75ste Noteboomtoernooi: Open toernooi: Namig Guliyev wint toernooi

Noteboom_cover

Eindstand

Positie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Speler
Guliyev, Namig (GM)
Peng, Zhaoqin (GM)
Werf, Mark van der (IM)
Fridman, Daniel (GM)
Lai, Hing Ting (FM)
Doel, E. van den (GM)
Wantola, Ivo (FM)
Warmerdam, Max
Burg, Twan (IM)
Haastert,Edwin van (IM)
Sprenger, Jan (IM)
Miezis, Normunds (GM)
Tikranian, Alik
Pijpers, Arthur
Soors, Stef (IM)
Brink, Barry
Fedorchuk, S. (GM)
Ootes, Lars
Kazarian, Anna-Maja
Werle, Jan (GM))
Rating
2536
2378
2400
2651
2338
2553
2371
2200
2519
2406
2502
2499
2151
2387
2391
2223
2643
2387
2079
2506
TPR
2638
2805
2552
2674
2680
2619
2386
2443
2387
2246
2560
2577
2381
2424
2399
2440
2553
2434
2253
2377
Punten
5.5
5.0
5.0
5.0
5.0
5.0
4.5
4.5
4.5
4.5
4.0
4.0
4.0
4.0
4.0
4.0
4.0
4.0
4.0
4.0

 

Ronde 6: Indeling eerste 21 partijen

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Guliyev, Namig (GM)
Lai, Hing Ting (FM)
Peng, Zhaoqin (GM)
Doel, E. van den (GM)
Fridman, Daniel (GM)
Haastert,Edwin van (IM)
Wantola, Ivo (FM)
Kazarian, Anna-Maja
Warmerdam, Max
Togt, Twan van der
Hof, Eric van ‘t
Thakoerdien, Jerrel
Hoeven, Gerben van der
Roobol, Martin (FM)
Ypma, Peter
Lopez, Jasel (FM)
Ootes, Lennart
Pap, Misa (GM)
Meissner, Felix (FM)
Leent, Dimitri van (FM)
Beukema, Stefan (FM)




















Werf, Mark van der (IM)
Sprenger, Jan (IM)
Ootes, Lars
Miezis, Normunds (GM)
Fedorchuk, S. (GM)
Otten, Martijn
Kerstens, Dennis
Tikranian, Alik
Burg, Brent
Burg, Twan (IM)
Soors, Stef (IM)
Werle, Jan (GM)
Pijpers, Arthur
Stork, Ornett
Ikonnikov,V. (GM)
Berg, Bram van den
Brink, Barry
Kevlishvili, Robby (FM)
Jelica, Mara (WIM)
Nguyen, Kevin
Corstjens, Rolf
1 – 0
1 – 0
1 – 0
1 – 0
1 – 0
1 – 0
1 – 0
½ – ½
1 – 0
0 – 1
0 – 1
0 – 1
0 – 1
½ – ½
½ – ½
½ – ½
0 – 1
1 – 0
½ – ½
1 – 0
0 – 1

 

###pgn###

[Event “75e Noteboomtoernooi”]
[Site “CORPUS Oegstgeest”]
[Date “2015.02.15”]
[Round “6.3”]
[White “Guliyev, Namig”]
[Black “Van der Werf, Mark”]
[Result “1-0”]
[ECO “B08”]
[PlyCount “135”]
[EventDate “2015.??.??”]
[WhiteClock “0:18:32”]
[BlackClock “0:01:12”]

1. e4 d6 2. d4 Nf6 3. Nc3 g6 4. Nf3 Bg7 5. Be2 O-O 6. O-O c6 7. a4 Qc7 8. Be3
Nbd7 9. Nd2 e5 10. d5 cxd5 11. exd5 a6 12. a5 b5 13. axb6 Nxb6 14. Bxb6 Qxb6
15. Nc4 Qc7 16. Ra5 Bg4 17. b3 Bf5 18. Qd2 e4 19. Rfa1 Bc8 20. R1a2 Bb7 21. Nd1
Rfe8 22. Nde3 Rab8 23. Qb4 Red8 24. Qa3 Ne8 25. Ra4 Nf6 26. Ra5 Ne8 27. b4 f5
28. g3 h5 29. Nd2 Qc3 30. Ndf1 Nc7 31. Nd1 Qxa3 32. R2xa3 Bc8 33. c3 Nb5 34.
Rb3 Rd7 35. Nfe3 Rc7 36. Bxb5 axb5 37. h4 Bd7 38. Rba3 Rbc8 39. Ra7 Be8 40.
Rxc7 Rxc7 41. Ng2 Kf7 42. Nf4 Bd7 43. Kf1 Bf6 44. Ke2 Bg7 45. Kd2 Bf6 46. Ne3
Be5 47. Nh3 Kf6 48. Ng2 Be8 49. Nhf4 Bf7 50. Ne3 g5 51. hxg5+ Kxg5 52. Ne2 f4
53. gxf4+ Bxf4 54. Nxf4 Kxf4 55. Ra1 Rc8 56. Ra7 Rf8 57. c4 bxc4 58. b5 Bg8 59.
Kc3 h4 60. Rg7 h3 61. Rg3 h2 62. Rh3 Bxd5 63. Nxd5+ Ke5 64. Ne3 d5 65. Rh5+ Ke6
66. Rxh2 Rb8 67. Rh6+ Ke5 68. Rh5+ 1-0

%%%pgn%%%

###pgn###

[Event “75e Noteboomtoernooi”]
[Site “CORPUS Oegstgeest”]
[Date “2015.02.15”]
[Round “6.4”]
[White “Lai, Hing Ting”]
[Black “Sprenger, Jan”]
[Result “1-0”]
[ECO “A20”]
[PlyCount “49”]
[EventDate “2015.??.??”]
[WhiteClock “1:01:58”]
[BlackClock “0:28:33”]

1. c4 e5 2. g3 Nf6 3. Bg2 Nc6 4. Nc3 Bc5 5. d3 d6 6. Nf3 O-O 7. O-O h6 8. a3 a5
9. h3 Bf5 10. e3 Re8 11. b3 Bh7 12. Bb2 Qd7 13. Qc2 e4 14. dxe4 Nxe4 15. Nxe4
Bxe4 16. Qe2 f5 17. Nh4 Qf7 18. Bxe4 Rxe4 19. Qf3 Rf8 20. g4 g6 21. Kh1 Qe8 22.
Nxg6 Rf7 23. gxf5 Kh7 24. Rg1 a4 25. Nf8+ 1-0

%%%pgn%%%

corpus

Ronde 5 Stand eerste 20 spelers

Partij Mark van der Werf onder de uitslagen

Positie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Speler
Werf, Mark van der (IM)
Guliyev, Namig (GM)
Sprenger, Jan (IM)
Peng, Zhaoqin (GM)
Miezis, Normunds (GM)
Fedorchuk, S. (GM)
Fridman, Daniel (GM)
Doel, E. van den (GM)
Lai, Hing Ting (FM)
Ootes, Lars
Otten, Martijn
Wantola, Ivo (FM)
Tikranian, Alik
Burg, Brent
Warmerdam, Max
Togt, Twan van der
Burg, Twan (IM)
Haastert,Edwin van (IM)
Kazarian, Anna-Maja
Kerstens, Dennis
Rating
2400
2536
2502
2378
2499
2643
2651
2553
2338
2387
2100
2371
2151
2192
2200
2043
2519
2406
2079
2202
TPR
2780
2544
2718
2781
2695
2635
2541
2526
2533
2556
2460
2336
2446
2379
2402
2235
2362
2190
2288
2388
Punten
5.0
4.5
4.0
4.0
4.0
4.0
4.0
4.0
4.0
4.0
3.5
3.5
3.5
3.5
3.5
3.5
3.5
3.5
3.5
3.5

 

Ronde 5 uitslagen eerste 20 partijen:

 

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Werf, Mark van der (IM)
Sprenger, Jan (IM)
Fedorchuk, S. (GM)
Otten, Martijn
Soors, Stef (IM)
Ikonnikov,V. (GM)
Ootes, Lars
Pijpers, Arthur
Tikranian, Alik
Nguyen, Kevin
Burg, Twan (IM)
Kevlishvili, Robby (FM)
Buuren, Fabian van
Pap, Misa (GM)
Senders, Mischa (FM)
Burg, Brent
Kerstens, Dennis
Hof, Eric van ‘t
Ratsma, Rosa
Groffen, Hans



















Togt, Twan van der
Doel, E. van den (GM)
Miezis, Normunds (GM)
Guliyev, Namig (GM)
Lai, Hing Ting (FM)
Peng, Zhaoqin (GM)
Thakoerdien, Jerrel
Fridman, Daniel (GM)
Wantola, Ivo (FM)
Haastert,Edwin van (IM)
Beukema, Stefan (FM)
Ypma, Peter
Warmerdam, Max
Roobol, Martin (FM)
Kazarian, Anna-Maja
Jong,Jan-Willem de (IM)
Termeulen, Albert
Jongste, David
Pérez Garcia, Hebert
Meissner, Felix (FM)
1 – 0
½ – ½
½ – ½
0 – 1
0 – 1
0 – 1
1 – 0
0 – 1
½ – ½
0 – 1
1 – 0
½ – ½
0 – 1
½ – ½
0 – 1
1 – 0
1 – 0
1 – 0
½ – ½
0 – 1

###pgn###

[Event “75e Noteboomtoernooi”]
[Site “CORPUS Oegstgeest”]
[Date “2015.02.15”]
[Round “5.3”]
[White “Van der Werf, Mark”]
[Black “Van der Togt, Twan”]
[Result “1-0”]
[ECO “A06”]
[PlyCount “35”]
[EventDate “2015.??.??”]
[WhiteClock “1:21:07”]
[BlackClock “1:13:15”]

1. Nf3 d5 2. c4 c6 3. e3 Nf6 4. Nc3 e6 5. b3 Nbd7 6. Qc2 Bd6 7. Bb2 O-O 8. Be2
Qe7 9. O-O b6 10. cxd5 exd5 11. Nd4 Bb7 12. Nf5 Qe6 13. Nxd6 Qxd6 14. d4 Rfe8
15. a4 a5 16. Ba3 Qe6 17. Bd3 Ba6 18. Bf5 1-0

%%%pgn%%%

 

Ronde 4:

Uitslagen eerste 20 partijen:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Sprenger, Jan (IM)
Fedorchuk, S. (GM)
Thakoerdien, Jerrel
Peng, Zhaoqin (GM)
Werle, Jan (GM)
Werf, Mark van der (IM)
Ootes, Lars
Kerstens, Dennis
Burg, Twan (IM)
Togt, Twan van der
Pietrow, Andrzej
Berg, Bram van den
Doel, E. van den (GM)
Tikranian, Alik
Oudewaal, Vincent
Hagendijk, Klaas
Otten, Martijn
Straver, Robert
Termeulen, Albert
Senders, Justin



















Ikonnikov,V. (GM)
Miezis, Normunds (GM)
Soors, Stef (IM)
Guliyev, Namig (GM)
Warmerdam, Max
Roobol, Martin (FM)
Kazarian, Anna-Maja
Beukema, Stefan (FM)
Fridman, Daniel (GM)
Jong,Jan-Willem de (IM)
Hopman, Pieter (FM)
Pérez Garcia, Hebert
Wantola, Ivo (FM)
Pijpers, Arthur
Lai, Hing Ting (FM)
Meissner, Felix (FM)
Corstjens, Rolf
Leent, Dimitri van (FM)
Haastert,Edwin van (IM)
Lommen, Frank
½ – ½
½ – ½
0 – 1
1 – 0
0 – 1
0 – 1
0 – 1
½ – ½
1 – 0
½ – ½
0 – 1
0 – 1
1 – 0
1 – 0
1 – 0
½ – ½
0 – 1
0 – 1
1 – 0
0 – 1

Stand:

Positie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Speler
Werf, Mark van der (IM)
Sprenger, Jan (IM)
Fedorchuk, S. (GM)
Otten, Martijn
Guliyev, Namig (GM)
Miezis, Normunds (GM)
Togt, Twan van der
Doel, E. van den (GM)
Soors, Stef (IM)
Peng, Zhaoqin (GM)
Thakoerdien, Jerrel
Fridman, Daniel (GM)
Tikranian, Alik
Pijpers, Arthur
Wantola, Ivo (FM)
Ootes, Lars
Ikonnikov,V. (GM)
Lai, Hing Ting (FM)
Nguyen, Kevin
Beukema, Stefan (FM)
Rating
2400
2502
2643
2100
2536
2499
2043
2553
2391
2378
2150
2651
2151
2387
2371
2387
2558
2338
2029
2362
TPR
2801
2800
2703
2716
2516
2720
2323
2539
2512
2664
2634
2456
2469
2467
2395
2536
2464
2350
2613
2442
Punten
4.0
3.5
3.5
3.5
3.5
3.5
3.5
3.5
3.0
3.0
3.0
3.0
3.0
3.0
3.0
3.0
3.0
3.0
2.5
2.5

 

###pgn###

[Event “75e Noteboomtoernooi”]
[Site “CORPUS Oegstgeest”]
[Date “2015.02.14”]
[Round “4.5”]
[White “Soors, Stef”]
[Black “Van der Werf, Mark”]
[Result “0-1”]
[ECO “B07”]
[PlyCount “104”]
[EventDate “2015.??.??”]
[WhiteClock “0:00:20”]
[BlackClock “0:03:03”]

1. e4 d6 2. d4 Nf6 3. Nc3 g6 4. Be3 a6 5. h4 h5 6. f3 b5 7. Qd2 Bg7 8. O-O-O c6
9. Kb1 Qc7 10. a3 O-O 11. Nh3 Bxh3 12. Rxh3 a5 13. e5 dxe5 14. dxe5 Qxe5 15.
Bf4 Qf5 16. Bd3 Qc8 17. Bh6 b4 18. Na4 Nbd7 19. Bxg7 Kxg7 20. f4 c5 21. f5 c4
22. Be2 c3 23. Qe3 cxb2 24. fxg6 fxg6 25. Rg3 bxa3 26. Rxd7 Qxd7 27. Nc5 Rab8
28. Rxg6+ Kxg6 29. Bd3+ Kf7 30. Bc4+ Ke8 31. Nxd7 Nxd7 32. Qxa3 Rf4 33. Qg3 Rg4
34. Qc3 Rxh4 35. Bb3 a4 36. Qh8+ Nf8 37. Qe5 Rbb4 38. g3 Rh1+ 39. Kxb2 axb3 40.
Qa5 bxc2+ 41. Kxc2 Rbb1 42. Qa8+ Kf7 43. Qd5+ e6 44. Qf3+ Ke7 45. Qa3+ Kf7 46.
Qf3+ Kg8 47. Qf6 Rbf1 48. Qg5+ Kf7 49. Qa5 Rf3 50. Kd2 Rh2+ 51. Ke1 Rb3 52.
Qc7+ Kg8 0-1

%%%pgn%%%

 

Favoriet Daniel Fridman verliest van Jan Sprengers in de derde ronde, zie partij onder de uitslagen.

Uitslagen ronde 3

Sprenger, Jan (IM)
Fedorchuk, S. (GM)
Thakoerdien, Jerrel
Peng, Zhaoqin (GM)
Werle, Jan (GM)
Werf, Mark van der (IM)
Ootes, Lars
Kerstens, Dennis
Burg, Twan (IM)
Togt, Twan van der
Pietrow, Andrzej
Berg, Bram van den
Doel, E. van den (GM)
Tikranian, Alik
Oudewaal, Vincent
Hagendijk, Klaas
Otten, Martijn
Straver, Robert
Termeulen, Albert
Senders, Justin



















Fridman, Daniel (GM)
Beukema, Stefan (FM)
Ikonnikov,V. (GM)
Guliyev, Namig (GM)
Miezis, Normund (GM)
Pérez Garcia, Hebert
Soors, Stef (IM)
Hopman, Pieter (FM)
Roobol, Martin (FM)
Bergh, Ben van den
Warmerdam, Max
Burg, Brent
Cheung, Jan
Pijpers, Arthur
Nguyen, Kevin
Kazarian, Anna-Maja
Lommen, Frank
Meissner, Felix (FM)
Verhoef, Ruud
Leent, Dimitri van (FM)
1 – 0
1 – 0
½ – ½
½ – ½
0 – 1
1 – 0
0 – 1
0 – 1
0 – 1
1 – 0
0 – 1
½ – ½
1 – 0
½ – ½
0 – 1
0 – 1
1 – 0
½ – ½
1 – 0
½ – ½

###pgn###

[Event “75e Noteboomtoernooi”]
[Site “CORPUS Oegstgeest”]
[Date “2015.02.14”]
[Round “3.3”]
[White “Sprenger, Jan”]
[Black “Fridman, Daniel”]
[Result “1-0”]
[ECO “B06”]
[PlyCount “49”]
[EventDate “2015.??.??”]
[WhiteClock “0:17:33”]
[BlackClock “0:10:44”]

1. e4 g6 2. d4 Bg7 3. Nf3 d6 4. Bc4 c6 5. O-O d5 6. Bb3 Bg4 7. Nc3 Nf6 8. h3
Bxf3 9. Qxf3 e6 10. Re1 Nxe4 11. Nxe4 dxe4 12. Rxe4 O-O 13. h4 Qa5 14. Bf4 Re8
15. Rae1 Bxd4 16. h5 Na6 17. c3 Bg7 18. h6 Bf6 19. Bd6 Bg5 20. Rxe6 fxe6 21.
Rxe6 Rxe6 22. Bxe6+ Kh8 23. Bf8 Bxh6 24. Qf6+ Bg7 25. Bxg7# 1-0

%%%pgn%%%

 

Stand na ronde 2 (eerste 20)

Positie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Naam
Fridman, Daniel (GM)
Werf, Mark van der (IM)
Beukema, Stefan (FM)
Thakoerdien, Jerrel
Miezis, Normund (GM)
Soors, Stef (IM)
Peng, Zhaoqin (GM)
Guliyev, Namig (GM)
Ootes, Lars
Werle, Jan (GM)
Fedorchuk, S. (GM)
Ikonnikov,V. (GM)
Sprenger, Jan (IM)
Pérez Garcia, Hebert
Kerstens, Dennis
Burg, Twan (IM)
Bergh, Ben van den
Warmerdam, Max
Berg, Bram van den
Cheung, Jan
Rating
2651
2400
2362
2150
2499
2391
2378
2536
2387
2506
2643
2558
2502
2162
2202
2519
1990
2200
2208
2023
TPR
2719
2646
2673
2759
2718
2837
2854
2702
2942
2770
2764
2601
2809
2506
2487
2352
2292
2671
2529
2241
Punten
2.0
2.0
2.0
2.0
2.0
2.0
2.0
2.0
2.0
2.0
2.0
2.0
2.0
2.0
1.5
1.5
1.5
1.5
1.5
1.5

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *