Jorden van Foreest wint HSG Open 2018

Foto’s ronde 6 : https://www.schakers.info/Album/index.php?/category/26

Foto’s prijsuitreiking: https://www.schakers.info/Album/index.php?/category/27

Eindstand:

Rank Naam Score Fed. Rating TPR BH SB 1 2 3 4 5 6
1 GM Van Foreest, Jorden 5.5 NED 2641 2764 23 20.3 1 1 ½ 1 1 1
2 Zwirs, Nico 5 NED 2377 2494 22 18 ½ 1 1 1 ½ 1
3 FM Warmerdam, Max 5 NED 2370 2583 22 17 1 1 ½ 1 1 ½
4 IM Ten Hertog, Hugo 5 NED 2453 2465 19 15.5 1 0 1 1 1 1
5 IM Beerdsen, Thomas 4.5 NED 2454 2502 25 17 1 1 1 1 0 ½
6 GM Nijboer, Friso 4.5 NED 2492 2511 24 16 1 ½ 1 1 1 0
7 GM Guliyev, Namig 4.5 AZE 2547 2493 23 15.8 1 1 ½ 1 ½ ½
8 IM Petrisor, Adrian-Marian 4.5 ROU 2400 2477 23 15.8 1 1 ½ 1 0 1
9 De Rover, Yong Hoon 4.5 NED 2415 2432 22 15.3 1 1 0 1 1 ½
10 GM Arnaudov, G. Petar 4.5 FID 2445 2396 20 12.5 1 1 ½ 1 0 1
11 IM Wiersma, Eelke 4 NED 2344 2351 21 12.5 = 1 ½ 1 1 0
12 IM Lanchava, Tea 4 NED 2297 2368 21 12.5 1 1 1 0 0 1
13 FM Voege, Tobias 4 GER 2301 2365 21 12 1 1 ½ 0 ½ 1
14 Elgersma, Simon 4 NED 2260 2261 20 11.5 ½ 1 1 0 1 ½
15 FM Huesmann, Thomas 4 BEL 2170 2368 20 11.5 = 1 ½ 1 1 0
16 Mulder, Bart-Piet 4 NED 2163 2259 19 12.3 = ½ ½ ½ 1 1
17 Floor, Dirk 4 NED 2186 2260 18 10.3 1 0 ½ = 1 1
18 WFM Schulze, Lara 4 GER 2171 2215 17 11 0 1 ½ 1 1 ½
19 Plasman, Hans 3.5 NED 2178 2295 23 12 1 1 = 0 0 1
20 Balje, Jan 3.5 NED 2196 2395 21 9.25 1 ½ 0 1 1

 

De partijen ronde 6

Indeling ronde 6

Naam Score Rating Uitslag Naam Score Rating
GM Nijboer, Friso 4.5 2492 0 – 1 GM Van Foreest, Jorden 4.5 2641
IM Beerdsen, Thomas 4 2454 ½ – ½ FM Warmerdam, Max 4.5 2370
GM Guliyev, Namig 4 2547 ½ – ½ De Rover, Yong Hoon 4 2415
IM Wiersma, Eelke 4 2344 0 – 1 IM Ten Hertog, Hugo 4 2453
FM Huesmann, Thomas 4 2170 0 – 1 Zwirs, Nico 4 2377
GM Arnaudov, G. Petar 3.5 2445 1 – 0 Elgersma, Onno 3.5 2113
IM Petrisor, Adrian-Marian 3.5 2400 1 – 0 FM Van Dael, Siem 3.5 2213
WFM Schulze, Lara 3.5 2171 ½ – ½ Elgersma, Simon 3.5 2260
FM De Ruiter, Danny 3 2303 0 – 1 Mulder, Bart-Piet 3 2163
Hilwerda, Jonas 3 2127 0 – 1 FM Voege, Tobias 3 2301

Stand na ronde 6

Rank Naam Pnt Rating TPR W-We 1 2 3 4 5
1 GM Van Foreest, Jorden 4.5 2641 2703 0.27 1 1 ½ 1 1
2 GM Nijboer, Friso 4.5 2492 2619 0.58 1 ½ 1 1 1
3 FM Warmerdam, Max 4.5 2370 2647 1.48 1 1 ½ 1 1
4 GM Guliyev, Namig 4 2547 2517 -0.07 1 1 ½ 1 ½
5 IM Beerdsen, Thomas 4 2454 2536 0.58 1 1 1 1 0
6 IM Ten Hertog, Hugo 4 2453 2402 -0.18 1 0 1 1 1
7 De Rover, Yong Hoon 4 2415 2418 0.07 1 1 0 1 1
8 Zwirs, Nico 4 2377 2472 0.62 ½ 1 1 1 ½
9 IM Wiersma, Eelke 4 2344 2475 0.52 = 1 ½ 1 1
10 FM Huesmann, Thomas 4 2170 2515 1.54 = 1 ½ 1 1

 

 

Uitslagen ronde 5

Naam Score Rating Uitslagen Black Score Rating
GM Van Foreest, Jorden 3.5 2641 1 – 0 IM Beerdsen, Thomas 4 2454
Zwirs, Nico 3.5 2377 1/2 – 1/2 GM Guliyev, Namig 3.5 2547
GM Nijboer, Friso 3.5 2492 1 – 0 IM Petrisor, Adrian-Marian 3.5 2400
FM Warmerdam, Max 3.5 2370 1 – 0 GM Arnaudov, G. Petar 3.5 2445
IM Ten Hertog, Hugo 3 2453 1 – 0 FM De Ruiter, Danny 3 2303
De Rover, Yong Hoon 3 2415 1 – 0 FM Van Baar, Esper 3 2253
IM Lanchava, Tea 3 2297 0 – 1 IM Wiersma, Eelke 3 2344
FM Huesmann, Thomas 3 2170 1 – 0 IM Van de Griendt, Jan Willem 2.5 2347
Balje, Jan 2.5 2196 1 – 0 FM De Boer, Eelke 2.5 2325
FM Voege, Tobias 2.5 2301 1/2 – 1/2 Guelsen, Taylan 2.5 2187

Uitslagen ronde 4

Naam Pnt Rating Uitslagen Naam Pnt Rating
IM Beerdsen, Thomas 3 2454 1 – 0 IM Lanchava, Tea 3 2297
IM Van de Griendt, Jan Willem 2.5 2347 0 – 1 GM Van Foreest, Jorden 2.5 2641
GM Guliyev, Namig 2.5 2547 1 – 0 FM Voege, Tobias 2.5 2301
FM De Boer, Eelke 2.5 2325 0 – 1 GM Nijboer, Friso 2.5 2492
GM Arnaudov, G. Petar 2.5 2445 1 – 0 FM Van Dael, Siem 2.5 2213
IM Petrisor, Adrian-Marian 2.5 2400 1 – 0 Plasman, Hans 2.5 2178
Elgersma, Simon 2.5 2260 0 – 1 Zwirs, Nico 2.5 2377
Visser, Henk-Jan 2.5 2255 0 – 1 FM Warmerdam, Max 2.5 2370
Vlaming, Jos 2 2147 0 – 1 IM Ten Hertog, Hugo 2 2453
De Roode, Peter 2 2144 0 – 1 De Rover, Yong Hoon 2 2415

 

Uitslagen ronde 3

Naam Score Rating Uitslagen Naam Score Rating
GM Van Foreest, Jorden 2 2641 1/2 – 1/2 IM Petrisor, Adrian-Marian 2 2400
FM Warmerdam, Max 2 2370 1/2 – 1/2 GM Guliyev, Namig 2 2547
FM De Ruiter, Danny 2 2303 0 – 1 IM Beerdsen, Thomas 2 2454
FM Voege, Tobias 2 2301 1/2 – 1/2 GM Arnaudov, G. Petar 2 2445
De Rover, Yong Hoon 2 2415 0 – 1 IM Lanchava, Tea 2 2297
GM Nijboer, Friso 1.5 2492 1 – 0 FM Van Baar, Esper 2 2253
Zwirs, Nico 1.5 2377 1 – 0 Balje, Jan 1.5 2196
IM Van de Griendt, Jan Willem 1.5 2347 1 – 0 Jonsson, Gauti Pall 1.5 2045
FM Huesmann, Thomas 1.5 2170 1/2 – 1/2 IM Wiersma, Eelke 1.5 2344
Hoornstra, Hans 1.5 2085 0 – 1 FM De Boer, Eelke 1.5 2325

Uitslagen ronde 2

Naam Score Rating Uitslagen Naam Score Rating
FM Overeem, Marc 1 2230 0 – 1 GM Van Foreest, Jorden 1 2641
GM Guliyev, Namig 1 2547 1 – 0 Keetman, Maaike 1 2190
Balje, Jan 1 2196 1/2 – 1/2 GM Nijboer, Friso 1 2492
IM Beerdsen, Thomas 1 2454 1 – 0 Floor, Dirk 1 2186
Plasman, Hans 1 2178 1 – 0 IM Ten Hertog, Hugo 1 2453
GM Arnaudov, G. Petar 1 2445 1 – 0 FM Witt, Rob 1 2168
Vlaming, Jos 1 2147 0 – 1 De Rover, Yong Hoon 1 2415
IM Petrisor, Adrian-Marian 1 2400 1 – 0 De Boer, Bas 1 2137
FM Warmerdam, Max 1 2370 1 – 0 Van Foreest, Machteld 1 2123
Hilwerda, Jonas 1 2127 1/2 – 1/2 IM Van de Griendt, Jan Willem 1 2347

Uitslagen ronde 1

Naam Rating Uitslagen Naam Rating
GM Van Foreest, Jorden 2641 1 – 0 CM Van ’t Hof, Eric 2074
Riemens, Koen 2065 0 – 1 GM Guliyev, Namig 2547
GM Nijboer, Friso 2492 1 – 0 Bodicker, Rob 2057
Krishnasing, Ashley 2054 0 – 1 IM Beerdsen, Thomas 2454
IM Ten Hertog, Hugo 2453 1 – 0 Ritsema, Ronald 2052
Van Leusden, Dennis 2051 0 – 1 GM Arnaudov, G. Petar 2445
De Rover, Yong Hoon 2415 1 – 0 Jelic, Bruno 2048
Hartz, Erik 2045 0 – 1 IM Petrisor, Adrian-Marian 2400
Zwirs, Nico 2377 1/2 -1/2 Jonsson, Gauti Pall 2045
Cebula, Jerzy 2035 0 – 1 FM Warmerdam, Max 2370

6 rondes Zwitsers toernooi met:
•Groep A > 1900  (Fide rating)
•Groep B > 1550 en < 1950 (Fide rating; indien deze niet aanwezig, dan KNSB rating)
•Groep C < 1600 (KNSB rating)
•Vierkampen (KNSB rating; indien deze niet aanwezig, dan Fide rating)

Speeltempo
1 uur en 50 minuten voor de hele partij + 10 seconden per zet, vanaf zet 1

Speeltijden A, B en C groep
Vrijdag: 12:30 – 16:30 en 18:30 – 22:30 uur
Zaterdag: 12:30 – 16:30 en 18:30 – 22:30 uur
Zondag: 09:30 – 13:30 en 14:15 – 18:15 uur

Top Deelnemers (20 juni 2018)

Naam Titel Rtg
Jorden van Foreest GM 2638
Namig Guliyev GM 2547
Friso Nijboer GM 2492
Thomas Beerdsen IM 2454
Hugo ten Hertog IM 2453
Petar Arnaudov GM 2445
Yong Hoon de Rover 2415
Adrian Petrisor Marian IM 2413
Nico Zwirs 2377
Max Warmerdam FM 2366
Eelke Wiersma IM 2344
Jan Willem van de Griendt IM 2342
Eelke de Boer FM 2318
Danny de Ruiter FM 2303
Tobias Voege FM 2301
Tea Lanchava IM 2297
Yochanan Afek IM 2259

 

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *