Hoogeveen 2019: Laatste ronde: Standen en uitslagen: Sipke Ernst wint open groep
No. | Naam | FED | RtgI | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Totaal | |||
1 | GM | Firouzja Alireza | IRI | 2702 | 1 | 1 | 1 | 0 | ½ | 1 | 4½ | ||
2 | GM | Cori Jorge | PER | 2671 | 0 | 0 | 0 | 1 | ½ | 0 | 1½ |
Rk. | Naam | FED | RtgI | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Totaal | |||
1 | IM | Abdumalik Zhansaya | KAZ | 2472 | 1 | ½ | 0 | 0 | ½ | 2 | |||
GM | Timman Jan H | NED | 2528 | 0 | ½ | 1 | 1 | ½ | 3 |
Top vier van de open groep gaan verder in halve finales en finale
Finale:
Name | Rtg | Pts. | Result | Pts. | Name | Rtg | No. | ||
GM | Sindarov Javokhir | 2513 | 1 | 0 – 1 | 1 | GM | Ernst Sipke | 2523 | 2 |
GM | Werle Jan | 2544 | 0 | 1 – 0 | 0 | WFM | Kirchei Viktoriia | 2051 | 4 |
Halve finale
Name | Rtg | Pts. | Result | Pts. | Name | Rtg | ||
GM | Ernst Sipke | 2523 | 0 | 1 – 0 | 0 | GM | Werle Jan | 2544 |
GM | Sindarov Javokhir | 2513 | 0 | 1 – 0 | 0 | WFM | Kirchei Viktoriia | 2051 |
Indeling ronde 9
Bo. | No. | Name | Rtg | Pts. | Result | Pts. | Name | Rtg | No. | ||
1 | 2 | GM | Pruijssers Roeland | 2550 | 6½ | ½ – ½ | 5½ | IM | Schoppen Casper | 2508 | 6 |
2 | 8 | IM | Beerdsen Thomas | 2472 | 5½ | ½ – ½ | 6½ | FM | Moksh Amit Doshi | 2328 | 21 |
3 | 9 | IM | Akash Ganesan | 2449 | 5½ | 1 – 0 | 5½ | GM | Harutjunyan Gevorg | 2428 | 11 |
4 | 14 | IM | Seul Georg | 2411 | 5 | ½ – ½ | 5 | GM | Basso Pier Luigi | 2575 | 1 |
5 | 16 | GM | Jonkman Harmen | 2383 | 5 | ½ – ½ | 5 | IM | Vrolijk Liam | 2478 | 7 |
6 | 26 | Bhambure Shantanu | 2291 | 5 | ½ – ½ | 5 | GM | Romanishin Oleg M | 2441 | 10 | |
7 | 12 | IM | Zwirs Nico | 2421 | 5 | 1 – 0 | 5 | IM | Kaasen Tor Fredrik | 2415 | 13 |
8 | 15 | IM | Morozov Nichita | 2394 | 4½ | ½ – ½ | 5 | FM | Okkes Menno | 2326 | 22 |
9 | 17 | FM | Vestby-Ellingsen Mads | 2363 | 4½ | ½ – ½ | 4½ | IM | Grooten Herman | 2274 | 27 |
10 | 18 | FM | Dixit Nikhil | 2358 | 4½ | ½ – ½ | 4½ | FM | Hilwerda Jonas | 2229 | 31 |
Stand na ronde 8
Rk. | SNo | Name | FED | RtgI | Pts. | TB1 | TB2 | n | w | we | w-we | K | rtg+/- | |
1 | 2 | GM | Pruijssers Roeland | NED | 2550 | 6,5 | 0 | 2629 | 8 | 6,5 | 5,67 | 0,83 | 10 | 8,3 |
2 | 21 | FM | Moksh Amit Doshi | IND | 2328 | 6,5 | 0 | 2593 | 8 | 6,5 | 3,84 | 2,66 | 20 | 53,2 |
3 | 5 | GM | Sindarov Javokhir | UZB | 2513 | 6,0 | 0 | 2719 | 7 | 6 | 4,36 | 1,64 | 10 | 16,4 |
4 | 4 | GM | Ernst Sipke | NED | 2523 | 5,5 | 0 | 2631 | 7 | 5,5 | 4,53 | 0,97 | 10 | 9,7 |
5 | 3 | GM | Werle Jan | NED | 2544 | 5,5 | 0 | 2618 | 7 | 5,5 | 4,80 | 0,70 | 10 | 7,0 |
6 | 59 | WFM | Kirchei Viktoriia | RUS | 2051 | 5,5 | 0 | 2581 | 7 | 5,5 | 1,18 | 4,32 | 40 | 172,8 |
7 | 6 | IM | Schoppen Casper | NED | 2508 | 5,5 | 0 | 2496 | 8 | 5,5 | 5,49 | 0,01 | 10 | 0,1 |
8 | 9 | IM | Akash Ganesan | IND | 2449 | 5,5 | 0 | 2449 | 8 | 5,5 | 5,30 | 0,20 | 10 | 2,0 |
9 | 11 | GM | Harutjunyan Gevorg | ARM | 2428 | 5,5 | 0 | 2410 | 8 | 5,5 | 5,55 | -0,05 | 10 | -0,5 |
10 | 8 | IM | Beerdsen Thomas | NED | 2472 | 5,5 | 0 | 2403 | 8 | 5,5 | 5,96 | -0,46 | 10 | -4,6 |
11 | 1 | GM | Basso Pier Luigi | ITA | 2575 | 5,0 | 0 | 2480 | 8 | 5 | 5,81 | -0,81 | 10 | -8,1 |
12 | 22 | FM | Okkes Menno | NED | 2326 | 5,0 | 0 | 2381 | 8 | 5 | 4,37 | 0,63 | 20 | 12,6 |
13 | 12 | IM | Zwirs Nico | NED | 2421 | 5,0 | 0 | 2374 | 8 | 5 | 5,43 | -0,43 | 10 | -4,3 |
14 | 16 | GM | Jonkman Harmen | NED | 2383 | 5,0 | 0 | 2372 | 8 | 5 | 5,04 | -0,04 | 10 | -0,4 |
15 | 13 | IM | Kaasen Tor Fredrik | NOR | 2415 | 5,0 | 0 | 2360 | 8 | 5 | 5,49 | -0,49 | 10 | -4,9 |
Open toernooi ronde 8
Name | Rtg | Pts. | Result | Pts. | Name | Rtg | ||
GM | Basso Pier Luigi | 2575 | 5 | 0 – 1 | 5½ | GM | Pruijssers Roeland | 2550 |
FM | Moksh Amit Doshi | 2328 | 5½ | 1 – 0 | 5 | IM | Seul Georg | 2411 |
IM | Schoppen Casper | 2508 | 4½ | 1 – 0 | 4½ | IM | Morozov Nichita | 2394 |
FM | Elgersma Onno | 2306 | 4½ | 0 – 1 | 4½ | IM | Beerdsen Thomas | 2472 |
FM | Hilwerda Jonas | 2229 | 4½ | 0 – 1 | 4½ | IM | Akash Ganesan | 2449 |
GM | Romanishin Oleg M | 2441 | 4½ | ½ – ½ | 4½ | GM | Jonkman Harmen | 2383 |
GM | Harutjunyan Gevorg | 2428 | 4½ | 1 – 0 | 4½ | FM | Manush Shah | 2352 |
FM | Okkes Menno | 2326 | 4½ | ½ – ½ | 4½ | IM | Zwirs Nico | 2421 |
IM | Vrolijk Liam | 2478 | 4 | 1 – 0 | 4 | FM | Van Dael Siem | 2273 |
IM | Kaasen Tor Fredrik | 2415 | 4 | 1 – 0 | 4 | Sparenberg Erik | 2142 |
Stand na ronde 7
Rk. | SNo | Name | FED | RtgI | Pts. | TB1 | n | w | we | w-we | K | rtg+/- | |
1 | 5 | GM | Sindarov Javokhir | UZB | 2513 | 6,0 | 2719 | 7 | 6 | 4,36 | 1,64 | 10 | 16,4 |
2 | 4 | GM | Ernst Sipke | NED | 2523 | 5,5 | 2631 | 7 | 5,5 | 4,53 | 0,97 | 10 | 9,7 |
3 | 3 | GM | Werle Jan | NED | 2544 | 5,5 | 2618 | 7 | 5,5 | 4,80 | 0,70 | 10 | 7,0 |
4 | 59 | WFM | Kirchei Viktoriia | RUS | 2051 | 5,5 | 2581 | 7 | 5,5 | 1,18 | 4,32 | 40 | 172,8 |
5 | 2 | GM | Pruijssers Roeland | NED | 2550 | 5,5 | 2580 | 7 | 5,5 | 5,20 | 0,30 | 10 | 3,0 |
6 | 21 | FM | Moksh Amit Doshi | IND | 2328 | 5,5 | 2562 | 7 | 5,5 | 3,45 | 2,05 | 20 | 41,0 |
7 | 1 | GM | Basso Pier Luigi | ITA | 2575 | 5,0 | 2520 | 7 | 5 | 5,28 | -0,28 | 10 | -2,8 |
8 | 14 | IM | Seul Georg | GER | 2411 | 5,0 | 2328 | 7 | 5 | 5,54 | -0,54 | 10 | -5,4 |
9 | 6 | IM | Schoppen Casper | NED | 2508 | 4,5 | 2452 | 7 | 4,5 | 4,83 | -0,33 | 10 | -3,3 |
10 | 9 | IM | Akash Ganesan | IND | 2449 | 4,5 | 2421 | 7 | 4,5 | 4,52 | -0,02 | 10 | -0,2 |
11 | 12 | IM | Zwirs Nico | NED | 2421 | 4,5 | 2375 | 7 | 4,5 | 4,80 | -0,30 | 10 | -3,0 |
12 | 15 | IM | Morozov Nichita | MDA | 2394 | 4,5 | 2370 | 7 | 4,5 | 4,60 | -0,10 | 10 | -1,0 |
13 | 22 | FM | Okkes Menno | NED | 2326 | 4,5 | 2369 | 7 | 4,5 | 4,00 | 0,50 | 20 | 10,0 |
14 | 11 | GM | Harutjunyan Gevorg | ARM | 2428 | 4,5 | 2359 | 7 | 4,5 | 4,95 | -0,45 | 10 | -4,5 |
15 | 8 | IM | Beerdsen Thomas | NED | 2472 | 4,5 | 2358 | 7 | 4,5 | 5,24 | -0,74 | 10 | -7,4 |
Open groep ronde 7: 24-10-2019 aanvang: 14:00
Bo. | No. | Naam | Rtg | Pt. | Resultaat | Pt. | Naam | Rtg | No. | ||
1 | 3 | GM | Werle Jan | 2544 | 5 | ½ – ½ | 5½ | GM | Sindarov Javokhir | 2513 | 5 |
2 | 4 | GM | Ernst Sipke | 2523 | 5 | ½ – ½ | 4½ | GM | Basso Pier Luigi | 2575 | 1 |
3 | 2 | GM | Pruijssers Roeland | 2550 | 4½ | 1 – 0 | 4½ | FM | Okkes Menno | 2326 | 22 |
4 | 8 | IM | Beerdsen Thomas | 2472 | 4½ | 0 – 1 | 4½ | WFM | Kirchei Viktoriia | 2051 | 59 |
5 | 9 | IM | Akash Ganesan | 2449 | 4½ | 0 – 1 | 4½ | FM | Moksh Amit Doshi | 2328 | 21 |
6 | 19 | FM | Manush Shah | 2352 | ½ – ½ | 4 | IM | Schoppen Casper | 2508 | 6 | |
7 | 31 | FM | Hilwerda Jonas | 2229 | 4 | ½ – ½ | 4 | GM | Harutjunyan Gevorg | 2428 | 11 |
8 | 12 | IM | Zwirs Nico | 2421 | 4 | ½ – ½ | 4 | FM | Elgersma Onno | 2306 | 25 |
9 | 14 | IM | Seul Georg | 2411 | 4 | 1 – 0 | 4 | WGM | Gomes Mary Ann | 2268 | 29 |
10 | 64 | CM | Dev Shah | 2025 | 4 | 0 – 1 | 3½ | GM | Romanishin Oleg M | 2441 | 10 |
Stand na ronde 6
Rk. | SNo | Naam | FED | RtgI | Pts. | TB1 | n | w | we | w-we | K | rtg+/- | |
1 | 5 | GM | Sindarov Javokhir | UZB | 2513 | 5,5 | 2788 | 6 | 5,5 | 3,90 | 1,60 | 10 | 16,0 |
2 | 4 | GM | Ernst Sipke | NED | 2523 | 5,0 | 2645 | 6 | 5 | 4,10 | 0,90 | 10 | 9,0 |
3 | 3 | GM | Werle Jan | NED | 2544 | 5,0 | 2641 | 6 | 5 | 4,26 | 0,74 | 10 | 7,4 |
4 | 2 | GM | Pruijssers Roeland | NED | 2550 | 4,5 | 2547 | 6 | 4,5 | 4,42 | 0,08 | 10 | 0,8 |
5 | 1 | GM | Basso Pier Luigi | ITA | 2575 | 4,5 | 2528 | 6 | 4,5 | 4,71 | -0,21 | 10 | -2,1 |
6 | 59 | WFM | Kirchei Viktoriia | RUS | 2051 | 4,5 | 2523 | 6 | 4,5 | 1,10 | 3,40 | 40 | 136,0 |
7 | 9 | IM | Akash Ganesan | IND | 2449 | 4,5 | 2510 | 6 | 4,5 | 3,86 | 0,64 | 10 | 6,4 |
8 | 21 | FM | Moksh Amit Doshi | IND | 2328 | 4,5 | 2506 | 6 | 4,5 | 3,11 | 1,39 | 20 | 27,8 |
9 | 8 | IM | Beerdsen Thomas | NED | 2472 | 4,5 | 2483 | 6 | 4,5 | 4,32 | 0,18 | 10 | 1,8 |
10 | 22 | FM | Okkes Menno | NED | 2326 | 4,5 | 2413 | 6 | 4,5 | 3,78 | 0,72 | 20 | 14,4 |
11 | 6 | IM | Schoppen Casper | NED | 2508 | 4,0 | 2475 | 6 | 4 | 4,12 | -0,12 | 10 | -1,2 |
12 | 29 | WGM | Gomes Mary Ann | IND | 2268 | 4,0 | 2422 | 6 | 4 | 2,74 | 1,26 | 10 | 12,6 |
13 | 12 | IM | Zwirs Nico | NED | 2421 | 4,0 | 2392 | 6 | 4 | 4,14 | -0,14 | 10 | -1,4 |
14 | 11 | GM | Harutjunyan Gevorg | ARM | 2428 | 4,0 | 2387 | 6 | 4 | 4,19 | -0,19 | 10 | -1,9 |
15 | 64 | CM | Dev Shah | IND | 2025 | 4,0 | 2349 | 6 | 4 | 1,52 | 2,48 | 40 | 99,2 |
Open groep ronde 6: 23-10-2019 aanvang: 14:00
Bo. | No. | Naam | Rtg | Pt. | Resultaat | Pt. | Naam | Rtg | No. | ||
1 | 5 | GM | Sindarov Javokhir | 2513 | 5 | ½ – ½ | 4½ | GM | Ernst Sipke | 2523 | 4 |
2 | 3 | GM | Werle Jan | 2544 | 4½ | ½ – ½ | 4 | IM | Beerdsen Thomas | 2472 | 8 |
3 | 59 | WFM | Kirchei Viktoriia | 2051 | 4 | ½ – ½ | 4 | IM | Akash Ganesan | 2449 | 9 |
4 | 1 | GM | Basso Pier Luigi | 2575 | 3½ | 1 – 0 | 3½ | GM | Jonkman Harmen | 2383 | 16 |
5 | 18 | FM | Dixit Nikhil | 2358 | 3½ | 0 – 1 | 3½ | GM | Pruijssers Roeland | 2550 | 2 |
6 | 29 | WGM | Gomes Mary Ann | 2268 | 3½ | ½ – ½ | 3½ | IM | Zwirs Nico | 2421 | 12 |
7 | 13 | IM | Kaasen Tor Fredrik | 2415 | 3½ | 0 – 1 | 3½ | FM | Okkes Menno | 2326 | 22 |
8 | 21 | FM | Moksh Amit Doshi | 2328 | 3½ | 1 – 0 | 3½ | IM | Morozov Nichita | 2394 | 15 |
9 | 6 | IM | Schoppen Casper | 2508 | 3 | 1 – 0 | 3 | IM | Grooten Herman | 2274 | 27 |
10 | 7 | IM | Vrolijk Liam | 2478 | 3 | 0 – 1 | 3 | FM | Hilwerda Jonas | 2229 | 31 |
Open groep ronde 5: 22-10-2019 aanvang: 14:00
Bo. | No. | Name | Rtg | Pts. | Result | Pts. | Name | Rtg | No. | ||
1 | 9 | IM | Akash Ganesan | 2449 | 4 | 0 – 1 | 4 | GM | Sindarov Javokhir | 2513 | 5 |
2 | 2 | GM | Pruijssers Roeland | 2550 | 3½ | 0 – 1 | 3½ | GM | Werle Jan | 2544 | 3 |
3 | 4 | GM | Ernst Sipke | 2523 | 3½ | 1 – 0 | 3 | IM | Schoppen Casper | 2508 | 6 |
4 | 59 | WFM | Kirchei Viktoriia | 2051 | 3 | 1 – 0 | 3 | IM | Vrolijk Liam | 2478 | 7 |
5 | 8 | IM | Beerdsen Thomas | 2472 | 3 | 1 – 0 | 3 | FM | Vestby-Ellingsen Mads | 2363 | 17 |
6 | 15 | IM | Morozov Nichita | 2394 | 3 | ½ – ½ | 3 | WGM | Gomes Mary Ann | 2268 | 29 |
7 | 18 | FM | Dixit Nikhil | 2358 | 3 | ½ – ½ | 2½ | GM | Harutjunyan Gevorg | 2428 | 11 |
8 | 1 | GM | Basso Pier Luigi | 2575 | 2½ | 1 – 0 | 2½ | IM | Wiersma Eelke | 2321 | 24 |
9 | 12 | IM | Zwirs Nico | 2421 | 2½ | 1 – 0 | 2½ | FM | Van Dael Siem | 2273 | 28 |
10 | 26 | Bhambure Shantanu | 2291 | 2½ | 2½ | IM | Kaasen Tor Fredrik | 2415 | 13 |
Open groep ronde 4: 21-10-2019 aanvang: 15:00
Bo. | No. | Naam | Rtg | Pt. | Resultaat | Pt. | Naam | Rtg | No. | ||
1 | 5 | GM | Sindarov Javokhir | 2513 | 3 | 1 – 0 | 3 | IM | Schoppen Casper | 2508 | 6 |
2 | 9 | IM | Akash Ganesan | 2449 | 3 | 1 – 0 | 2½ | GM | Basso Pier Luigi | 2575 | 1 |
3 | 11 | GM | Harutjunyan Gevorg | 2428 | 2½ | 0 – 1 | 2½ | GM | Pruijssers Roeland | 2550 | 2 |
4 | 3 | GM | Werle Jan | 2544 | 2½ | 1 – 0 | 2½ | IM | Zwirs Nico | 2421 | 12 |
5 | 13 | IM | Kaasen Tor Fredrik | 2415 | 2½ | 0 – 1 | 2½ | GM | Ernst Sipke | 2523 | 4 |
6 | 7 | IM | Vrolijk Liam | 2478 | 2½ | ½ – ½ | 2½ | FM | Dixit Nikhil | 2358 | 18 |
7 | 29 | WGM | Gomes Mary Ann | 2268 | 2½ | ½ – ½ | 2½ | IM | Beerdsen Thomas | 2472 | 8 |
8 | 35 | FM | Tabak Stefan | 2181 | 2½ | 0 – 1 | 2 | IM | Morozov Nichita | 2394 | 15 |
9 | 28 | FM | Van Dael Siem | 2273 | 2 | ½ – ½ | 2 | IM | Seul Georg | 2411 | 14 |
10 | 38 | Giacomini Hector | 2145 | 2 | ½ – ½ | 2 | GM | Jonkman Harmen | 2383 | 16 |
Open groep ronde 3: 21-10-2019 aanvang: 09:00
Bo. | No. | Naam | Rtg | Pt. | Resultaat | Pt. | Naam | Rtg | No. | ||
1 | 15 | IM | Morozov Nichita | 2394 | 2 | 0 – 1 | 2 | GM | Sindarov Javokhir | 2513 | 5 |
2 | 6 | IM | Schoppen Casper | 2508 | 2 | 1 – 0 | 2 | FM | Vestby-Ellingsen Mads | 2363 | 17 |
3 | 8 | IM | Beerdsen Thomas | 2472 | 2 | ½ – ½ | 2 | FM | Tabak Stefan | 2181 | 35 |
4 | 16 | GM | Jonkman Harmen | 2383 | 2 | 0 – 1 | 2 | IM | Akash Ganesan | 2449 | 9 |
5 | 19 | FM | Manush Shah | 2352 | 1½ | 0 – 1 | 1½ | GM | Basso Pier Luigi | 2575 | 1 |
6 | 2 | GM | Pruijssers Roeland | 2550 | 1½ | 1 – 0 | 1½ | FM | De Boer Eelke | 2323 | 23 |
7 | 26 | Bhambure Shantanu | 2291 | 1½ | 0 – 1 | 1½ | GM | Werle Jan | 2544 | 3 | |
8 | 4 | GM | Ernst Sipke | 2523 | 1½ | 1 – 0 | 1½ | FM | Moksh Amit Doshi | 2328 | 21 |
9 | 20 | IM | De Jong Migchiel | 2330 | 1½ | 0 – 1 | 1½ | IM | Vrolijk Liam | 2478 | 7 |
10 | 10 | GM | Romanishin Oleg M | 2441 | 1½ | 0 – 1 | 1½ | WGM | Gomes Mary Ann | 2268 | 29 |
Open groep ronde 2
Bo. | No. | Naam | Rtg | Pt. | Resultaat | Pt. | Naam | Rtg | No. | ||
1 | 1 | GM | Basso Pier Luigi | 2575 | 1 | ½ – ½ | 1 | FM | Dixit Nikhil | 2358 | 18 |
2 | 21 | FM | Moksh Amit Doshi | 2328 | 1 | ½ – ½ | 1 | GM | Pruijssers Roeland | 2550 | 2 |
3 | 3 | GM | Werle Jan | 2544 | 1 | ½ – ½ | 1 | IM | De Jong Migchiel | 2330 | 20 |
4 | 23 | FM | De Boer Eelke | 2323 | 1 | ½ – ½ | 1 | GM | Ernst Sipke | 2523 | 4 |
5 | 5 | GM | Sindarov Javokhir | 2513 | 1 | 1 – 0 | 1 | FM | Okkes Menno | 2326 | 22 |
6 | 25 | FM | Elgersma Onno | 2306 | 1 | 0 – 1 | 1 | IM | Schoppen Casper | 2508 | 6 |
7 | 7 | IM | Vrolijk Liam | 2478 | 1 | ½ – ½ | 1 | Bhambure Shantanu | 2291 | 26 | |
8 | 27 | IM | Grooten Herman | 2274 | 1 | 0 – 1 | 1 | IM | Beerdsen Thomas | 2472 | 8 |
9 | 9 | IM | Akash Ganesan | 2449 | 1 | 1 – 0 | 1 | FM | Van Dael Siem | 2273 | 28 |
10 | 31 | FM | Hilwerda Jonas | 2229 | 1 | ½ – ½ | 1 | GM | Romanishin Oleg M | 2441 | 10 |