Online Olympiade 2021: 8 t/m 15 september 2021: De Finale wedstrijden

De Online Olympiade is een evenement voor nationale teams waaraan alle bij de FIDE aangesloten federaties mogen deelnemen.

Elk team zal bestaan ​​uit zes spelers, in een gemengd formaat met minimaal drie vrouwelijke spelers en twee junior spelers.
In het bijzonder moet elk team het volgende bevatten:

  • minimaal 2 vrouwen
  • minimaal 1 speler U-20 (geboren in 2001 of later)
  • minimaal 1 meisje U-20 (geboren in 2001 of later)

De teams mogen maximaal zes reserves hebben, plus een teamcaptain.
De tijdcontrole voor dit evenement is 15 minuten + 5 seconden per zet.

Het evenement zal bestaan ​​uit twee hoofdfasen: de “Divisions stage” en de Play-offs stage.

Aangezien de Online Olympiade een gemengd evenement is, wordt voor koppelingsdoeleinden de prestatieranglijst van de teams vastgesteld in overeenstemming met het eindklassement van de laatste “Gaprindashvili Cup”, die de resultaten combineert in de open- en damessectie op de Batumi Schaakolympiade 2018, en in de FIDE Online Olympiade 2020.

 

Gekwalificeerd voor de play-offs:

Kazakhstan
China
India
Hungary
Russia
Ukraine
Poland
USA

Eindstand Poul D

Rk. Team 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  TB1  TB2  TB3
1 Poland  * 3 5 3 4 16 37,5 0
2 United States of America  * 4 4 16 36,5 0
3 Canada 3  * 4 4 5 5 13 31 0
4 Peru ½  * 2 4 12 28,5 0
5 Cuba 1 2 4  * 2 3 3 5 8 27 0
6 Netherlands 3 2 2 4  *  2 3 8 24,5 0
7 Brazil 2 4  * 4 6 23 0
8 Colombia 2 ½ 3  * 5 23,5 0
9 England 1 3 2  * 3 4 20,5 0
10 Turkey 2 1 1 3 3  * 2 18 0

 

Ronde 9  Nederland – Peru

4.1 GM
Bok, Benjamin
2626 GM
Cori, Jorge
2599 0 – 1
4.2 GM
Van den Doel, Erik
2550 GM
Martinez Alcantara, Jose Eduardo
2645 1 – 0
4.3 IM
Lanchava, Tea
2214 WIM
Chumpitaz, Ann
2204 1 – 0
4.4 WFM
Keetman, Maaike
2164 WIM
Aliaga Fernandez, Ingrid Y
2191 0 – 1
4.5 IM
Kevlishvili, Robby
2579 IM
Quirhuayo Chumbe, German Gonzalo
2396 0 – 1
4.6
Roebers, Eline
2173 WIM
Caballero Quijano, Mitzy Mishell
1918 0 – 1

Ronde 8  Turkije – Nederland  3 – 3

2.1 IM Gokerkan, Cem Kaan 2158 GM Bok, Benjamin 2626 1 – 0
2.2 IM Soysal, Serkan 2396 GM Van den Doel, Erik 2550 0 – 1
2.3 WCM Onur, Cigdem 2015 IM Lanchava, Tea 2214 1 – 0
2.4 WCM Sahin, Hayrun Nisa 1712 WFM Keetman, Maaike 2164 0 – 1
2.5 FM Gurel, Ediz 1779 IM Kevlishvili, Robby 2579 1 – 0
2.6 WCM Can, Isil 1683 Roebers, Eline 2173 0 – 1

Ronde 7  Netherlands  –  England  3½ : 2½

5.1 GM Bok, Benjamin 2626 GM Jones, Gawain C B 2604 ½ – ½
5.2 GM Van den Doel, Erik 2550 GM Adams, Michael 2670 1 – 0
5.3 IM Lanchava, Tea 2214 WCM Varney, Zoe 1864 1 – 0
5.4 WFM Keetman, Maaike 2164 Kueh, Audrey 2080 0 – 1
5.5 IM Kevlishvili, Robby 2579 FM Derakhshani, Borna 2071 1 – 0
5.6 Roebers, Eline 2173 FM Kalaiyalahan, Akshaya 1869 0 – 1

Stand na ronde 6

1 3
United States of America 6 6 0 0 12 26,0 0
2 1
Poland 6 5 1 0 11 26,0 0
3 7
Canada 6 5 0 1 10 22,5 0
4 5
Cuba 6 2 2 2 6 18,0 0
5 4
Peru 6 3 0 3 6 15,5 0
6 6
Colombia 6 2 1 3 5 18,5 0
7 2
Netherlands 6 2 1 3 5 16,0 0
8 9
Brazil 6 2 0 4 4 16,5 0
9 8
England 6 0 1 5 1 11,5 0
10 10
Turkey 6 0 0 6 0 9,5 0

Ronde 6  Colombia – Netherlands 2½ – 3½

1.1 GM
Arenas, David
2487 GM
Van Foreest, Jorden
2563 1 – 0
1.2 GM
Barrientos, Sergio E
2442 GM
Van den Doel, Erik
2550 1 – 0
1.3 WIM
Castrillon Gomez, Melissa
2150 GM
Peng, Zhaoqin
2358 0 – 1
1.4 WIM
Chirivi C, Jenny Astrid
2094 WIM
Ratsma, Rosa
2306 0 – 1
1.5 FM
Cardoso Cardoso, Jose Gabriel
2321 FM
Van Dael, Siem
2092 ½ – ½
1.6
Caicedo Anguila, Juliana
1613
Van Foreest, Machteld
1960 0 – 1

Ronde 5  Brazil – Netherlands 4 – 2

5.1 GM
Fier, Alexandr
2531 GM
Van Foreest, Jorden
2563 0 – 1
5.2 GM
Diamant, Andre
2439 GM
Van den Doel, Erik
2550 1 – 0
5.3 FM
Terao, Juliana Sayumi
2212 GM
Peng, Zhaoqin
2358 ½ – ½
5.4 WFM
Alboredo, Julia
1890 WIM
Ratsma, Rosa
2306 1 – 0
5.5 FM
Labussiere, Victor
1940 FM
Van Dael, Siem
2092 1 – 0
5.6 WCM
Frattini, Beatriz Maria
1721
Roebers, Eline
2173 ½ – ½

Ronde 4  Netherlands – Canada  2 – 4

2.1 GM
Van Foreest, Jorden
2563 IM
Noritsyn, Nikolay
2504 ½ – ½
2.2 GM
Van den Doel, Erik
2550 GM
Preotu, Razvan
2532 0 – 1
2.3 GM
Peng, Zhaoqin
2358 WGM
Burtasova, Anna
2265 0 – 1
2.4 WFM
Keetman, Maaike
2164 WFM
Golubeva, Oksana
2179 0 – 1
2.5 FM
Van Dael, Siem
2092 FM
Gedajlovic, Max
2030 ½ – ½
2.6
Roebers, Eline
2173 WIM
Demchenko, Svitlana
1523 1 – 0

Ronde 3  United States of America – Netherlands  4½-1½

Bo. 3

United States of America

Rtg 2

Netherlands

Rtg 4½:1½
4.1 GM
Xiong, Jeffery
2730 GM
Bok, Benjamin
2626 0 – 1
4.2 GM
Robson, Ray
2605 GM
Van den Doel, Erik
2550 1 – 0
4.3 GM
Krush, Irina
2392 WIM
Ratsma, Rosa
2306 1 – 0
4.4 IM
Zatonskih, Anna
2327 IM
Lanchava, Tea
2214 1 – 0
4.5 GM
Liang, Awonder
2397 IM
Kevlishvili, Robby
2579 1 – 0
4.6 FM
Cervantes Landeiro, Thalia
1936
Van Foreest, Machteld
1960 ½ – ½

Ronde 2:  Netherlands – Poland  3-3

Bo. 2 Netherlands Rtg 1 Poland Rtg 3 : 3
3.1 GM
Bok, Benjamin
2626 GM
Duda, Jan-Krzysztof
2775 ½ – ½
3.2 GM
Van den Doel, Erik
2550 GM
Moranda, Wojciech
2628 1 – 0
3.3 GM
Peng, Zhaoqin
2358 WGM
Zawadzka, Jolanta
2313 ½ – ½
3.4 WIM
Ratsma, Rosa
2306 IM
Cyfka, Karina
2341 0 – 1
3.5 IM
Kevlishvili, Robby
2579 IM
Teclaf, Pawel
2398 ½ – ½
3.6
Van Foreest, Machteld
1960 WIM
Sliwicka, Alicja
2171 ½ – ½

Ronde 1: Cuba – Netherlands  2-4

3.1 GM
Albornoz Cabrera, Carlos Daniel
2573 GM
Bok, Benjamin
2626 0 – 1
3.2 GM
Quesada Perez, Yasser
2438 GM
Van den Doel, Erik
2550 ½ – ½
3.3 WIM
Forgas Moreno, Yaniela
2189 GM
Peng, Zhaoqin
2358 ½ – ½
3.4 WIM
Miranda Llanes, Yerisbel
2262 WIM
Ratsma, Rosa
2306 1 – 0
3.5 FM
Alvarez Calzadilla, Jose Avelino
2287 IM
Kevlishvili, Robby
2579 0 – 1
3.6 WIM
Obregon Garcia, Roxangel
2167
Van Foreest, Machteld
1960 0 – 1

Partijen ronde 1-6

Nederlands team: start om 19:00

1 GM Van Foreest Jorden 2563 NED 1039784 ½ 1 0 1,5 3 2507
2 GM Bok Benjamin 2626 NED 1017063 1 ½ 1 ½ 0 0 3,0 6 2573
3 GM Peng Zhaoqin 2358 NED 1004786 ½ ½ 0 ½ 1 2,5 5 2226
4 WIM Ratsma Rosa 2306 NED 1033662 0 0 0 0 1 1,0 5 2196
5 IM Kevlishvili Robby 2579 NED 1040634 1 ½ 0 1 0 0 2,5 6 2221
6 Roebers Eline 2173 NED 1058401 1 ½ 0 1 0 2,5 5 1743
8 GM Van den Doel Erik 2550 NED 1003720 ½ 1 0 0 0 0 1 1 1 4,5 9 2533
9 IM Lanchava Tea 2214 NED 1005308 0 1 0 1 2,0 4 2103
10 WFM Keetman Maaike 2164 NED 1033697 0 0 1 0 1,0 4 2041
11 FM Van Dael Siem 2092 NED 1049771 ½ 0 ½ 1,0 3 2097
12 Van Foreest Machteld 1960 NED 1051563 1 ½ ½ 1 3,0 4 1972

 

Commentaar: https://www.twitch.tv/chess

Partijen: https://www.chess.com/events/2021-fide-online-chess-olympiad-division-1-pool-d

Schema:

8 – 10 September
Top Division
40 (25 seeded + 15 qualified from Division 2)
4 pools, 10 teams each. RR, 9 r.
2 best teams of each pool advance to Stage 2

Play-off

13 September
Quarter-finals
8 (qualified from Top Division)
KO duel of two matches + TB
14 September
Semi-finals
4 (qualified from Quarter-finals)
KO duel of two matches + TB
15 September
Final
2 (qualified from Semi-finals)
KO duel of two matches + TB

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *