Tata Steel Chess 2020: De Partijen: Ronde 8: Magnus wint eerste partij

 

Round 8 Master – Sunday the 19th
Dubov, Daniil – So, Wesley   1/2 – 1/2
Giri, Anish – Artemiev, Vladislav   1/2 -1 /2
Yu, Yangyi – Duda, Jan-Krzysztof   0 – 1
Xiong, Jeffery – Kovalev, Vladislav
Van Foreest, Jorden – Firouzja, Alireza   1/2 – 1/2
Carlsen, Magnus – Vitiugov, Nikita   1 – 0
Caruana, Fabiano – Anand, Viswanathan   1 – 0

Round 8 Challenger – Sunday the 19th
Mamedov, Rauf – Warmerdam, Max   0 – 1
Van Foreest, Lucas – Smirnov, Anton   1/2 – 1/2
Abdusattorov, Nodirbek – Eljanov, Pavel   1/2 – 1/2
Saduakassova, Dinara – Grandelius, Nils   0 – 1
Anton Guijarro, David – Nihal Sarin
Smeets, Jan – Keymer, Vincent   0 – 1
Ganguly, Surya Shekhar – L’Ami, Erwin


Round 7 Masters – Saturday the 18th
Caruana, Fabiano – Dubov, Daniil   1 – 0
Anand, Viswanathan – Carlsen, Magnus   1/2 – 1/2
Vitiugov, Nikita – Van Foreest, Jorden   0 -1
Firouzja, Alireza – Xiong, Jeffery   1 – 0
Kovalev, Vladislav – Yu, Yangyi   1/2 – 1/2
Duda, Jan-Krzysztof – Giri, Anish   1/2 – 1/2
Artemiev, Vladislav – So, Wesley   1/2 – 1/2

Round 7 Challengers – Saturday the 18th
Ganguly, Surya Shekhar – Mamedov, Rauf   1/2 – 1/2
L’Ami, Erwin – Smeets, Jan   1/2 – 1/2
Keymer, Vincent – Anton Guijarro, David   1/2 – 1/2
Nihal Sarin – Saduakassova, Dinara   1 – 0
Grandelius, Nils – Abdusattorov, Nodirbek   1/2 – 1/2
Eljanov, Pavel – Van Foreest, Lucas   1/2 – 1/2
Smirnov, Anton – Warmerdam, Max   1/2 – 1/2

Standen na ronde 6

Round 6 Masters – Friday the 17th
Dubov, Daniil – Artemiev, Vladislav   1 – 0
So, Wesley – Duda, Jan-Krzysztof   1/2 – 1/2
Giri, Anish – Kovalev, Vladislav  1 – 0
Yu, Yangyi – Firouzja, Alireza   1/2 -1 /2
Xiong, Jeffery – Vitiugov, Nikita   1/2 – 1/2
Van Foreest, Jorden – Anand, Viswanathan   1/2 – 1/2
Carlsen, Magnus – Caruana, Fabiano   1/2 – 1/2

Round 6 Challengers – Friday the 17th
Mamedov, Rauf – Smirnov, Anton   1/2 – 1/2
Warmerdam, Max – Eljanov, Pavel   0 – 1
Van Foreest, Lucas – Grandelius, Nils  0 -1
Abdusattorov, Nodirbek – Nihal Sarin   1/2 – 1/2
Saduakassova, Dinara – Keymer, Vincent   0 – 1
Anton Guijarro, David – L’Ami, Erwin   1/2 – 1/2
Smeets, Jan – Ganguly, Surya Shekhar   1/2 – 1/2

Round 5 Masters – Thursday the 16th (Eindhoven)
Carlsen, Magnus – Dubov, Daniil   1/2 – 1/2
Caruana, Fabiano – Van Foreest, Jorden   1/2 – 1/2
Anand, Viswanathan – Xiong, Jeffery   1 – 0
Vitiugov, Nikita – Yu, Yangyi   1/2  – 1/2
Firouzja, Alireza – Giri, Anish   1 – 0
Kovalev, Vladislav – So, Wesley   1/2 – 1/2
Duda, Jan-Krzysztof – Artemiev, Vladislav   1/2 – 1/2

Round 5 Masters – Thursday the 16th
Smeets, Jan – Mamedov, Rauf   1 – 0
Ganguly, Surya Shekhar – Anton Guijarro, David   1/2 – 1/2
L’Ami, Erwin – Saduakassova, Dinara   1 – 0
Keymer, Vincent – Abdusattorov, Nodirbek   0 – 1
Nihal Sarin – Van Foreest, Lucas   0 – 1
Grandelius, Nils – Warmerdam, Max   1 – 0
Eljanov, Pavel – Smirnov, Anton   1 – 0

Round 4 Masters – Tuesday the 14th
Dubov, Daniil – Duda, Jan-Krzysztof   1/2 – 1/2
Artemiev, Vladislav – Kovalev, Vladislav   1 – 0
So, Wesley – Firouzja, Alireza   1 – 0
Giri, Anish – Vitiugov, Nikita   1/2 – 1/2
Yu, Yangyi – Anand, Viswanathan   1/2 – 1/2
Xiong, Jeffery – Caruana, Fabiano   1/2 – 1/2
Van Foreest, Jorden – Carlsen, Magnus   1/2 – 1/2

Round 4 – Tuesday the 14th
Mamedov, Rauf – Eljanov, Pavel   1/2 – 1/2
Smirnov, Anton – Grandelius, Nils   1/2 – 1/2
Warmerdam, Max – Nihal Sarin   0 – 1
Van Foreest, Lucas – Keymer, Vincent   1/2 – 1/2
Abdusattorov, Nodirbek – L’Ami, Erwin   1/2 – 1/2
Saduakassova, Dinara – Ganguly, Surya Shekhar   0 – 1
Anton Guijarro, David – Smeets, Jan   1 – 0

Standen na ronde 3:

Round 3 Masters – Monday the 13th
Van Foreest, Jorden – Dubov, Daniil 1 – 0
Carlsen, Magnus – Xiong, Jeffery 1/2 – 1/2
Caruana, Fabiano – Yu, Yangyi 1 – 0
Anand, Viswanathan – Giri, Anish 1/2 – 1/2
Vitiugov, Nikita – So, Wesley 1/2 – 1/2
Firouzja, Alireza – Artemiev, Vladislav 1 – 0
Kovalev, Vladislav – Duda, Jan-Krzysztof 1/2 – 1/2

Round 3 Challengers – Monday the 13th
Anton Guijarro, David – Mamedov, Rauf 1/2 – 1/2
Smeets, Jan – Saduakassova, Dinara 1/2 – 1/2
Ganguly, Surya Shekhar – Abdusattorov, Nodirbek 1/2 – 1/2
L’Ami, Erwin – Van Foreest, Lucas 1/2 – 1/2
Keymer, Vincent – Warmerdam, Max 1/2 – 1/2
Nihal Sarin – Smirnov, Anton 1/2 – 1/2
Grandelius, Nils – Eljanov, Pavel 1/2 – 1/2

Round 2 Masters – Sunday the 12th
Dubov, Daniil – Kovalev, Vladislav 1 – 0
Duda, Jan-Krzysztof – Firouzja, Alireza 1/2 – 1/2
Artemiev, Vladislav – Vitiugov, Nikita 1 – 0
So, Wesley – Anand, Viswanathan 1 – 0
Giri, Anish – Caruana, Fabiano 1/2 – 1/2
Yu, Yangyi – Carlsen, Magnus 1/2 – 1/2
Xiong, Jeffery – Van Foreest, Jorden 1 – 0

Round 2 Challengers – Sunday the 12th
Mamedov, Rauf – Grandelius, Nils 1 – 0
Eljanov, Pavel – Nihal Sarin 1/2 – 1/2
Smirnov, Anton – Keymer, Vincent 1/2 – 1/2
Warmerdam, Max – L’Ami, Erwin 1/2 – 1/2
Van Foreest, Lucas – Ganguly, Surya Shekhar 1/2 – 1/2
Abdusattorov, Nodirbek – Smeets, Jan 0 – 1
Saduakassova, Dinara – Anton Guijarro, David 1/2 – 1/2

Round 1 Masters – Saturday the 11th
Xiong, Jeffery – Dubov, Daniil 1/2 – 1/2
Van Foreest, Jorden – Yu, Yangyi 1 – 0
Carlsen, Magnus – Giri, Anish 1/2 – 1/2
Caruana, Fabiano – So, Wesley 1/2 – 1/2
Anand, Viswanathan – Artemiev, Vladislav 1/2 – 1/2
Vitiugov, Nikita – Duda, Jan-Krzysztof 1/2 – 1/2
Firouzja, Alireza – Kovalev, Vladislav 1 – 0

Round 1 Challengers – Saturday the 11th
Saduakassova, Dinara – Mamedov, Rauf 1/2 – 1/2
Anton Guijarro, David – Abdusattorov, Nodirbek 1/2 – 1/2
Smeets, Jan – Van Foreest, Lucas 1/2 – 1/2
Ganguly, Surya Shekhar – Warmerdam, Max 1 – 0
L’Ami, Erwin – Smirnov, Anton 1 – 0
Keymer, Vincent – Eljanov, Pavel 0 – 1
Nihal Sarin – Grandelius, Nils 1/2 – 1/2

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *