BPB Limburg Open 2019: Ronde 7: van Wely achterhaalt de vier koplopers.

De vijf winnaars:

Benjamin Bok

Mikhail Gurevich

Grzegorz Nasuta

Thomas Beerdsen

Loek van Wely

 

 

 

 

 

 

Foto’s: Erika Sziva

Eindstand:

Pos ID T NAAM Rtg PRtg Fed Pts DirE ARO.
1 8 GM Nasuta, Grzegorz 2518 2710 POL 5.5 0 2517
2 1 GM Bok, Benjamin 2638 2710 NED 5.5 0 2479.9
3 4 GM Van Wely, Loek 2604 2665 NED 5.5 0 2435.3
4 5 GM Gurevich, Mikhail 2579 2660 BEL 5.5 0 2430
5 12 IM Beerdsen, Thomas 2488 2651 NED 5.5 0 2421.4
6 3 GM Van Foreest, Jorden 2610 2568 NED 5 0 2409.6
7 2 GM Donchenko, Alexander 2618 2535 GER 5 0 2376.9
8 18 IM Monroy, Charles 2432 2528 FRA 5 0 2370
9 14 IM Schoppen, Casper 2464 2621 NED 5 0 2348.2
10 13 IM Warmerdam, Max 2475 2460 NED 5 0 2334.8
11 20 FM Haast, Mark 2392 2522 NED 5 0 2329
12 7 GM Van Foreest, Lucas 2522 2486 NED 5 0 2328.4
13 6 GM Ernst, Sipke 2541 2449 NED 5 0 2290.6
14 24 FM Klein, Felix 2328 2447 GER 5 0 2288.6
15 15 FM Song, Raymond 2450 2406 TPE 5 0 2248.1
16 69 Engel, Johann 2165 2434 GER 4.5 0 2309

Indeling ronde 7, maandag 15:00 (laatste ronde)

Bo. Fed White Player Pts IDW Result IDB Pts Black Player Fed
1 POL GM Nasuta, Grzegorz -5 8 ½ – ½ 1 -5 GM Bok, Benjamin NED
2 NED IM Beerdsen, Thomas -5 12 ½ – ½ 5 -5 GM Gurevich, Mikhail BEL
3 NED IM Schoppen, Casper -4.5 14 ½ – ½ 2 -4.5 GM Donchenko, Alexander GER
4 NED GM Van Foreest, Jorden -4.5 3 ½ – ½ 13 -4.5 IM Warmerdam, Max NED
5 NED GM Van Wely, Loek -4.5 4 1 – 0 31 -4.5 FM Barzen, Pascal GER
6 NED FM Van Dijk, Harold -4 41 0 – 1 6 -4 GM Ernst, Sipke NED
7 NED FM Simenon, Jozef -4 52 0 – 1 7 -4 GM Van Foreest, Lucas NED
8 TPE FM Song, Raymond -4 15 1 – 0 10 -4 GM Sadzikowski, Daniel POL
9 GER Suvorov, Luca -4 35 0 – 1 18 -4 IM Monroy, Charles FRA
10 NED IM Leenhouts, Koen -4 17 ½ – ½ 69 -4 Engel, Johann GER
11 NED FM Haast, Mark -4 20 1 – 0 113 -4 Stricker, Florian GER
12 GER FM Klein, Felix -4 24 1 – 0 86 -4 Van Lith, Arjan NED
13 GER FM Hoerstmann, Martin -4 43 ½ – ½ 26 -4 Anagnostopoulos, Konstantinos GRE

Stand na ronde 6:

Pos ID T NAME Rtg PRtg Fed Pts ARO.
1 8 GM Nasuta, Grzegorz 2518 2733 POL 5 2492.8
2 1 GM Bok, Benjamin 2638 2747 NED 5 2473.5
3 5 GM Gurevich, Mikhail 2579 2693 BEL 5 2420.3
4 12 IM Beerdsen, Thomas 2488 2668 NED 5 2395.2
5 4 GM Van Wely, Loek 2604 2652 NED 4.5 2459.2
6 3 GM Van Foreest, Jorden 2610 2592 NED 4.5 2398.7
7 2 GM Donchenko, Alexander 2618 2555 GER 4.5 2362.3
8 14 IM Schoppen, Casper 2464 2660 NED 4.5 2294.2
9 13 IM Warmerdam, Max 2475 2429 NED 4.5 2279.8
10 31 FM Barzen, Pascal 2292 2444 GER 4.5 2251.2
11 18 IM Monroy, Charles 2432 2511 FRA 4 2385.7

 

De Topborden (foto: Erika Sziva)

Indeling ronde 6, maandag 09;00

Bo. Fed White Player Pts IDW Result IDB Pts Black Player Fed
1 BEL GM Gurevich, Mikhail -4.5 5  ½ – ½ 8 -4.5 GM Nasuta, Grzegorz POL
2 NED GM Van Wely, Loek -4 4  ½ – ½ 1 -4.5 GM Bok, Benjamin NED
3 POL GM Sadzikowski, Daniel -4 10 0 – 1 12 -4 IM Beerdsen, Thomas NED
4 FRA IM Monroy, Charles -4 18 0 – 1 3 -3.5 GM Van Foreest, Jorden NED
5 GER GM Donchenko, Alexander -3.5 2 1 – 0 45 -3.5 Schiffer, Stefan GER
6 NED GM Van Foreest, Lucas -3.5 7  ½ – ½ 20 -3.5 FM Haast, Mark NED
7 GER FM Barzen, Pascal -3.5 31 1 – 0 9 -3.5 GM Dambacher, Martijn NED
8 NED FM Blom, Vincent -3.5 33 0 – 1 13 -3.5 IM Warmerdam, Max NED
9 NED FM Van Meegen, Ruud -3.5 32 0 – 1 14 -3.5 IM Schoppen, Casper NED
10 NED GM Ernst, Sipke -3 6 1 – 0 116 -3 Hoornstra, Hans NED
11 GER Stricker, Florian -3 113 1 – 0 11 -3 IM Admiraal, Miguoel NED
12 GER Pieper, Dawid -3 65 0 – 1 15 -3 FM Song, Raymond TPE

Stand na ronde 5

Pos ID T NAME Rtg PRtg Fed Pts ARO.
1 8 GM Nasuta, Grzegorz 2518 2807 POL 4.5 2471.3
2 1 GM Bok, Benjamin 2638 2813 NED 4.5 2447.4
3 5 GM Gurevich, Mikhail 2579 2767 BEL 4.5 2400.8
4 4 GM Van Wely, Loek 2604 2663 NED 4 2423.4
5 12 IM Beerdsen, Thomas 2488 2612 NED 4 2372.2
6 18 IM Monroy, Charles 2432 2581 FRA 4 2340.8
7 10 GM Sadzikowski, Daniel 2510 2623 POL 4 2286.5
8 3 GM Van Foreest, Jorden 2610 2541 NED 3.5 2392
9 2 GM Donchenko, Alexander 2618 2536 GER 3.5 2387
10 20 FM Haast, Mark 2392 2541 NED 3.5 2347.8
11 7 GM Van Foreest, Lucas 2522 2489 NED 3.5 2340
12 9 GM Dambacher, Martijn 2511 2467 NED 3.5 2318.2
13 14 IM Schoppen, Casper 2464 2631 NED 3.5 2295
14 13 IM Warmerdam, Max 2475 2429 NED 3.5 2279.8
15 33 FM Blom, Vincent 2291 2437 NED 3.5 2243.8
16 45 Schiffer, Stefan 2239 2388 GER 3.5 2239.2
17 31 FM Barzen, Pascal 2292 2348 GER 3.5 2199.2
18 32 FM Van Meegen, Ruud 2291 2354 NED 3.5 2161.3
19 6 GM Ernst, Sipke 2541 2421 NED 3 2349.2

Indeling ronde 5, zondag, aanvang 17:30

Bo. Fed White Player Pts IDW Result IDB Pts Black Player Fed
1 NED GM Bok, Benjamin -3.5 1 1 – 0 7 -3.5 GM Van Foreest, Lucas NED
2 POL GM Nasuta, Grzegorz -3.5 8 1 – 0 2 -3.5 GM Donchenko, Alexander GER
3 NED GM Van Foreest, Jorden -3.5 3 0 – 1 5 -3.5 GM Gurevich, Mikhail BEL
4 NED IM Admiraal, Miguoel -3 11 0 – 1 4 -3 GM Van Wely, Loek NED
5 GER FM Klein, Felix -3 24 0 – 1 10 -3 GM Sadzikowski, Daniel POL
6 NED IM Beerdsen, Thomas -3 12 1 – 0 100 -3 Sarvadh Sathiaram IND
7 NED FM Haast, Mark -3 20 ½ – ½ 14 -3 IM Schoppen, Casper NED
8 GRE Anagnostopoulos, Konstantinos -3 26 0 – 1 18 -3 IM Monroy, Charles FRA
9 NED GM Dambacher, Martijn -3 9 ½ – ½ 6 -2.5 GM Ernst, Sipke NED
10 NED IM Warmerdam, Max -2.5 13 1 – 0 104 -2.5 Van Foreest, Machteld NED
11 GER Schiffer, Stefan -2.5 45 1 – 0 16 -2.5 IM Vandenbussche, Thibaut BEL
12 NED IM Leenhouts, Koen -2.5 17 ½ – ½ 54 -2.5 Kett, Tim WLS

Stand na ronde 4

Pos ID T NAME Rtg PRtg Fed Pts ARO.
1 1 GM Bok, Benjamin 2638 2765 NED 3.5 2428.8
2 8 GM Nasuta, Grzegorz 2518 2695 POL 3.5 2422.3
3 2 GM Donchenko, Alexander 2618 2690 GER 3.5 2354.3
4 5 GM Gurevich, Mikhail 2579 2685 BEL 3.5 2348.5
5 3 GM Van Foreest, Jorden 2610 2681 NED 3.5 2345.3
6 7 GM Van Foreest, Lucas 2522 2602 NED 3.5 2265.5
7 12 IM Beerdsen, Thomas 2488 2633 NED 3 2439.5
8 4 GM Van Wely, Loek 2604 2596 NED 3 2402.5
9 18 IM Monroy, Charles 2432 2538 FRA 3 2344.8
10 26 Anagnostopoulos, Konstantinos 2325 2503 GRE 3 2309.5
11 20 FM Haast, Mark 2392 2582 NED 3 2309
12 24 FM Klein, Felix 2328 2475 GER 3 2282.3

 

Uitslagen ronde 4

Bo. Fed White Player Pts IDW Result IDB Pts Black Player Fed
1 NED GM Van Wely, Loek 2.5 4 ½ – ½ 8 3 GM Nasuta, Grzegorz POL
2 NED GM Ernst, Sipke 2.5 6 0 – 1 1 2.5 GM Bok, Benjamin NED
3 NED Helmond, Frans 2.5 98 0 – 1 2 2.5 GM Donchenko, Alexander GER
4 GER Gramb, Marius 2.5 77 0 – 1 3 2.5 GM Van Foreest, Jorden NED
5 GER Engel, Johann 2.5 69 0 – 1 5 2.5 GM Gurevich, Mikhail BEL
6 NED Elgersma, Onno 2.5 66 0 – 1 7 2.5 GM Van Foreest, Lucas NED
7 FRA IM Monroy, Charles 2.5 18 ½ – ½ 12 2.5 IM Beerdsen, Thomas NED
8 GER FM Harff, Marcel 2 21 ½ – ½ 20 2.5 FM Haast, Mark NED
9 GER Pieper, Dawid 2 65 0 – 1 9 2 GM Dambacher, Martijn NED
10 POL GM Sadzikowski, Daniel 2 10 1 – 0 83 2 Verhoef, Pieter NED
11 GER Asadzade, Idris 2 89 0 – 1 11 2 IM Admiraal, Miguoel NED
12 BEL IM Vandenbussche, Thibaut 2 16 ½ – ½ 13 2 IM Warmerdam, Max NED

Stand na ronde 3

Pos ID T NAME Rtg PRtg Fed Pts DirE ARO.
1 8 GM Nasuta, Grzegorz 2518 3132 POL 3 0 2331.5
2 12 IM Beerdsen, Thomas 2488 2715 NED 2.5 0 2442
3 2 GM Donchenko, Alexander 2618 2709 GER 2.5 0 2436.3
4 3 GM Van Foreest, Jorden 2610 2684 NED 2.5 0 2411
5 5 GM Gurevich, Mikhail 2579 2683 BEL 2.5 0 2409.7
6 1 GM Bok, Benjamin 2638 2664 NED 2.5 0 2391.3
7 4 GM Van Wely, Loek 2604 2637 NED 2.5 0 2364
8 18 IM Monroy, Charles 2432 2570 FRA 2.5 0 2297
9 7 GM Van Foreest, Lucas 2522 2569 NED 2.5 0 2296.3
10 20 FM Haast, Mark 2392 3078 NED 2.5 0 2277.5
11 66 Elgersma, Onno 2173 2538 NED 2.5 0 2265
12 77 Gramb, Marius 2148 2442 GER 2.5 0 2248.5

 

Ronde 3, zaterdag 17:30

Bo. Fed White Player Pts IDW Result IDB Pts Black Player Fed
1 BEL GM Gurevich, Mikhail -2 5 ½ – ½ 1 -2 GM Bok, Benjamin NED
2 GER GM Donchenko, Alexander -2 2 ½ – ½ 3 -2 GM Van Foreest, Jorden NED
3 NED IM Beerdsen, Thomas -2 12 ½ – ½ 4 -2 GM Van Wely, Loek NED
4 NED IM Schoppen, Casper -2 14 8 -2 GM Nasuta, Grzegorz POL
5 BEL FM Huesmann, Thomas -2 85 0 – 1 6 -1.5 GM Ernst, Sipke NED
6 NED GM Van Foreest, Lucas -1.5 7 1 – 0 54 -1.5 Kett, Tim WLS
7 NED IM Admiraal, Miguoel -1.5 11 ½ – ½ 21 -1.5 FM Harff, Marcel GER
8 NED FM De Jong, Tom -2 73 0 – 1 18 -1.5 IM Monroy, Charles FRA
9 NED IM Leenhouts, Koen -1.5 17 ½ – ½ 66 -2 Elgersma, Onno NED
10 NED FM Haast, Mark -1.5 20 1 – 0 23 -1.5 FM Tomov, Georgi BUL

 

Ronde 2

Bo. Fed White Player Pts IDW Result IDB Pts Black Player Fed
1 NED GM Bok, Benjamin -1 1 1 – 0 31 -1 FM Hilwerda, Jonas NED
2 GER GM Donchenko, Alexander -1 2 1 – 0 16 -1 FM Song, Raymond TPE
3 NED GM Van Foreest, Jorden -1 3 1 – 0 29 -1 Anagnostopoulos, Konstantinos GRE
4 NED GM Van Wely, Loek -1 4 1 – 0 27 -1 FM Klein, Felix GER
5 NED FM De Boer, Eelke -1 30 0 – 1 5 -1 GM Gurevich, Mikhail BEL
6 FRA IM Monroy, Charles -1 19 ½ – ½ 7 -1 GM Van Foreest, Lucas NED
7 POL GM Nasuta, Grzegorz -1 8 1 – 0 20 -1 IM Beukema, Stefan BEL
8 NED IM Schoppen, Casper -1 14 1 – 0 9 -1 GM Dambacher, Martijn NED
9 POL GM Sadzikowski, Daniel -1 10 ½ – ½ 18 -1 IM Leenhouts, Koen NED
10 NED IM Beerdsen, Thomas -1 12 1 – 0 13 -1 IM Warmerdam, Max NED
11 NED GM Ernst, Sipke -0.5 6 1 – 0 61 -0.5 Harff, Wilfried GER

 

Ronde 1:

Bo. Fed White Player Pts IDW Result IDB Pts Black Player Fed
1 NED GM Bok, Benjamin 0 1 1 – 0 34 0 FM Barzen, Pascal GER
2 NED Visser, Henk-Jan 0 46 0 – 1 2 0 GM Donchenko, Alexander GER
3 NED GM Van Foreest, Jorden 0 3 1 – 0 37 0 FM Van Dael, Siem NED
4 GER Suvorov, Luca 0 39 0 – 1 4 0 GM Van Wely, Loek NED
5 BEL GM Gurevich, Mikhail 0 5 1 – 0 40 0 Baselmans, Luuk NED
6 ISR IM Klinova, Masha 0 41 1/2-1/2 6 0 GM Ernst, Sipke NED
7 NED GM Van Foreest, Lucas 0 7 1 – 0 42 0 Eckardt, Joshua GER
8 GER Hoerstmann, Rudi 0 43 0 – 1 8 0 GM Nasuta, Grzegorz POL
9 NED GM Dambacher, Martijn 0 9 1 – 0 44 0 FM Strating, Sybolt NED
10 NED FM Van Dijk, Harold 0 45 0 – 1 10 0 GM Sadzikowski, Daniel POL
11 GER FM Hoerstmann, Martin 0 47 0 – 1 12 0 IM Beerdsen, Thomas NED
12 NED IM Warmerdam, Max 0 13 1 – 0 48 0 Bjarnason, Oskar ISL

 

 

Website toernooi: https://limburgopen.nl/

Het toernooi wordt gespeeld in 5 groepen. De indeling geschiedt volgens het versneld Zwitsers systeem. De groepen spelen 7 ronden, behalve de veteranengroep: deze speelt 5 ronden.
•De A-groep is toegankelijk voor spelers met een rating van minimaal 2050.
•De B-groep is toegankelijk voor spelers met een rating van minimaal 1800 en maximaal 2100.
•De C-groep is toegankelijk voor spelers met een rating van maximaal 1850. Deze groep wordt gesplitst in 2 parallelle groepen van gelijke sterkte (C1 en C2).
•De Veteranengroep is toegankelijk voor spelers die geboren zijn vóór 1960 (minimaal 6 deelnemers).

Voor deze groepen geldt de tijdens het toernooi de actuele rating van 1 juni 2019. De toernooiorganisatie behoudt zich het recht voor om in voorkomende gevallen een speler ongeacht zijn rating in een andere groep in te delen.

Locatie

Gespeeld zal worden in de nieuwe Sporthal de Geusselt (zie locatie). De nieuwe sporthal ligt 100 meter van de oude sporthal, aan de overzijde van de straat. Er zijn voldoende parkeerplaatsen in de buurt van de speelzaal.

Top deelnemers

Nat Naam Gesl Rat Vereniging Lim
1  GM Benjamin Bok M 2635
2  GM Loek van Wely M 2622
3  GM Jorden van Foreest M 2598
4  GM Alexander Donchenko M 2593
5  GM Mikhail Gurevich M 2571
6  GM Sipke Ernst M 2533
7  GM Lucas van Foreest M 2528
8  GM Daniel Sadzikowski M 2522
9  GM Grzegorz Nasuta M 2517
10  IM Miguoel Admiraal M 2505
11  GM Martijn Dambacher M 2500
12  IM Thomas Beerdsen M 2483

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *