Sunway Sitges International Chess Festival: Lucas van Foreest gedeeld vijfde

De Sunway Sitges is een Zwitsers toernooi met 10 ronden dat plaatsvindt van 13 tot 23 december 2021 in Sitges, Spanje. Spelers krijgen 90 minuten voor 40 zetten, gevolgd door 30 minuten tot het einde van de partij, plus een increment van 30 seconden vanaf zet één.

Officiële website: www.sunwaychessfestival.com

De Nederlanders: (rating +/-)

GM Lucas van Foreest 2530    (23,6)
IM Liam Vrolijk 2473    (-6,8)
Eline Roebers 2365     (-51,8)
FM Siem van Dael 2300   (3,0)
Machteld van Foreest 2189   (38,4)

Top van het veld:

GM Korobov Anton UKR 2699
GM Cheparinov Ivan BUL 2664
GM Nihal Sarin IND 2662
GM Niemann Hans Moke USA 2645
GM Tabatabaei M. Amin IRI 2643

 

Eindstand:

Rk. SNo Name FED Rtg Pts.  TB1   TB2   TB3 
1 9 GM Kollars Dmitrij GER 2622 8,0 62,0 63,5 48,25
2 6 GM Abdusattorov Nodirbek UZB 2633 8,0 61,5 66,0 51,75
3 2 GM Cheparinov Ivan BUL 2664 8,0 61,0 64,0 49,00
4 12 GM Puranik Abhimanyu IND 2604 8,0 59,0 64,0 50,25
5 11 GM Sethuraman S.P. IND 2613 7,5 64,5 69,5 50,00
6 25 GM Van Foreest Lucas NED 2530 7,5 63,0 69,0 50,00
7 14 GM Safarli Eltaj AZE 2579 7,5 59,5 64,5 46,25
8 1 GM Korobov Anton UKR 2699 7,5 59,0 64,0 47,50
9 3 GM Nihal Sarin IND 2662 7,5 58,0 63,0 46,75
10 8 GM Erigaisi Arjun IND 2629 7,5 56,5 61,0 43,25
22 40 IM Vrolijk Liam NED 2473 7,0 50,5 55,5 39,50
98 154 Van Foreest Machteld NED 2189 5,5 49,0 53,0 26,25
127 112 FM Van Dael Siem NED 2300 5,0 49,0 53,0 23,50
147 82 Roebers Eline NED 2365 5,0 43,0 45,0 18,25

Ronde 10 (Laatste ronde)

Naam Rtg Pt. Resultaat Pt. Naam Rtg
GM Van Foreest Lucas 2530 7 ½ – ½ 7 GM Nihal Sarin 2662
IM Vrolijk Liam 2473 6 1 – 0 6 WIM Sieber Fiona 2225
FM Van Dael Siem 2300 5 0 – 1 5 FM Garcia Ramos Daniel 2428
Roebers Eline 2365 ½ – ½ FM Saya Ethan 2204
FM Kapitanchuk Tomas 2323 0 – 1 Van Foreest Machteld 2189

Stand na ronde 9

Naam FED Rtg Pts.  TB1  TB2  TB3
GM Kollars Dmitrij GER 2622 7,5 48,0 49,5 39,75
GM Puranik Abhimanyu IND 2604 7,5 45,0 50,0 41,25
GM Sethuraman S.P. IND 2613 7,0 51,5 56,0 42,25
GM Abdusattorov Nodirbek UZB 2633 7,0 50,5 55,0 41,75
GM Van Foreest Lucas NED 2530 7,0 49,5 54,5 41,25
GM Cheparinov Ivan BUL 2664 7,0 49,0 52,0 38,25
GM Nihal Sarin IND 2662 7,0 46,5 51,5 39,75
IM Sankalp Gupta IND 2504 7,0 46,0 50,5 37,75
IM Pranav Anand IND 2416 7,0 45,0 48,5 35,00
IM Kacharava Nikolozi GEO 2469 7,0 42,5 45,5 35,25
IM Vrolijk Liam NED 2473 6,0 40,0 44,0 29,25
FM Van Dael Siem NED 2300 5,0 38,5 42,0 21,25
Van Foreest Machteld NED 2189 4,5 39,0 42,5 18,25
Roebers Eline NED 2365 4,5 35,0 37,0 14,25

 

Ronde 9

Naam Rtg Pt. Resultaat Pt. Naam Rtg
GM Van Foreest Lucas 2530 ½ – ½ GM Abdusattorov Nodirbek 2633
IM Salimova Nurgyul 2353 5 0 – 1 5 IM Vrolijk Liam 2473
FM Betaneli Alexander 2163 4 0 – 1 4 FM Van Dael Siem 2300
CM Nurgaliyev Sauat 2102 0 – 1 Roebers Eline 2365
Van Foreest Machteld 2189 1 – 0 Harsh Suresh 1922

Ronde 8:

Naam Rtg Pt. Resultaat Pt.  Naam Rtg
GM Vocaturo Daniele 2621 0 – 1 GM Van Foreest Lucas 2530
IM Vrolijk Liam 2473 ½ – ½ IM Soumya Swaminathan 2351
FM Van Dael Siem 2300 4 0 – 1 4 Vaibhav Jayant Raut 2097
FM Domingo Nunez Alejandro 2340 1 – 0 Van Foreest Machteld 2189
Roebers Eline 2365 1 – 0 Niklesh Kumar Jain 2012

Stand na ronde 7

1 6 GM Abdusattorov Nodirbek UZB 2633 6,0 30,0 33,0 28,50
2 9 GM Kollars Dmitrij GER 2622 6,0 29,0 30,5 25,25
3 2 GM Cheparinov Ivan BUL 2664 6,0 28,5 31,5 26,50
4 12 GM Puranik Abhimanyu IND 2604 6,0 27,0 30,5 25,50
5 11 GM Sethuraman S.P. IND 2613 5,5 31,5 34,5 25,75
6 25 GM Van Foreest Lucas NED 2530 5,5 30,0 34,0 25,75
7 14 GM Safarli Eltaj AZE 2579 5,5 28,5 32,0 24,75
62 40 IM Vrolijk Liam NED 2473 4,5 24,0 27,0 17,25
88 112 FM Van Dael Siem NED 2300 4,0 24,5 26,5 13,25
132 154 Van Foreest Machteld w NED 2189 3,5 24,0 27,0 11,75
213 82 Roebers Eline w NED 2365 2,5 22,5 24,5 6,75

 

Ronde 7

Naam Rtg Pt. Resultaat Pt.  Naam Rtg
GM Van Foreest Lucas 2530 1 – 0 IM Aulia Medina Warda 2367
FM Vitenberg Noam Aviv 2327 4 ½ – ½ 4 IM Vrolijk Liam 2473
IM Kurmann Oliver 2466 4 1 – 0 4 FM Van Dael Siem 2300
Van Foreest Machteld 2189 3 ½ – ½ 3 IM Pantzar Milton 2420
FM Ayza Ballester Jordi 2113 1 – 0 Roebers Eline 2365

Ronde 6

Naam Rtg Pt. Resultaat Pt. Naam Rtg
GM Erigaisi Arjun 2629 4 ½ – ½ 4 GM Van Foreest Lucas 2530
IM Vrolijk Liam 2473 3 1 – 0 3 Nikolic Vladan 2221
FM Van Dael Siem 2300 3 1 – 0 3 GM Stefanova Antoaneta 2469
FM Domingo Nunez Ruben 2395 3 0 – 1 3 Van Foreest Machteld 2189
Roebers Eline 2365 1 – 0 Altisen Palmada Roberto 1996

Stand na ronde 5

Rk. SNo Naam FED Rtg Pts.  TB1   TB2   TB3 
1 11 GM Sethuraman S.P. IND 2613 5,0 15,0 17,0 17,00
2 14 GM Safarli Eltaj AZE 2579 4,5 14,0 17,5 15,75
3 4 GM Niemann Hans Moke USA 2645 4,5 14,0 14,0 12,00
4 24 GM Dardha Daniel BEL 2533 4,5 13,5 16,0 14,25
5 12 GM Puranik Abhimanyu IND 2604 4,5 13,5 15,0 13,00
6 6 GM Abdusattorov Nodirbek UZB 2633 4,5 13,0 15,5 14,00
7 46 GM Rios Cristhian Camilo COL 2460 4,5 12,5 13,5 11,50
8 9 GM Kollars Dmitrij GER 2622 4,5 12,5 13,0 11,25
9 25 GM Van Foreest Lucas NED 2530 4,0 15,5 18,5 14,25
….. ….. ….. ….. ….. ….. ….. ….. ….. …..
92 40 IM Vrolijk Liam NED 2473 3,0 11,5 14,0 8,50
99 112 FM Van Dael Siem NED 2300 3,0 11,5 12,5 5,75
101 154 Van Foreest Machteld NED 2189 3,0 11,0 13,0 6,00
213 82 Roebers Eline NED 2365 1,5 12,5 14,5 3,75

 

Ronde 5

Naam Rtg Pt. Resultaat Pt. Naam Rtg
GM Van Foreest Lucas 2530 ½ – ½ GM Cheparinov Ivan 2664
GM Narciso Dublan Marc 2519 ½ – ½ FM Van Dael Siem 2300
FM Dalaud Dorian 2275 ½ – ½ IM Vrolijk Liam 2473
Van Foreest Machteld 2189 2 1 – 0 2 Arsenie Cristian Marc 1837
Gugan Govindan 2084 1 – 0 Roebers Eline 2365

Ronde 4

Naam Rtg Pt. Resultaat Pt. Naam Rtg
GM Niemann Hans Moke 2645 3 ½ – ½ 3 GM Van Foreest Lucas 2530
IM Vrolijk Liam 2473 2 ½ – ½ 2 WGM Fataliyeva Ulviyya 2324
FM Van Dael Siem 2300 2 ½ – ½ 2 IM Ayats Llobera Gerard 2448
Roebers Eline 2365 0 – 1 WIM Fisabilillah Ummi 2159
Perez Bolanos Joel 2015 1 0 – 1 1 Van Foreest Machteld 2189

Ronde 3

Naam Rtg Pt. Resultaat Pt. Naam Rtg
GM Van Foreest Lucas 2530 2 1 – 0 2 IM Setyaki Azarya Jodi 2389
Van Foreest Machteld 2189 1 0 – 1 1 IM Vrolijk Liam 2473
IM Tarigan Gilbert Elroy 2149 1 ½ – ½ 1 Roebers Eline 2365
Serrano Aspa Xavier 2052 1 0 – 1 1 FM Van Dael Siem 2300

Ronde 2

Naam Rtg Pt. Resultaat Pt. Naam Rtg
Roebers Eline 2365 1 0 – 1 1 GM Karthikeyan Murali 2630
FM Macias Pino Diego 2324 1 0 – 1 1 GM Van Foreest Lucas 2530
FM Van Dael Siem 2300 1 0 – 1 1 IM Garriga Cazorla Pere 2477
IM Vrolijk Liam 2473 ½ ½ – ½ ½ Knudsen Simon 2171
Alquist Erik 1965 0 0 – 1 0 Van Foreest Machteld 2189

Ronde 1

Naam Rtg Pt. Resultaat Pt. Naam Rtg
Van Foreest Machteld 2189 0 0 – 1 0 GM Kadric Denis 2572
GM Van Foreest Lucas 2530 0 1 – 0 0 Dhananjay S 2174
WIM Chitlange Sakshi 2132 0 ½ – ½ 0 IM Vrolijk Liam 2473
Sperat Czar Nicolas 2004 0 0 – 1 0 Roebers Eline 2365
Harish Neeraj 1851 0 0 – 1 0 FM Van Dael Siem 2300

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.