 

 

 

Ronde 1 – Zaterdag de 12e
Maghsoodloo, Parham – Korobov, Anton 0 – 1
Paehtz, Elisabeth – Keymer, Vincent ½ – ½
Kuipers, Stefan – L’Ami, Erwin 0 – 1
Esipenko, Andrey – Kovalev, Vladislav ½ – ½
Praggnanandhaa R – Bareev, Evgeny 0 – 1
Chigaev, Maksim – Saduakassova, Dinara 1 – 0
Van Foreest, Lucas – Gledura, Benjamin ½ – ½
Ronde 2 – Zondag de 13e
Korobov, Anton – Gledura, Benjamin ½ – ½
Saduakassova, Dinara – Van Foreest, Lucas ½ – ½
Bareev, Evgeny – Chigaev, Maksim ½ – ½
Kovalev, Vladislav – Praggnanandhaa R ½ – ½
L’Ami, Erwin – Esipenko, Andrey ½ – ½
Keymer, Vincent – Kuipers, Stefan 1 – 0
Maghsoodloo, Parham – Paehtz, Elisabeth 1 – 0
Ronde 3 – Maandag de 14e
Paehtz, Elisabeth – Korobov, Anton ½ – ½
Kuipers, Stefan – Maghsoodloo, Parham 0 – 1
Esipenko, Andrey – Keymer, Vincent 1 – 0
Praggnanandhaa R – L’Ami, Erwin ½ – ½
Chigaev, Maksim – Kovalev, Vladislav ½ – ½
Van Foreest, Lucas – Bareev, Evgeny 1 – 0
Gledura, Benjamin – Saduakassova, Dinara ½ – ½
Ronde 4 – Dinsdag de 15e
Korobov, Anton – Saduakassova, Dinara ½ – ½
Bareev, Evgeny – Gledura, Benjamin ½ – ½
Kovalev, Vladislav – Van Foreest, Lucas 1 – 0
L’Ami, Erwin – Chigaev, Maksim ½ – ½
Keymer, Vincent – Praggnanandhaa R ½ – ½
Maghsoodloo, Parham – Esipenko, Andrey ½ – ½
Paehtz, Elisabeth – Kuipers, Stefan ½ – ½
Ronde 5 – Woensdag de 16e
Kuipers, Stefan – Korobov, Anton
Esipenko, Andrey – Paehtz, Elisabeth
Praggnanandhaa R – Maghsoodloo, Parham
Chigaev, Maksim – Keymer, Vincent
Van Foreest, Lucas – L’Ami, Erwin
Gledura, Benjamin – Kovalev, Vladislav
Saduakassova, Dinara – Bareev, Evgeny
Ronde 6 – Vrijdag de 18e
Korobov, Anton – Bareev, Evgeny
Kovalev, Vladislav – Saduakassova, Dinara
L’Ami, Erwin – Gledura, Benjamin
Keymer, Vincent – Van Foreest, Lucas
Maghsoodloo, Parham – Chigaev, Maksim
Paehtz, Elisabeth – Praggnanandhaa R
Kuipers, Stefan – Esipenko, Andrey
Ronde 7 – Zaterdag de 19e
Esipenko, Andrey – Korobov, Anton
Praggnanandhaa R – Kuipers, Stefan
Chigaev, Maksim – Paehtz, Elisabeth
Van Foreest, Lucas – Maghsoodloo, Parham
Gledura, Benjamin – Keymer, Vincent
Saduakassova, Dinara – L’Ami, Erwin
Bareev, Evgeny – Kovalev, Vladislav
Ronde 8 – Zondag de 20e
Korobov, Anton – Kovalev, Vladislav
L’Ami, Erwin – Bareev, Evgeny
Keymer, Vincent – Saduakassova, Dinara
Maghsoodloo, Parham – Gledura, Benjamin
Paehtz, Elisabeth – Van Foreest, Lucas
Kuipers, Stefan – Chigaev, Maksim
Esipenko, Andrey – Praggnanandhaa R
Ronde 9 – Dinsdag de 22nd
Praggnanandhaa R – Korobov, Anton
Chigaev, Maksim – Esipenko, Andrey
Van Foreest, Lucas – Kuipers, Stefan
Gledura, Benjamin – Paehtz, Elisabee
Saduakassova, Dinara – Maghsoodloo, Parham
Bareev, Evgeny – Keymer, Vincent
Kovalev, Vladislav – L’Ami, Erwin
Ronde 10 – Woensdag de 23rd
Korobov, Anton – L’Ami, Erwin
Keymer, Vincent – Kovalev, Vladislav
Maghsoodloo, Parham – Bareev, Evgeny
Paehtz, Elisabeth – Saduakassova, Dinara
Kuipers, Stefan – Gledura, Benjamin
Esipenko, Andrey – Van Foreest, Lucas
Praggnanandhaa R – Chigaev, Maksim
Ronde 11 – Vrijdag de 25e
Chigaev, Maksim – Korobov, Anton
Van Foreest, Lucas – Praggnanandhaa R
Gledura, Benjamin – Esipenko, Andrey
Saduakassova, Dinara – Kuipers, Stefan
Bareev, Evgeny – Paehtz, Elisabeth
Kovalev, Vladislav – Maghsoodloo, Parham
L’Ami, Erwin – Keymer, Vincent
Ronde 12 – Zaterdag de 26e
Korobov, Anton – Keymer, Vincent
Maghsoodloo, Parham – L’Ami, Erwin
Paehtz, Elisabeth – Kovalev, Vladislav
Kuipers, Stefan – Bareev, Evgeny
Esipenko, Andrey – Saduakassova, Dinara
Praggnanandhaa R – Gledura, Benjamin
Chigaev, Maksim – Van Foreest, Lucas
Ronde 13 – Zondag de 27e
Van Foreest, Lucas – Korobov, Anton
Gledura, Benjamin – Chigaev, Maksim
Saduakassova, Dinara – Praggnanandhaa R
Bareev, Evgeny – Esipenko, Andrey
Kovalev, Vladislav – Kuipers, Stefan
L’Ami, Erwin – Paehtz, Elisabeth
Keymer, Vincent – Maghsoodloo, Parham

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *