Fedorchuk en Pruijssers winnen 77ste Daniel Noteboomtoernooi

Het 77e Noteboomtoernooi begint op vrijdag 24 februari 2017. Locatie is opnieuw de fraaie conferentiezaal van museum CORPUS. Nieuw is dat er in het komend toernooi ook het ‘Noteboom light’ gespeeld kan worden, met een knipoog naar het verleden. Naast het bekende 6-rondig toernooi in 3 groepen (A,B,C) bieden we 4-kampen aan.

Website van het toernooi: http://www.lsg-leiden.nl/noteboom/

Eindstand:

Positie Naam Punten Rtg TPR WP SB
1 Fedorchuk, S. (GM) 5.5 2626 2723 23 20.75
2 Pruijssers, R. (GM) 5.5 2494 2651 21.5 19
3 Kevlishvili, Robby (IM) 5 2404 2603 22.5 18.5
4 Warmerdam, Max (FM) 5 2341 2530 22 17.25
5 Pijpers, Arthur (IM) 4.5 2437 2518 24.5 16.25
6 Assendelft, F.van (IM) 4.5 2331 2525 23 15.75
7 Jong, Migchiel de (IM) 4 2360 2344 23.5 13
8 Vrolijk, Liam (FM) 4 2357 2328 20.5 12.5
9 Admiraal, Miguoël (IM) 4 2435 2249 19.5 12
10 Breukelman, Jan (FM) 4 2359 2318 19 12.75
11 Blees, Albert (IM) 4 2414 2300 19 12.5
12 Spoelman, Wouter (GM) 4 2579 2327 19 12.5
13 Wagenvoorde, Guido 4 1953 2301 19 11.5
14 Clemens, Adrian (FM) 4 2218 2289 19 10
15 Vliet, Jeffrey van (FM) 4 2337 2284 18.5 10.5

Indeling ronde 6

Wit Rtg Uitslagen Zwart Rtg
Fedorchuk, S. (GM) 2626 1 – 0
Assendelft, F.van (IM) 2331
Pruijssers, R. (GM) 2494 1 – 0
Pijpers, Arthur (IM) 2437
Kevlishvili, Robby (IM) 2404 1 – 0
Vliet, Jeffrey van (FM) 2337
Jong, Migchiel de (IM) 2360 0 – 1
Warmerdam, Max (FM) 2341
Clemens, Adrian (FM) 2218 1/2 – 1/2
Kerstens, Dennis 2243
Leusden, Dennis van 2108 1/2 – 1/2 Breukelman, Jan (FM) 2359
Hummel, Erik-Jan (FM) 2315 1/2 – 1/2 Spoelman, Wouter (GM) 2579
Osch, Mees van (FM) 2356 1/2 – 1/2 Zon, Stef van der 2152
Dijkhuis, Oele 2022 1 – 0
Straver, Robert 2101
Admiraal, Miguoël (IM) 2435 1 – 0
Hilwerda, Jonas 1979

Stand na ronde 5

Nr Naam Punten Rtg TPR
1 Fedorchuk, S. (GM) 4.5 2626 2686
2 Pijpers, Arthur (IM) 4.5 2437 2657
3 Pruijssers, R. (GM) 4.5 2494 2578
4 Assendelft, F.van (IM) 4.5 2331 3000
5 Kevlishvili, Robby (IM) 4 2404 2548
6 Jong, Migchiel de (IM) 4 2360 2434
7 Warmerdam, Max (FM) 4 2341 2476
8 Vliet, Jeffrey van (FM) 4 2337 2350
9 Clemens, Adrian (FM) 3.5 2218 2298
10 Breukelman, Jan (FM) 3.5 2359 2378
11 Spoelman, Wouter (GM) 3.5 2579 2328
12 Osch, Mees van (FM) 3.5 2356 2292
13 Zon, Stef van der 3.5 2152 2326
14 Hummel, Erik-Jan (FM) 3.5 2315 2287
15 Kerstens, Dennis 3.5 2243 2293
Ronde 5
Pijpers, Arthur (IM) 2437 1/2 – 1/2
Fedorchuk, S. (GM) 2626
Assendelft, F.van (IM) 2331 1 – 0
Clemens, Adrian (FM) 2218
Overdam, Julian van 2359 0 – 1
Pruijssers, R. (GM) 2494
Lahaye, Rick 2395 0 – 1
Kevlishvili, Robby (IM) 2404
Warmerdam, Max (FM) 2341 1 – 0
Sekandar, Kambiz 2204
Jong, Migchiel de (IM) 2360 1 – 0
Wagenvoorde, Guido 1953
Vliet, Jeffrey van (FM) 2337 1 – 0
Vrolijk, Liam (FM) 2357
Straver, Robert 2101 1/2 – 1/2
Wilschut, Peter 2260
Dongen, Daan van 1906 1/2 – 1/2
Admiraal, Miguoël (IM) 2435
Padurariu,Smaranda(WIM) 2147 0 – 1
Osch, Mees van (FM) 2356
Ronde 4
Fedorchuk, S. (GM) 2626 1-0 Jong, Migchiel de (IM) 2360
Berg, Bram van den 2225 0-1 Pijpers, Arthur (IM) 2437
Clemens, Adrian (FM) 2218 1-0 Straver, Robert 2101
Admiraal, Miguoël (IM) 2435 0-1 Assendelft, F.van (IM) 2331
Pruijssers, R. (GM) 2494 1-0 Ee, Robin van 2004
Vrolijk, Liam (FM) 2357 ½-½ Warmerdam, Max (FM) 2341
Lahaye, Rick 2395 1-0 Wantola, Ivo (FM) 2352
Provoost, Simon 2198 ½-½ Padurariu,Smaranda(WIM) 2147
Slingerland, Fred (IM) 2307 ½-½ Leusden, Dennis van 2108
Sekandar, Kambiz 2204 1-0 Tabak, Stefan (FM) 2205

Simultaan Anish Giri (zaterdagavond)

Anish Giri signeert zijn twee boeken

Anish beantwoord de vragen van de silmultaannemers

Vlnr René Olthof (fotograaf), Rudy van Wessel (toernooidirecteur) Anish Giri (simultaangever)

Ronde 3

Daniel Noteboom

De twee topborden van ronde 2

Max Warmendam

Volle zaal met meer dan 350 deelnemers

Hoofd arbiter Arthur Schuring

Indeling ronde 3

Wit Rtg Uitslagen Zwart Rtg
Wantola, Ivo (FM) 2352 0 – 1
Fedorchuk, S. (GM) 2626
Warmerdam, Max (FM) 2341 1/2 – 1/2
Pruijssers, R. (GM) 2494
Pijpers, Arthur (IM) 2437 1 – 0
Slingerland, Fred (IM) 2307
Straver, Robert 2101 1/2 – 1/2
Admiraal, Miguoël (IM) 2435
Kevlishvili, Robby (IM) 2404 1/2 – 1/2
Clemens, Adrian (FM) 2218
Jong, Migchiel de (IM) 2360 1 – 0
Bakker, Guido 2173
Assendelft, F.van (IM) 2331 1 – 0
Roorda, Thijs 2098
Helvoort, Rob van 2109 0 – 1
Vrolijk, Liam (FM) 2357
Ee, Robin van 2004 1 – 0
Hummel, Erik-Jan (FM) 2315
Wilschut, Peter 2260 1/2 – 1/2
Bergh, Ben van den 1978

Stand na ronde 2

Nr Naam Punten Rtg TPR
1 Fedorchuk, S. (GM) 2 2626 3026
2 Pruijssers, R. (GM) 2 2494 2934
3 Pijpers, Arthur (IM) 2 2437 2950
4 Admiraal, Miguoël (IM) 2 2435 2921
5 Kevlishvili, Robby (IM) 2 2404 2918
6 Jong, Migchiel de (IM) 2 2360 2907
7 Wantola, Ivo (FM) 2 2352 2879
8 Warmerdam, Max (FM) 2 2341 2863
9 Slingerland, Fred (IM) 2 2307 2796
10 Clemens, Adrian (FM) 2 2218 2754
11 Bakker, Guido 2 2173 2994
12 Straver, Robert 2 2101 2931
13 Roorda, Thijs 2 2098 3218
14 Vrolijk, Liam (FM) 1.5 2357 2830
15 Assendelft, F.van (IM) 1.5 2331 2848

Top van de deelnemerslijst
GM Wouter  Spoelman 2584
GM Alexandre  Dgebuadze 2511
GM Roeland  Pruijssers2502
IM Arthur  Pijpers LSG 2437
IM Mark van der  Werf2407
Rick  Lahaye Charlois 2395
IM Migchiel de Jong 2327
Jan  Breukelman 2359
Julian van Overdam 2359
Liam  Vrolijk 2359

Speelzaal
Alle evenementen vinden plaats in het CORPUS Congress Centre; Willem Einthovenstraat 1, Oegstgeest.

Corpus reis door de mens’ is hoofdsponsor van het Noteboomtoernooi. De organisatie is bijzonder trots op deze geweldige speellocatie. De Congreszaal biedt voldoende ruimte voor alle drie de groepen uit het weekendtoernooi.

 

 

You may also like...

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *