21st Hogeschool Zeeland Tournament 2017: 3 winnaars: Bok, Foreest en Iturrizaga

In de eerste ronden waren er zoals gebruikelijk niet veel verrassingen omdat het krachtsverschil nog te groot is. De uitzondering op de regel was de nederlaag van GM Vyacheslav Ikonnikov in de tweede ronde.

Nu de vierde ronde aanstaande is beginnen de paringen interessanter te worden. Er zijn nog 13 spelers ongeslagen en die mogen vandaag tegen elkaar aantreden. Je zou kunnen zeggen “let the games begin”.

Met de laatste ronde van vandaag gaat het toernooi een spannende ronde tegemoet. met 9 spelers op 6,5 punt met daarachter ook nog eens 11 spelers met 6 punten is er nog geen slag naar te slaan wie er zal winnen, of zelfs beter: wie er allemaal gaan winnen.

Jorden van Foreest

Thomas Beerdsen

Hugo ten Hertog

Benjamin Bok vs Lucas van Foreest

Henk Vedder klaar voor de strijd

Eindstand:

Positie Naam Pnt Land Rtg TPR W-We
1 GM Iturrizaga Bonelli, Eduard 7.5 VEN 2662 2726 0.78
2 GM Van Foreest, Jorden 7.5 NED 2600 2649 0.68
3 GM Bok, Benjamin 7.5 NED 2615 2654 0.51
4 GM Pruijssers, Roeland 7 NED 2489 2606 1.45
5 GM Landa, Konstantin 7 RUS 2623 2627 0.28
6 GM Ikonnikov, Vyacheslav 7 RUS 2532 2540 0.45
7 FM Lai, Hing Ting 7 NED 2388 2505 1.43
8 GM Gonzales, Jayson 7 PHI 2378 2435 0.88
9 IM Praggnanandhaa R 6.5 IND 2487 2576 1.27
10 GM Ernst, Sipke 6.5 NED 2553 2506 -0.15
11 IM Admiraal, Miguoel 6.5 NED 2447 2434 0.14
12 GM Hausrath, Daniel 6.5 GER 2491 2463 -0.11
13 GM Czebe, Attila 6.5 HUN 2465 2454 0.08
14 IM Beerdsen, Thomas 6.5 NED 2447 2449 0.26
15 FM Warmerdam, Max 6.5 NED 2387 2422 0.67
16 IM Vedder, Henk 6.5 NED 2340 2386 0.83
17 FM Stillger, Bernhard 6.5 GER 2262 2434 2.23
18 IM Kuipers, Stefan 6.5 NED 2399 2412 0.35
19 IM Van Foreest, Lucas 6.5 NED 2467 2407 -0.33
20 FM Vereggen, Lars 6.5 NED 2336 2364 0.5
21 Zwirs, Nico 6.5 NED 2399 2353 -0.27
22 FM Maatman, Nick 6.5 NED 2386 2343 -0.16
23 FM Van Leent, Dimitri 6.5 NED 2244 2277 0.58

Indeling ronde 9

Naam Land Rtg Uitslagen Naam Land Rtg
GM Iturrizaga Bonelli, Eduard VEN 2662 1 – 0 IM Praggnanandhaa R IND 2487
GM Ikonnikov, Vyacheslav RUS 2532 1/2 – 1/2 GM Landa, Konstantin RUS 2623
GM Bok, Benjamin NED 2615 1 – 0 IM Van Foreest, Lucas NED 2467
GM Ernst, Sipke NED 2553 0 – 1 GM Van Foreest, Jorden NED 2600
GM Hausrath, Daniel GER 2491 1/2 – 1/2 GM Pruijssers, Roeland NED 2489
FM Lai, Hing Ting NED 2388 1 – 0 IM Leenhouts, Koen NED 2486
IM Ten Hertog, Hugo NED 2466 0 – 1 GM Gonzales, Jayson PHI 2378
IM Vedder, Henk NED 2340 1/2 – 1/2 GM Czebe, Attila HUN 2465
FM Stillger, Bernhard GER 2262 1/2 – 1/2 IM Beerdsen, Thomas NED 2447
FM Maatman, Nick NED 2386 1/2 – 1/2 Zwirs, Nico NED 2399

Stand na ronde 8

Positie Naam Pnt Land Rtg TPR
1 GM Iturrizaga Bonelli, Eduard 6.5 VEN 2662 2700
2 GM Landa, Konstantin 6.5 RUS 2623 2642
3 GM Bok, Benjamin 6.5 NED 2615 2621
4 GM Van Foreest, Jorden 6.5 NED 2600 2605
5 GM Ernst, Sipke 6.5 NED 2553 2558
6 GM Ikonnikov, Vyacheslav 6.5 RUS 2532 2533
7 GM Pruijssers, Roeland 6.5 NED 2489 2624
8 IM Praggnanandhaa R 6.5 IND 2487 2629
9 IM Van Foreest, Lucas 6.5 NED 2467 2446
10 GM Hausrath, Daniel 6 GER 2491 2466
11 IM Leenhouts, Koen 6 NED 2486 2453
12 IM Ten Hertog, Hugo 6 NED 2466 2452
13 GM Czebe, Attila 6 HUN 2465 2474
14 IM Beerdsen, Thomas 6 NED 2447 2479
15 Zwirs, Nico 6 NED 2399 2355

Stand na ronde 7

Positie Naam Pnt Land Rtg TPR
1 GM Iturrizaga Bonelli, Eduard 6 VEN 2662 2746
2 GM Landa, Konstantin 6 RUS 2623 2677
3 GM Bok, Benjamin 6 NED 2615 2663
4 GM Ernst, Sipke 6 NED 2553 2571
5 GM Ikonnikov, Vyacheslav 6 RUS 2532 2536
6 IM Praggnanandhaa R 6 IND 2487 2653
7 GM Van Foreest, Jorden 5.5 NED 2600 2570
8 GM Pruijssers, Roeland 5.5 NED 2489 2600
9 IM Van Foreest, Lucas 5.5 NED 2467 2396
10 GM Czebe, Attila 5.5 HUN 2465 2496
11 IM Admiraal, Miguoel 5.5 NED 2447 2457
12 IM Kuipers, Stefan 5.5 NED 2399 2447
13 IM Van Delft, Merijn 5.5 NED 2393 2392
14 FM Warmerdam, Max 5.5 NED 2387 2468
15 FM Maatman, Nick 5.5 NED 2386 2334

Indeling ronde 7 (donderdag 10 augustus, 18.30)

Naam Land Rtg Uitslagen Naam Land Rtg
GM Iturrizaga Bonelli, Eduard VEN 2662 ½-½ GM Landa, Konstantin RUS 2623
GM Bok, Benjamin NED 2615 1-0 IM Beerdsen, Thomas NED 2447
GM Ernst, Sipke NED 2553 1-0 FM Lai, Hing Ting NED 2388
IM Ten Hertog, Hugo NED 2466 0-1 GM Ikonnikov, Vyacheslav RUS 2532
IM Admiraal, Miguoel NED 2447 ½-½ GM Pruijssers, Roeland NED 2489
IM Praggnanandhaa R IND 2487 1-0 GM Gonzales, Jayson PHI 2378
FM Vereggen, Lars NED 2336 0-1 GM Van Foreest, Jorden NED 2600
FM Bezemer, Arno NED 2310 ½-½ GM Hausrath, Daniel GER 2491
FM Beukema, Jasper BEL 2209 0-1 IM Van Foreest, Lucas NED 2467
WGM Frayna, Janelle Mae PHI 2248 0-1 GM Czebe, Attila HUN 2465

Indeling ronde 6 (woensdag 9 augustus, 18.30)

Naam Land Rtg Uitslagen Naam Land Rtg
GM Van Foreest, Jorden NED 2600 0-1 GM Iturrizaga Bonelli, Eduard VEN 2662
GM Landa, Konstantin RUS 2623 1-0 WGM Frayna, Janelle Mae PHI 2248
GM Pruijssers, Roeland NED 2489 ½-½ GM Bok, Benjamin NED 2615
GM Hausrath, Daniel GER 2491 ½-½ IM Praggnanandhaa R IND 2487
IM Vedder, Henk NED 2340 0-1 GM Ernst, Sipke NED 2553
GM Ikonnikov, Vyacheslav RUS 2532 1-0 WIM Vaishali R IND 2327
Van den Berg, Bram NED 2257 0-1 IM Ten Hertog, Hugo NED 2466
GM Czebe, Attila HUN 2465 ½-½ FM Bezemer, Arno NED 2310
Boel, Marcel NED 2212 0-1 IM Admiraal, Miguoel NED 2447
IM Beerdsen, Thomas NED 2447 1-0 FM Hummel, Erik-Jan NED 2264

Indeling ronde 5 (dinsdag 8 augustus, 18.30)

Naam Land Rtg Uitslagen Naam Land Rtg
GM Iturrizaga Bonelli, Eduard VEN 2662 ½-½ GM Pruijssers, Roeland NED 2489
IM Praggnanandhaa R IND 2487 ½-½ GM Landa, Konstantin RUS 2623
GM Bok, Benjamin NED 2615 1-0 FM Warmerdam, Max NED 2387
FM Lammens, Tim NED 2304 0-1 GM Van Foreest, Jorden NED 2600
FM Stillger, Bernhard GER 2262 ½-½ GM Czebe, Attila HUN 2465
IM Admiraal, Miguoel NED 2447 ½-½ GM Gonzales, Jayson PHI 2378
FM Muehlenhaus, Sven GER 2199 ½-½ FM Lai, Hing Ting NED 2388
WGM Frayna, Janelle Mae PHI 2248 1-0 IM Leenhouts, Koen NED 2486
GM Ernst, Sipke NED 2553 1-0 WFM Bluhm, Sonja Maria GER 2255
Bollen, Guus NED 2245 0-1 GM Ikonnikov, Vyacheslav RUS 2532

Indeling ronde 4 (maandag 7 augustus, 18.30)

Naam Land Rtg Uitslagen Naam Fed. Rtg
IM Leenhouts, Koen NED 2486 0 – 1 GM Iturrizaga Bonelli, Eduard VEN 2662
GM Landa, Konstantin RUS 2623 1 – 0 IM Kuipers, Stefan NED 2399
GM Czebe, Attila HUN 2465 1/2 – 1/2 GM Bok, Benjamin NED 2615
GM Van Foreest, Jorden NED 2600 1/2 – 1/2 FM Lai, Hing Ting NED 2388
GM Pruijssers, Roeland NED 2489 1 – 0 IM Vedder, Henk NED 2340
IM Beerdsen, Thomas NED 2447 0 – 1 IM Praggnanandhaa R IND 2487
FM Warmerdam, Max NED 2387 1/2 – 1/2 GM Ernst, Sipke NED 2553
FM Amdouni, Zoubaier TUN 2299 1/2 – 1/2 GM Hausrath, Daniel GER 2491
IM Van Foreest, Lucas NED 2467 0 – 1 FM Stillger, Bernhard GER 2262
WFM Bluhm, Sonja Maria GER 2255 1/2 – 1/2 IM Ten Hertog, Hugo NED 2466

http://livechess.000webhostapp.com/

Stand na ronde 3

Positie Naam Pnt Land Rtg TPR
1 GM Iturrizaga Bonelli, Eduard 3 VEN 2662 3087
2 GM Landa, Konstantin 3 RUS 2623 3061
3 GM Bok, Benjamin 3 NED 2615 3029
4 GM Van Foreest, Jorden 3 NED 2600 3031
5 GM Pruijssers, Roeland 3 NED 2489 2975
6 IM Praggnanandhaa R 3 IND 2487 2957
7 IM Leenhouts, Koen 3 NED 2486 2965
8 GM Czebe, Attila 3 HUN 2465 2943
9 IM Beerdsen, Thomas 3 NED 2447 2922
10 IM Kuipers, Stefan 3 NED 2399 2906
11 FM Lai, Hing Ting 3 NED 2388 2890
12 FM Warmerdam, Max 3 NED 2387 2871
13 IM Vedder, Henk 3 NED 2340 2779
14 GM Ernst, Sipke 2.5 NED 2553 2428
15 GM Hausrath, Daniel 2.5 GER 2491 2440

 

You may also like...

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *