Batavia Toernooi: Ronde 9: Arthur Pijpers wint toernooi

Eindstand:

Rank Name Rating 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Score
1 IM Pijpers, Arthur 2482 x ½ ½ 1 ½ ½ ½ ½ ½ 1 5.5
2 GM Arutinian, David 2555 ½ x ½ 1 ½ ½ ½ ½ 1 0 5
3 IM Warmerdam, Max 2448 ½ ½ x ½ ½ 1 0 1 ½ ½ 5
4 Lahaye, Rick 2414 0 0 ½ x 1 1 0 1 ½ 1 5
5 FM Lopez, Jasel 2390 ½ ½ ½ 0 x 1 ½ ½ 1 ½ 5
6 GM Williams, Simon K 2471 ½ ½ 0 0 0 x ½ 1 1 1 4.5
7 IM Leenhouts, Koen 2447 ½ ½ 1 1 ½ ½ x 0 0 ½ 4.5
8 FM Meissner, Felix 2397 ½ ½ 0 0 ½ 0 1 x 1 1 4.5
9 IM Kuipers, Stefan 2455 ½ 0 ½ ½ 0 0 1 0 x ½ 3
10 GM Van der Wiel, John T.H. 2391 0 1 ½ 0 ½ 0 ½ 0 ½ x 3

 

Uitslagen:

Round 1 March 1, 13.00
Classical GM David Arutinian 1 – 0 Rick Lahaye
Classical IM Max Warmerdam 1 – 0 FM Felix Meissner
Classical IM Arthur Pijpers ½ – ½ IM Stefan Kuipers
Classical IM Koen Leenhouts ½ – ½ GM Simon Williams
Classical FM Jasel Lopez ½ – ½ GM John van der Wiel
Round 2 March 2, 13.00
Classical Rick Lahaye 1 – 0 GM John van der Wiel
Classical GM Simon Williams 0 – 1 FM Jasel Lopez
Classical IM Stefan Kuipers 1 – 0 IM Koen Leenhouts
Classical FM Felix Meissner ½ – ½ IM Arthur Pijpers
Classical GM David Arutinian ½ – ½ IM Max Warmerdam
Round 3 March 3, 13.00
Classical IM Max Warmerdam ½ – ½ Rick Lahaye
Classical IM Arthur Pijpers ½ – ½ GM David Arutinian
Classical IM Koen Leenhouts 0 – 1 FM Felix Meissner
Classical FM Jasel Lopez 1 – 0 IM Stefan Kuipers
Classical GM John van der Wiel 0 – 1 GM Simon Williams
Round 4 March 4, 13.00
Classical Rick Lahaye 1 – 0 GM Simon Williams
Classical IM Stefan Kuipers ½ – ½ GM John van der Wiel
Classical FM Felix Meissner ½ – ½ FM Jasel Lopez
Classical GM David Arutinian ½ – ½ IM Koen Leenhouts
Classical IM Max Warmerdam ½ – ½ IM Arthur Pijpers
Round 5 March 5, 12.00
Classical IM Arthur Pijpers 1 – 0 Rick Lahaye
Classical IM Koen Leenhouts 1 – 0 IM Max Warmerdam
Classical FM Jasel Lopez ½ – ½ GM David Arutinian
Classical GM John van der Wiel 0 – 1 FM Felix Meissner
Classical GM Simon Williams 1 – 0 IM Stefan Kuipers
Round 6 March 7, 13.00
Classical Rick Lahaye ½ – ½ IM Stefan Kuipers
Classical FM Felix Meissner 0 – 1 GM Simon Williams
Classical GM David Arutinian 0 – 1 GM John van der Wiel
Classical IM Max Warmerdam ½ – ½ FM Jasel Lopez
Classical IM Arthur Pijpers ½ – ½ IM Koen Leenhouts
Round 7 March 8, 13.00
Classical IM Koen Leenhouts 1 – 0 Rick Lahaye
Classical FM Jasel Lopez ½ – ½ IM Arthur Pijpers
Classical GM John van der Wiel ½ – ½ IM Max Warmerdam
Classical GM Simon Williams ½ – ½ GM David Arutinian
Classical IM Stefan Kuipers 0 – 1 FM Felix Meissner
Round 8 March 9, 13.00
Classical Rick Lahaye 1 – 0 FM Felix Meissner
Classical GM David Arutinian 1 – 0 IM Stefan Kuipers
Classical IM Max Warmerdam 1 – 0 GM Simon Williams
Classical IM Arthur Pijpers 1 – 0 GM John van der Wiel
Classical IM Koen Leenhouts ½ – ½ FM Jasel Lopez
Round 9 March 10, 12.00
Classical FM Jasel Lopez 0 – 1 Rick Lahaye
Classical GM John van der Wiel ½ – ½ IM Koen Leenhouts
Classical GM Simon Williams ½ – ½ IM Arthur Pijpers
Classical IM Stefan Kuipers ½ – ½ IM Max Warmerdam
Classical FM Felix Meissner ½ – ½ GM David Arutinian

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *